Повідомлення про прийняття працівника у ДФС

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Добрий день. Потрібна допомога розібратись в такій ситуації. Установа у стадії реорганізації, начальника звільняють і наказом призначають в нову установу 08.10.2015р (фактично перший день роботи), новопризначений начальник створює установу реєструє у державного реєстратора, замовляє печатки і т.п., як бути в такій ситуації з повідомленням про прийнятям яке всі повинні подавати у ДФС, оскільки в перший день невідомо ні код ЄДРПОУ, нема бухгалтера, печатки??

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Але і в податковій такої установи ще не існує, хіба ні?

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

так от іменно що не існує і дані про керівника вони можуть взяти з виписки з ЄДР, але щоб вони потом лояльно поставились до того що я повідомлення принесу заднім числом((( а то зразу штраф... а повідомлення не може бути заповнена так як нема даних основних про установу,

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

якщо з працівником заключений договір про матеріальну відповідальність (наказом) то як тоді з податковою???? надіюсь їх не потрібно повідомляти???

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ЛІДІЯ Кулешник писав:якщо з працівником заключений договір про матеріальну відповідальність (наказом) то як тоді з податковою???? надіюсь їх не потрібно повідомляти???
Ну звичайно не потрібно :4:

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

EVGENIY писав:
ЛІДІЯ Кулешник писав:якщо з працівником заключений договір про матеріальну відповідальність (наказом) то як тоді з податковою???? надіюсь їх не потрібно повідомляти???
Ну звичайно не потрібно :4:
:68: :68: :68: :68:

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

[quote="ЛІДІЯ Кулешник"]так от іменно що не існує і дані про керівника вони можуть взяти з виписки з ЄДР, але щоб вони потом лояльно поставились до того що я повідомлення принесу заднім числом((( а то зразу штраф... а повідомлення не може бути заповнена так як нема даних основних про установу,[/quoteНе надо задним числом.

У меня такая ситуация.
Поставите дату, когда у вас появится код ЄДРПОУ. Я вообще принесла без печати с просьбой, что потом принесу замену.

То есть, дата приказа у вас будет реальная, а приступил к работе - когда появился код

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Радистка_Кэт писав:
ЛІДІЯ Кулешник писав:так от іменно що не існує і дані про керівника вони можуть взяти з виписки з ЄДР, але щоб вони потом лояльно поставились до того що я повідомлення принесу заднім числом((( а то зразу штраф... а повідомлення не може бути заповнена так як нема даних основних про установу,[/quoteНе надо задним числом.

У меня такая ситуация.
Поставите дату, когда у вас появится код ЄДРПОУ. Я вообще принесла без печати с просьбой, что потом принесу замену.

То есть, дата приказа у вас будет реальная, а приступил к работе - когда появился код
з їхньої консультації (ДФС) приступив до роботи теж з моменту дії наказу, а код у нас появився 16 жовтня, печатки виготовили 20 жовтня і відповідно повідомлення подали 20 .10.2015.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я не думаю, что к такому будут придираться. Это просто глупо.
ЛІДІЯ Кулешник писав:
Радистка_Кэт писав:
ЛІДІЯ Кулешник писав:так от іменно що не існує і дані про керівника вони можуть взяти з виписки з ЄДР, але щоб вони потом лояльно поставились до того що я повідомлення принесу заднім числом((( а то зразу штраф... а повідомлення не може бути заповнена так як нема даних основних про установу,[/quoteНе надо задним числом.

У меня такая ситуация.
Поставите дату, когда у вас появится код ЄДРПОУ. Я вообще принесла без печати с просьбой, что потом принесу замену.

То есть, дата приказа у вас будет реальная, а приступил к работе - когда появился код
з їхньої консультації (ДФС) приступив до роботи теж з моменту дії наказу, а код у нас появився 16 жовтня, печатки виготовили 20 жовтня і відповідно повідомлення подали 20 .10.2015.

Відповісти

Повернутись до “Різне”