Система ProZorro

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

Процедури електронних закупівель товарів за допомогою системи ProZorro. Можливо хтось вже спробував, поділіться досвідом!

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Скажіть, будь ласка, ми плануємо долучитися до пілотного проекту електронних закупівель, бачила деякі просто приймають наказ про участь у пілотному проекті..., а інші затверджують порядок застосування системи електронних закупівель. Як хто робив? На мою думку, потрібно щоб ці питання розглядалися комісією, яка визначить які товари будуть закуповуватися таким методом. Поділіться досвідом. Бо деякі центральні органи затверджували порядок застосування системи, а потім визнавали його таким, що втратив чинність. Якщо затверджувати Порядок застосування системи електронних закупівель, хтось його реєстрував в юстиції?
Востаннє редагувалось 24 вересня 2015, 09:33 користувачем anastasia1626, всього редагувалось 1 раз.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Розяснення Мінекономрозвитку.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

Народ! як справи? у вас вже Прозорро?  :23: хто що думає про чергове покращення? який поріг електронних закупівель? нічого не зрозуміло, окрім одного - працюй, бухгалтер, на голому інтузіазмі, а ми тобі, окрім є-дати, ще хню додамо, може ти сумуєш. чи зарплатню тобі дівати нікуди? 
цікаво те, що пишуть, якщо оголошений вами тендер не відбувся за будь-яких причин, то ви повинні щось змінити (ну, щоб зацікавити учасників) і знову оголосити торги. і так до побЄди. і нічо, що товар не куплений, зато у вас все прозоРРо. я в шоці(((

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

До 3000 гривень сенсу проводити електронні закупівлі немає, таке пишуть на самому сайті.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго дня. Хтось може мені пояснити як закупити бензин на 7000,00 грн. Що я тепер маю для цього зробити в цій системі ПРОЗОРО??

Irina.M
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 262
З нами з: 19 вересня 2014, 13:34
Регіон: Харків
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Irina.M »

Доброго дня!
Перш за все вам необхідно зареєструватись, як закупівельник http://zakupki.prom.ua/ , а далі, користуючись підказками, створюйте закупівлю.

Ksu_ha
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 115
З нами з: 31 жовтня 2013, 16:04
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ksu_ha »

Якщо немає розпорядчого документу, то до 200 000 грн можно проводити без Прозорро, але договори від 50000 потрібно розміщувати в системі. У нас рішенням ради через Прозорро проводяться закупівлі з 3000 грн, до 3000 грн проводимо конкурс без Прозорро.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Дякую за відіповіді. А коли треба було приймати таке рішення, воно затверджується на сесії? Для яких установ воно діє?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rayrada писав:Дякую за відіповіді. А коли треба було приймати таке рішення, воно затверджується на сесії? Для яких установ воно діє?
https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... -realnist/
https://buhgalter.com.ua/articles/zakup ... ti/322914/
https://buhgalter.com.ua/news/obig-info ... ya-v-diyu/

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

А якщо ми використовуємо електронну систему закупівель з метою відбору постачальника для допорогових закупівель, для вигідніших пропозицій, то чи  взагалі повинен бути план закупівель, звіт і т ін?  І навіщо ЕЦП?

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

EVGENIY, дякую за інформацію. Але ж мені не зовсім зрозуміло, чи стосується це органів місцевого самоврядування? Чи можна на сесії ради затвердити свій ціновий поріг для проведення закупівель через "Прозоро". Наприклад, в кінці березня у нас почався поточний ремонт туалету, договір з підрядчиком заключений на 12000,00 грн. Що мені тепер виставляти його в "Прозоро", а якщо знайдуться інші підрядники??? Я щось не розумію системи моїх подальших дій. Допоможіть, будь-ласка.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

rayrada писав:EVGENIY, дякую за інформацію. Але ж мені не зовсім зрозуміло, чи стосується це органів місцевого самоврядування? Чи можна на сесії ради затвердити свій ціновий поріг для проведення закупівель через "Прозоро". Наприклад, в кінці березня  у нас почався поточний ремонт туалету, договір з підрядчиком заключений на 12000,00 грн. Що мені тепер виставляти його в "Прозоро", а якщо знайдуться інші підрядники??? Я щось не розумію системи моїх подальших дій. Допоможіть, будь-ласка.
На даний час вас це не стосується, але ви за бажанням можете провести закупівлю через прозоро! Зареєструйтесь там і спробуйте, там є всі підказки і зразки документів!

Аватар користувача
musia2010
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 59
З нами з: 04 лютого 2014, 11:02
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Ровно
Подякували: 4 рази

Повідомлення musia2010 »

Не можу зрозуміти. Поясніть на прикладі бензину. Установа уклала договір на закупку бензину А-95 на суму 19000грн. І таких закупок на протязі року може бути декілька, а може і не бути. Якщо загальна сума закупок по кожному окремому договорі перевищить 50 тис.грн. як бути з оприлюдненням цих договорів? Можливо ви скажете, складайте один договір на цілий рік з приблизною сумою, але ж на початку року є тільки тимчасовий кошторис. А в роз"ясненнях написано, що замовник не має право ділити предмет закупівлі на частини. Я взагалі заплуталась.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

rayrada писав:EVGENIY, дякую за інформацію. Але ж мені не зовсім зрозуміло, чи стосується це органів місцевого самоврядування? Чи можна на сесії ради затвердити свій ціновий поріг для проведення закупівель через "Прозоро". Наприклад, в кінці березня  у нас почався поточний ремонт туалету, договір з підрядчиком заключений на 12000,00 грн. Що мені тепер виставляти його в "Прозоро", а якщо знайдуться інші підрядники??? Я щось не розумію системи моїх подальших дій. Допоможіть, будь-ласка.
Для того щоб Вам було простіше зорієнтуватися у цій темі, раджу почитати консультацію "Електронні закупівлі: відповідаємо на актуальні запитання" в газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2016, № 10

Аватар користувача
klimksenia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 22:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення klimksenia »

Добрий день.
1) Якщо є договір на тепло (174000,00), який заключений в січні 2016р. і вже 4 місяці по ньому оплачуємо рахунки, чи потрібно реєструвати його в системі прозоро? Чи це стосується тільки нових договорів?
2) Гранична межа у 50000,00 грн. - це стосується одного договору, чи це можуть бути декілька договорів по одному КЕКВ? Дякую

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

1. Процедуры закупок, начатые указанными заказчиками до 31.03.2016 г. включительно, завершаются на портале tender.me.gov.ua. С 1 апреля 2016 года новые процедуры закупок, изменения к годовым планам и приложения к ним для указанных заказчиков обнародуются через кабинеты на площадках.

Что касается всех остальных заказчиков, которые начнут руководствоваться Законом № 922 с 01.08.2016 г., то они продолжают работать на веб-портале tender.me.gov.ua в соответствии с Законом № 1197


Поэтому процедуру закупки, по которой вы заключили договор на тепло в 2016, завершаете на портале tender.me.gov.ua.

Теперь что касается 2 вопроса.
50 тыс. грн. - это ожидаемая стоимость предмета закупки товара, работы, а не сумма по определенному КЕКВ. Для тех учреждений. кто только начинает знакомится с электронными торгами советую почитать материал "Электронные закупки: отвечаем на актуальные вопросы" в газете "Бюджетная бухгалтерия"  , 2016, № 10.

Аватар користувача
klimksenia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 22:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення klimksenia »

То потрібно після 1.08.2016 у разі проведення тендеру показувати дані і на tender.me.gov.ua, і на прозорро???

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Закупки, которые Вы будет начинать проводить с 01.08.2016 г. размещаете только через ПРОЗОРРО. Но если после 01.08.2016 вы будете продолжать выполнять ранее заключенные договора, то закрывать такие закупки нужно на tender.me.gov.ua.
Многие учреждения уже сейчас не дожидаясь 01.08.2016 г, начали проводить допороговые торги через ПРОЗОРРО. То они соответственно,  в этой системе уже сейчас размещают всю необходимую информацию  по допороговым закупкам

Аватар користувача
klimksenia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 22:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення klimksenia »

Дякую. А реєструватися потрібно на prozorro.gov.ua чи на zakupki.prom.ua/
Востаннє редагувалось 20 квітня 2016, 14:55 користувачем klimksenia, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Будь ласка, звертайтесь.

marinasin
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 175
З нами з: 12 квітня 2016, 13:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення marinasin »

Скажите пожалуйста если я заключида сейчас договор на кап. ремонт и сделали предоплату и ремонт до 01.08.16 не будет закончен мне не надо разрывать договор и выходить на прозоро? Некоторые из общ. орган. утверждают что надо и все только через прозоро....

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Добрый день! Согласно закону с 1.08.2016г. необходимо обнародовать отчет, если допороговая закупка произошла больше чем на 50тыс.грн. Подскажите, пожалуйста, если планируется приобрести бензин с августа по декабрь на сумму 100 тыс.грн., то необходимо заключить договор на 100 тыс грн. и обнародовать отчет или можно заключать договора по 20тыс.грн ежемесячно и тогда на сайте прозорро отпадет необходимость обнародовать отчет?

ludmilkka21
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 67
З нами з: 08 травня 2013, 12:15
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення ludmilkka21 »

marinasin писав:Скажите пожалуйста если я заключида сейчас договор на кап. ремонт и сделали предоплату и ремонт до 01.08.16 не будет закончен мне не надо разрывать договор и выходить на прозоро? Некоторые из общ. орган. утверждают что надо и все только через прозоро....
Ви зараз заключили договір, а не з 1 серпня, тому розривати діючий договір не має сенсу.

Black_Tasha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 27 квітня 2016, 13:25
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення Black_Tasha »

Добрий день. Якщо в мене закупівлі товарів від 3,0 тис. до 50,0 тис. грн., то з 1 серпня я маю їх обов'язково проводити через прозорро чи ні? Які мають бути ще звіти?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Закупівлі до 50 тис. грн. дозволено здійснювати або шляхом укладання прямого договору або через Прозорро. Переважно нижня вартісна межа застосування електронних торгів - 3 тис.грн. Тому для придбання товарів та послуг менше 3 тис. грн. укладають прямі договори, а все, що більше - через Прозорро. 
Більше детальніше про такі закупівлі читайте ось тут. Також ражду ознайомитися з Порядком здійснення допорогових закупівель https://drive.google.com/file/d/0B1r18J ... Z2SUE/view

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Добрий день. Підкажіть, якщо закупівля товарів до 200 тис.грн., обов'язково проводити їх через Прозорро? Чи в мене є право вибору?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Так, якщо вартість предмета закупівлі хоч і є меншою від вартісних порогів застосування Закону про публічні закупівлі, але при цьому дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, і замовник вирішив закупити за прямими договорами без проведення електронних торгів, то такий замовник зобов’язаний оприлюднити звіт про укладений за цим предметом закупівлі договір у системі електронних закупівель у строк протягом одного дня з дня укладення договору.

https://buhgalter.com.ua/articles/obig- ... -realnist/

Тетяна-бух
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 144
З нами з: 30 березня 2016, 09:57
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Тетяна-бух »

Дякую за відповідь. А якщо у мене будуть два договори на покупку бензину з одним і тим же постачальником на суму 30тис. кожний, то це вважається більше 50 тис. ? Чи мається на увазі один договір більше за 50 тис.?

Аватар користувача
Ilonka8164
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 серпня 2014, 09:53
Регіон: Донецкая область

Повідомлення Ilonka8164 »

Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста, уже запутались окончательно!"У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, ....... обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону."Каким образом "оприлюднювать звіт"???если я правильно понимаю, то на одном из майданчиков, а как это сделать? 

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”