Державні закупівлі

BDSGT
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 квітня 2014, 16:27
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Борзна

Повідомлення BDSGT »

чи потрібно оприлюднювати на веб-порталі "Державні закупівлі" зміни до додатка до Річного плану закупівель? Як правильно вносити зміни - наростаючум підсумком, чи окремим документом?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Порядок заповнення та оприлюднення річного плану та додатку до нього визначені Інструкцією щодо заповнення форми річного плану закупівель / річного плану закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель, затвердженою наказом Мінекономрозвитку від 15.09.2014 р. № 1106.
Так, у цьому документі визначено, що додаток до річного плану замовник оприлюднює на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів щокварталу.

Зміни до додатку вносите так, як і до річного плану.
Або просто оформлюєте як зміни до додатку до річного плану на 2014 рік, або додаток до річного плану на 2014 рік зі змінами (тобто викладаєте у новій редакції)

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

добрий день, хочу у вас уточнити, що коли переговорна процедура розпочалась до 07.11.14. із старими бланками, то продовжувати надсилати інформації та звіти на бланках після 07.11.14., використовувуючи вже нові бланки чи старі?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Поки ніяких офіційних роз*яснень з цього питання немає. Але я вважаю, що з 07.11.2014 потрібно застосовувати нові форми документів

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Матвєєва Вікторія писав:Поки ніяких офіційних роз*яснень з цього питання немає. Але я вважаю, що з 07.11.2014 потрібно застосовувати нові форми документів
дякую

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”