ремонт приміщення комунальної власності

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Аватар користувача
Нечипоренко Ольга
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2014, 15:03
Звідки: Украина, Киев

Повідомлення Нечипоренко Ольга »

Сільські ФАПи передано до районних лікарень,а приміщення ФАПів залишились на балансі сільської ради.Районна лікарня сплачує 1 грн в рік за оренду приміщення.Потрібно провести ремонт(заміна вікон)в приміщенні сільського ФАПу,хто оплачує роботу?Чи можна з бюджету сільської ради по КФК 100203 КЕКВ 2210 придбати дані вікна?Дякую.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Усі умови надання оренду приміщення, в тоиу числі хто буде проводити ремонт оренованого приміщення-орендар чи орендодавець мають бути передбачені в договорі оренди.
Якщо договором не встановлено хто саме проводить ремонт, то слід керуватись ст. 18 Закону України "Про оренду державного та комунального майна"  від 10.04.92 р. № 2269-XII. В цій статті зазначено таке: поточний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться орендарем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором. Капітальний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться орендодавцем або іншим балансоутримувачем цього майна за його рахунок, якщо інше не встановлено договором.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Також нагадаю, що для того щоб визначитись вдіноситься ремонт до поточного або капітального слід звернутись до Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 р. № 150.
Так, згідно з цим Переліком заміна окремих віконних коробок та підвіконь до 2 % загальної кількості їх належить до поточного ремонту, тоді як заміна новими віконних та дверних коробок, рам та косяків з наличниками або перев’язування їх з додаванням нових матеріалів з повним їх забиванням належить до капітального ремонту.

Відповісти

Повернутись до “Застосування КЕКВ”