Проплата за навчання інтернів. Як визначити КФК?

Які КЕКВ застосовувать, зміни до КЕКВ та інше
Viktoria-art
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 14 липня 2016, 14:32
Регіон: Полтавская область

Повідомлення Viktoria-art »

Добрий день! Скажіть будьласка, хтось здійснював проплату за навчання інтернів? По якому КФК та КЕКВ це визначити? Яким чином це відбувалося? Заздалегідь вдячна!

Владислав Станкус
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 619
З нами з: 24 липня 2015, 10:58
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Владислав Станкус »

Viktoria-art писав:Добрий день! Скажіть будьласка, хтось здійснював проплату за навчання інтернів? По якому КФК та КЕКВ це визначити? Яким чином це відбувалося? Заздалегідь вдячна!
Доброго дня!
Відповідно до п.7.10. Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти III-IV рівнів акредитації медичних факультетів університетів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19 вересня 1996 р. N 291, проходження інтернатури лікарями (провізорами) проводиться на умовах договорів, що укладаються між Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, управлінням охорони здоров'я обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації, обласною, міст Києва та Севастополя санітарно-епідеміологічною станцією, обласним, міст Києва та Севастополя ВО "Фармація", вищим закладом освіти та юридичними і фізичними особами, які будуть фінансувати навчання в інтернатурі, якщо ці лікарі (провізори):
- закінчили недержавні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти ІІІ - ІV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів;
- або закінчили державні вищі медичні (фармацевтичні) заклади освіти ІІІ - ІV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів, навчаючись в них за кошти юридичних та фізичних осіб;
- або прийняті на роботу в недержавні заклади охорони здоров'я (недержавні фармацевтичні установи, підприємства);
- або мають сертифікат лікаря(провізора) - спеціаліста і бажають отримати іншу спеціальність при відсутності потреби в такому спеціалісті з боку закладу (установи) охорони здоров'я.
В інших випадках проходження інтернатури лікарями (провізорами) проводиться безоплатно, відповідні витрати проводяться за рахунок закладів (установ), в які вони зараховані лікарями (провізорами)-інтернами.
Проте, фінансування підготовки лікарів (провізорів)-спеціалістів в інтернатурі для закладів охорони здоров'я інших міністерств, відомств, організацій, підприємств, інших закладів, незалежно від форм власності, проводиться за рахунок їх коштів на договірних умовах.

Відповісти

Повернутись до “Застосування КЕКВ”