Річний план закупівель під новий закон від 19.09.2019р. №114-IX

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

Добрый день коллеги.давайте будем вместе разбираться и советоваться что и как. :23:
Кто как будет делать даа и как правильно в первую очередь.
В прошлом году в январе внесла все суми по кодам в ричной план а потом коректировала где что сниамала где добавляла.
как начинать этот год если с 19 апреля новые правила и веяния.
Мне пояснили что лучше с января по  19е апреля под каждую накладную или акт создавать план и прописывать без застосування процедури,а после 19го уже там где писали без застосування будет звит про уклад.договор?как думаете?

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

А я взагалі ні при чому... сиджу собі в тумбочці... :))) ( це фраза з анекдоту) А з життя- я ні з Прозоро, ні з річним планом закупівель поки що не знайома. І навіть не знаю, з чого починати. До цього часу не було потреби працювати в прозоро, бо наші суми за товари і послуги  незначні. Але коли мова іде про "від 1 копійки", то, певно, щось робить прийдеться.  Річний план закупівель- це де: таки в прозоро чи в казну?

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

Людмила 65 писав:А я взагалі ні при чому... сиджу собі в тумбочці... :))) ( це фраза з анекдоту) А з життя- я ні з Прозоро, ні з річним планом закупівель поки що не знайома. І навіть не знаю, з чого починати. До цього часу не було потреби працювати в прозоро, бо наші суми за товари і послуги  незначні. Але коли мова іде про "від 1 копійки", то, певно, щось робить прийдеться.  Річний план закупівель- це де: таки в прозоро чи в казну?
так даже на незначні суми нужно было ричной план делать.

arhiv19ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 вересня 2017, 15:37
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення arhiv19ukr.net »

tatyanaw1@ukr.net писав:Добрый день коллеги.давайте будем вместе разбираться и советоваться что и как. :23:
Кто как будет делать даа и как правильно в первую очередь.
В прошлом году в январе внесла все суми по кодам в ричной план а потом коректировала где что сниамала где добавляла.
как начинать этот год если с 19 апреля новые правила и веяния.
Мне пояснили что лучше с января по  19е апреля под каждую накладную или акт создавать план и прописывать без застосування процедури,а после 19го уже там где писали без застосування будет звит про уклад.договор?как думаете?
В мене теж незначні суми. Збираюсь на Держакупівлях завісити все по КЕКВ 2210,2240,2270. Тільки я все рівно не розумію, як технічно з квітня я буду звітувати.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

arhiv19ukr.net писав:
tatyanaw1@ukr.net писав:Добрый день коллеги.давайте будем вместе разбираться и советоваться что и как. :23:
Кто как будет делать даа и как правильно в первую очередь.
В прошлом году в январе внесла все суми по кодам в ричной план а потом коректировала где что сниамала где добавляла.
как начинать этот год если с 19 апреля новые правила и веяния.
Мне пояснили что лучше с января по  19е апреля под каждую накладную или акт создавать план и прописывать без застосування процедури,а после 19го уже там где писали без застосування будет звит про уклад.договор?как думаете?
В мене теж незначні суми. Збираюсь на Держакупівлях завісити все по КЕКВ 2210,2240,2270. Тільки я все рівно не розумію, як технічно з квітня я буду звітувати.
Підписали договір від 1 коп. до 49999,99 грн. - опублікували звіт про укладений договір.

Людмила 65
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 березня 2019, 21:14
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Людмила 65 »

Але я так і не зрозуміла - РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ- це куди - на прозоро чи в казну ? Я на тому прозоро ще навіть не зареєстрована і поки що Бог милував якось. То я маю реєструватись вже вчора на прозоро чи можна ще підождать до 19 квітня ???

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Людмила 65 писав:Але я так і не зрозуміла - РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ- це куди - на прозоро чи в казну ? Я на тому прозоро ще навіть не зареєстрована і поки що Бог милував якось. То я маю реєструватись вже вчора на прозоро чи можна ще підождать до 19 квітня ???
Плани в прозорро. Якщо у вас немає відкритих торгів або переговорних процедур, тоді можна зареєструватись до 19 квітня, а якщо є, то плани до них потрібно публікувати не пізніше, ніж почнеться сама процедура

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Хто затверджує додаток до річного плану  закупівель, якщо установа проводила тільки допорогові закупівлі, є відповідальна особа та немає тендерного комітету?

arhiv19ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 вересня 2017, 15:37
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення arhiv19ukr.net »

rayrada писав:Хто затверджує додаток до річного плану  закупівель, якщо установа проводила тільки допорогові закупівлі, є відповідальна особа та немає тендерного комітету?
В мене взагалі 2 людини у штаті, тому я зробила на себе всі накази, я уповноважена особа і все підписую. Суми всі дуууже маленькі.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго дня, тобто план закупівель на 2020 рік оприлюднюємо та затверджуємо, вносимо зміни як і в 2019 році.

victorsv
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 02 квітня 2012, 09:40
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Полонное
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення victorsv »

Наприймають законів,а толком роз'яснити ніхто не хоче...всі думають,що всюди одні юристи сидять... Зато по штрафам все зрозуміло,шаг вліво чи вправо і можна сміло стрілятись. Якби там дійсно порушення було на велику суму збитків,  закупівля на пару сотень,неправильно код поставив і отримуй штраф пару тисяч...  
   От хто дасть розяснення,що робити тим організаціям,в яких тільки допорогові закупівлі до 50000грн... Зараз зрозуміло,що виставляємо план закупівель згідно кошторису, і проводимо закупівлю по прямому договору без застосування Прозорро. А що робити з тими ж закупівлями після квітня 2020 року... по логіці, ті договора,що ми заключаємо зараз на цілий рік,або на якусь одну послугу нікуди не виставляємо і після квітня по них ніяких операцій не проводимо... в плані ставимо "без застосування електронної системи"... в казначействі проводимо тільки накладні. Як тоді бути по цих позиціях річного плану в кінці року... якщо я буду коригувати там суму по факту, чи не буде це порушенням. Далі другий момент... заключили договір на початку року, далі йдуть додаткові угоди...тут також мабуть їх ніде не висвітлюємо,так як вони відносяться до договору,який був укладений до квітня 2020 року. Ну і третій момент... по тим закупівлям,після яких кожен раз беремо договір... наприклад заправка катриджів...у нас їх заправляють декілька ФОПів, і до кого прийдеться йти ми наперед не знаємо... Раніше в плані ставили очікувану вартість на цілий рік і тоді при кожній закупівлі брали окремо договір і акт виконаних робіт і все. Тепер що получається, що по одному коду закупівлі буде дві позиції, тому що до квітня місяця вони будуть йти з поміткою "без застосування електронної системи", після квітня - звіт про укладений договір...

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

victorsv писав:Наприймають законів,а толком роз'яснити ніхто не хоче...всі думають,що всюди одні юристи сидять... Зато по штрафам все зрозуміло,шаг вліво чи вправо і можна сміло стрілятись. Якби там дійсно порушення було на велику суму збитків,  закупівля на пару сотень,неправильно код поставив і отримуй штраф пару тисяч...  
   От хто дасть розяснення,що робити тим організаціям,в яких тільки допорогові закупівлі до 50000грн... Зараз зрозуміло,що виставляємо план закупівель згідно кошторису, і проводимо закупівлю по прямому договору без застосування Прозорро. А що робити з тими ж закупівлями після квітня 2020 року... по логіці, ті договора,що ми заключаємо зараз на цілий рік,або на якусь одну послугу нікуди не виставляємо і після квітня по них ніяких операцій не проводимо... в плані ставимо "без застосування електронної системи"... в казначействі проводимо тільки накладні. Як тоді бути по цих позиціях річного плану в кінці року... якщо я буду коригувати там суму по факту, чи не буде це порушенням. Далі другий момент... заключили договір на початку року, далі йдуть додаткові угоди...тут також мабуть їх ніде не висвітлюємо,так як вони відносяться до договору,який був укладений до квітня 2020 року. Ну і третій момент... по тим закупівлям,після яких кожен раз беремо договір... наприклад заправка катриджів...у нас їх заправляють декілька ФОПів, і до кого прийдеться йти ми наперед не знаємо... Раніше в плані ставили очікувану вартість на цілий рік і тоді при кожній закупівлі брали окремо договір і акт виконаних робіт і все. Тепер що получається, що по одному коду закупівлі буде дві позиції, тому що до квітня місяця вони будуть йти з поміткою "без застосування електронної системи", після квітня - звіт про укладений договір...
что то нас мало общаеться.я вообще нифига непойму.делала додаток до ричного плану в 16-19гг как вы описали.схема есть розрахунок до кошторису брала суми с него- наприклад на канцтовари код 3019 (папир,скрепки и тд.)2000 грн прописывала,опять же канцтовари но код дк 2281(зошити,бух.книги)1000 прописывала и тд на все.
и покупала по прямим договорам и все.
если была позиция которая небыла прописано в розрахунке но понадобилась,писала протокол и коригувала позицию, снимала например с канцтоваров 200,00 и заносила в додаток флешку 200,00(которая небыла запланирована).
НО есть накладные в которых сидят канцтовари как по коду 3019 так и по 2281 и еще бланки 2282.как будет делаться звит,если он подтягиваеться с процедури без застосування и на его основании редактируеться и там стоит определенный код.как это все будет вноситься?или нужно будет под каждый код дк накладную отдельную брать?

arhiv19ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 вересня 2017, 15:37
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення arhiv19ukr.net »

По ходу цим питанням мучимся ми, в кого суми незначні, бо всі інші вже давно все знають.

tatyanaw1@ukr.net
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 221
З нами з: 10 липня 2015, 21:29
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 29 разів

Повідомлення tatyanaw1@ukr.net »

arhiv19ukr.net писав:По ходу цим питанням мучимся ми, в кого суми незначні, бо всі інші вже давно все знають.
о архив,вы здесь.привет :10: .походу да .
так еще до 22 года уповноважена особа должна будет пройти какие то тесты,если нет,досвидания.неимеет прав всей этой херней заниматься.

arhiv19ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 вересня 2017, 15:37
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення arhiv19ukr.net »

tatyanaw1@ukr.net писав:
arhiv19ukr.net писав:По ходу цим питанням мучимся ми, в кого суми незначні, бо всі інші вже давно все знають.
о архив,вы здесь.привет :10: .походу да .
так еще до 22 года уповноважена особа должна будет пройти какие то тесты,если нет,досвидания.неимеет прав всей этой херней заниматься.
Я так зрозуміла, що тести будуть он-лайн і безкоштовні. Пройдемо. Я так у Банку працювала і безкінечно щось здавали.

nicstar_74@ukr.net
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 28 січня 2016, 13:36
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення nicstar_74@ukr.net »

Дорогие коллеги-юристы, если есть такие! Просветите пожалуйста, что означает на сайте https://zakon.rada.gov.ua надпись "Чинний" (Введення в дію, відбудеться 19.04.2020 - понятно) по отношению к закону №114-IX. Не означает ли это, что уже с 01.01.2020 мы должны использовать некоторые положения Закона при планировании и приобретении товаров и услуг. В частности у меня вопрос: при приобретении товара напрямую у поставщика на сумму до 50 тис. не должны ли мы в Прозоро публиковать договор? И скажите ещё, приобретает ли кто-нибудь из бюджетников товар по авансовому отчёту или только ч/з договора?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Єто означает что закон уже действует (опубликован) но дата вступления в силу (начало применения) определена непосредственно в законе!
Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців з дня його опублікування.

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/publichni-zakupivli/zakon-ukrayini-pro-publichni-zakupivli-vvoditsya-v-diyu-z-19-kvitnya/

arhiv19ukr.net
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 04 вересня 2017, 15:37
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення arhiv19ukr.net »

Це я скопіювала з чату, меже нам згодиться. 



я буду покупать бензин 30 тис. грн до квітня , 70 тис. грн после, мне в план сумму на 100 тис сразу поставить, или потом можно добавить

да ,ставьте сразу 100 тис

я правильно понимаю, если покупать в єлектронніх каталогах прозорро на суму до 200 тис , то спрощену процедуру закупівлі проводить не надо

правильно

т.е если нормальній предмет закупівлі, наприклад паливо, то нічого дуже страшного немає, купуєш на майданчиках і усе))

ну если вас устраивают условия продажи, то да. проще конечно купить на прозоро маркете

по бензину,хорошо,там почти все заправки есть,которые в Украине популярны. я бы бензин там и покупала там не все канцтовары есть. мне например ассортимента не хватает, а разбивать договора на канци на несколько так не хочеться((

пока в этом году у меня суммы до 50 тис.-беру у прямого поставщика, а вот уже в следующем году точно воспользуюсь маркетом

я имею ввиду ручное управление, договор начать заключать с поставщиком на те позиции что есть в маркете, а потом вручную добавить(созвониться) не меняя поставщика, туда всего ж не добавишь,

А КАК ЭТО ВРУЧНУЮ??? вы же каждую позицию должны купить на маркете

понятно, а добавлять долго, интересно?

я завала прозоро этот вопрос,ответа пока нет.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”