Облік медикаментів по наказі № 635 від 09.09.2014 р.

Аватар користувача
mbidash
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 листопада 2014, 18:11

Повідомлення mbidash »

З появою цього наказу  наші медсестри відмовились розцінювати свої звіти , які вони подають в бухгалтерію і подають тільки кількість. Облік медикаментів ми ведемо вручну і кожний звіт розцінюємо самі. Можливо у когось є роз'яснення до цього наказу, бланки звіту, і чи потрібно робити до цього наказу свій наказ по лікарні.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Natty
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 162
З нами з: 25 лютого 2012, 00:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Подякували: 4 рази

Повідомлення Natty »

Я просто добавила графу " сумма", и прошу подавать мне сначала в электронном виде отчет, расцениваю, а потом они распечатывают.

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Додатки до Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 09 вересня 2014 року № 635 «Про затвердження Методичних рекомендацій ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я» в ворде.
Взято с сайта.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_zvezdochka_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 27 грудня 2013, 08:42
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення _zvezdochka_ »

Здравствуйте!
Перешла на новую работу, очень нужна помощь!
Учет медикаментов - сплошные ошибки,неправильное списание, полнейшая путаница в отчетах, разгребаем!
1.На данный момент по некоторым препаратам в програмку внесены округленные цены за еденицу, (к примеру упак. - 1,1254, цена за еденицу - 0,1125) Вопрос можно ли списывать по таким ценам?
2.Наши медсестры, нормативных актов читают мало, потому цены пишут, правда большинство совсем не те! Как Вы расцениваете стоимость медикаментов? если одинаковая серия, но разная стоимость?
3.Куплен препарат на сумму 50246.56 (710 комплю), м/с ставит за комплект 70,77 итого 50246,70, куда девать 14 коп.?
Поделитесь моментами списания. Буду очень благодарна!

Tyb-kramatorsk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 листопада 2015, 21:29
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Tyb-kramatorsk »

Подскажите, нужен ли свой приказ в больнице на основании рекомендаций № 635? Как ведется учет мед.препаратов наружного применения (мази, капли)?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Tyb-kramatorsk писав:Подскажите, нужен ли свой приказ в больнице на основании рекомендаций № 635? Как ведется учет мед.препаратов наружного применения (мази, капли)?
6. З метою організації складського (внутрішнього) та бухгалтерського обліку керівник закладу охорони здоров'я розпорядчим документом визначає Порядок приймання, зберігання, відпуску (переміщення), списання використаних лікарських засобів та медичних виробів (далі - Порядок) з урахуванням особливостей господарської діяльності закладу охорони здоров'я.

Відповісти

Повернутись до “Медицина”