заробітна плата

Аватар користувача
Володимир Будз
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 45
З нами з: 23 жовтня 2015, 10:20
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Повідомлення Володимир Будз »

Blower писав:Я працювала в військовій частині медсестрою, чи може цей стаж зарахуватися в основний, щоб я одержувала проценти до окладу за медстаж
Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я затверджено постановою КМУ від 29.12.2009 № 1418 (далі — Порядок № 1418).
Відповідно до п. 3 цього Порядку «вислужну» надбавку отримують, зокрема, фахівці з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей.
Номенклатуру спеціальностей фахівців з базовою вищою та неповною вищою медичною, затверджено наказом МОЗ «Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою» від 23.11.2007 р. № 742. Відповідно до додатку 1 зазначеного наказу серед цих спеціальностей є й «сестринська справа». Отже, працівник, що займає посаду сестри медичної має право на встановлення надбавки за вислугу років.
У свою чергу до «надбавочного» стажу зараховується час роботи у будь-яких державних і комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування за умови, що оплата праці на цій посаді проводилась відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я (п. 4 Порядку № 1418).
Таким чином, якщо оплата праці медсестрі у військовій частині  проводилася відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці, МОЗ від 05.10.2005 № 308/519, то період роботи на цій посаді зараховуються їй до «надбавочного» стажу.

Відповісти

Повернутись до “Медицина”