Система ProZorro

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

17.12.7 и 17.12.6, например - это разные предметы. А в вашем случае, то, что после 7 - это все равно один предмет закупки

hamster
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 17 січня 2015, 10:33
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення hamster »

По старому классификатору понятно, а по новому как? Встречается фраза "по третьему знаку"..

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

А, вы про эти чудесные 2 абзаца?

1. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457, за показником п'ятого знака із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої – п'ятої цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, а також конкретної назви товару чи послуги.


Кстати, да, хороший вопрос. Это ж надо было умудриться так прописать норму, чтобы было вообще непонятно.  Я определяю по 5 знаку ДК 016-2010, в скобках просто пишу второй классификатор. Что значит 3-5 знак - тоже не понимаю.

Может, кто объяснит?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Стаття 4. Планування закупівель та інші передумови здійснення процедур закупівель

1. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п'яти днів з дня їх затвердження.

Аватар користувача
Козаченко Марина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 08 серпня 2016, 15:59
Звідки: Украина, Обухов

Повідомлення Козаченко Марина »

Матвєєва Вікторія писав:Відразу відповім на Ваше попередне запитання. Зуперечності між проведенням допорогових закупівель та оприлюдненням звіту про укладені договори немає. Пропоную троих більше розібратися з цими моментами. Ви читали консультації в Бюджетній бухгалтерії № 27 и № 29?
Тепер що стусується 2 запитання. Так, до 3000 тис. грн. укладаєте прямий договір. Але я не раджу річну потребу у такому предметі закупівлі ділити на дрібні закупівлі з метою уникнення процедур закупівель. Як на мене, продукти харчування доречно було поділити на окремі частини предмету закупівлі (лоти). Принамні так багато хто робить за Ваших колег.
Але для мене, це як раз суперечність, між проведенням допорогових закупівель та оприлюдненням звіту про укладені договори, я читаю закон, з яким я повністю погоджуюсь, але тут зявляється наказ Зовнішторгвидав, яким ми тоже по правильному повинні керуватись, я просто вже сама не розумію, чому для мене мабуть однієї вони не суперечать. в ББ №27, в №29 на стор. 14 я прочитала, що Порядок №35 не є нормативно-правовим актом, обов"язковим до виконання замовниками, але якщо працювати  в системі Прозорро, то потрібно його дотримуватись.  Дайте відповідь, будь-ласка по конкретній ситуаціїї, якщо ми розробим цей порядок, відповідно до Наказу, і пропишем там допорогову ціна наприклад з 45000,00грн.до 50000,00 грн, з конкретним визначенням товарів і послуг , які не будуть гратися в торги, напр. продукти харчування( по всьому державному класифікатору). Чи не буде це порушенням? І ще одне питання: чи потрібно гратися в торги, якщо суми закупівель будуть вище 50000,00  до 200000,00грн.? Дякую.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Колега, Ви знаєте, чомусь не досить приємно відповідати на запитання, які ставлять у такій ультимативній формі.  :11:

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Радистка_Кэт писав:Кстати, да, хороший вопрос. Это ж надо было умудриться так прописать норму, чтобы было вообще непонятно.  Я определяю по 5 знаку ДК 016-2010, в скобках просто пишу второй классификатор. Что значит 3-5 знак - тоже не понимаю. 

Может, кто объяснит?
Если я правильно понял ваш вопрос. Это значит, что когда вы составляете план закупки, и хотите закупить например - тепловую энергию, то пишите так:

код ДК 016-2010 – 35.30.1 – Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (ДК 021:2015 – 09320000-5 -  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) (постачання теплової енергії )

По ДК 021:2015 мы выбираем от 3 до 5 цифры, в примере (выделено жирным) мы выбрали по 4 знаку и написали Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, как написано в класификаторе по 4 знаку.

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Inna К писав:В який термін, після внесення змін у кошторис, потрібно оприлюднити додаток до річного плану  при допорогових закупівлях
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

tryufelka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 09 червня 2016, 15:58
Регіон: Винницкая область

Повідомлення tryufelka »

Olegrada писав:
Inna К писав:В який термін, після внесення змін у кошторис, потрібно оприлюднити додаток до річного плану  при допорогових закупівлях
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.
Якщо додаток до річного плану затверджений 8.08.16р., то протягом 5 днів його опублікувати?

Аватар користувача
Козаченко Марина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 08 серпня 2016, 15:59
Звідки: Украина, Обухов

Повідомлення Козаченко Марина »

Матвєєва Вікторія писав:Колега, Ви знаєте, чомусь не досить приємно відповідати на запитання, які ставлять у такій ультимативній формі.  :11:
Якщо Ви про моє запитання, то ніякого утимамативу там не було, якщо там щось Вас образила, то вибачте, я просто так для себе не можу збагнути по Ваших відповідях та по тому що написано в журланах, тому мусила написати конкретну ситуації. Адже в журналі написано, що це не нормативно правий документ, яким потрібно керуватись, але разом з тим пишете, що його треба дотримуватись, й розробити своє положення.

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Inna К писав:Якщо додаток до річного плану затверджений 8.08.16р., то протягом 5 днів його опублікувати?
Так, до 13.08 ви повинні його опублікувати.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Olegrada писав:
Радистка_Кэт писав:Кстати, да, хороший вопрос. Это ж надо было умудриться так прописать норму, чтобы было вообще непонятно.  Я определяю по 5 знаку ДК 016-2010, в скобках просто пишу второй классификатор. Что значит 3-5 знак - тоже не понимаю. 

Может, кто объяснит?
Если я правильно понял ваш вопрос. Это значит, что когда вы составляете план закупки, и хотите закупить например - тепловую энергию, то пишите так:

код ДК 016-2010 – 35.30.1 – Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (ДК 021:2015 – 09320000-5 -  Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) (постачання теплової енергії )

По ДК 021:2015 мы выбираем от 3 до 5 цифры, в примере (выделено жирным) мы выбрали по 4 знаку и написали Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, как написано в класификаторе по 4 знаку.
Спасибо. По первому абзацу, который до 31.12.2016 - я ж так и делаю.
Мне просто непонятна фраза 3-5 знак, это на выбор? То есть, мы можем определять и по третьему, и по пятому?

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Козаченко Марина писав:Якщо Ви про моє запитання, то ніякого утимамативу там не було, якщо там щось Вас образила, то вибачте, я просто так для себе не можу збагнути по Ваших відповідях та по тому що написано в журланах, тому мусила написати конкретну ситуації. Адже в журналі написано, що це не нормативно правий документ, яким потрібно керуватись, але разом з тим пишете, що його треба дотримуватись, й розробити своє положення.
Ваша організація сама визначає - робити закупівлю через прозоро, чи по прямих договорах якщо сума закупівлі не перевищує 200 тис. грн. Ми як орган місцевого самоврядування прийняли для себе, що всі закупівлі через прозоро будемо проводити від 100 тис. грн. Все що до 100 тис. ми укладаємо прямим договором, але якщо сума закупівлі буде від 50 тис. до 100 тис., ми оприлюднюємо цю закупівлю в прозоро.

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Радистка_Кэт писав:Мне просто непонятна фраза 3-5 знак, это на выбор? То есть, мы можем определять и по третьему, и по пятому?
Ну можна і так сказати, но бувають різні випадки.
Більш детально по класифікаторам:
1 силка
2 силка

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Olegrada писав:
Радистка_Кэт писав:Мне просто непонятна фраза 3-5 знак, это на выбор? То есть, мы можем определять и по третьему, и по пятому?
Ну можна і так сказати, но бувають різні випадки.
Більш детально по класифікаторам:
1 силка
2 силка
Спасибо. Почитала пример - все равно непонятна фраза "3-5 знак", какой смысл она несет. Определяющим знаком для деления закупок является 3-й знак?
По-старому классификатору - все ясно было написано - 5-й знак и детализация при необходимости до 9-го.

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Радистка_Кэт писав:Спасибо. Почитала пример - все равно непонятна фраза "3-5 знак", какой смысл она несет. Определяющим знаком для деления закупок является 3-й знак?
По-старому классификатору - все ясно было написано - 5-й знак и детализация при необходимости до 9-го.
Ви самі визначаєте використовувати 3, 4 чи 5 знак відповідно який більше підходить в залежності від закупки. Пріоритетним до кінця року залишається ДК 016:2010.
Наприклад ви вибрали конкретну закупку по класифікатору ДК 016:2010, но по 4 і 5 цифрі ДК 021:2015 ця закупівля відноситься до декількох категорій чи класів, тоді рекомендується застосовувати 3 знак, тобто групу ДК 021:2015, а у разі якщо предмет закупівлі, визначений за показником п'ятого знака ДК 016:2010, відповідає декільком групам ДК 021:2015 - зазначати одну із них.

Наприклад, у разі закупівлі бензину та моторної оливи предмету закупівлі, визначеному за показником п'ятого знака ДК 016:2010 "19.20.2 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні" відповідатимуть різні цифри як за показником третього знака ДК 021:2015 "09100000-0 Паливо" та "09200000-1 Нафта, вугілля і нафтопродукти", так і за показником п'ятого знака "09132000-3 Бензин" та "09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали". Тому замовником у наведеному випадку зазначається будь-який із показників за третьою цифрою (або "09100000-0 Паливо", або "09200000-1 Нафта, вугілля і нафтопродукти").


по ДК 021:2015:
Групи: 03100000-2 (Перші 3 цифри)
Класи: 03110000-2 (Перші 4 цифри)
Категорії 03111000-2 (Перші 5 цифр)

Аватар користувача
Козаченко Марина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 08 серпня 2016, 15:59
Звідки: Украина, Обухов

Повідомлення Козаченко Марина »

Olegrada писав:
Козаченко Марина писав:Якщо Ви про моє запитання, то ніякого утимамативу там не було, якщо там щось Вас образила, то вибачте, я просто так для себе не можу збагнути по Ваших відповідях та по тому що написано в журланах, тому мусила написати конкретну ситуації. Адже в журналі написано, що це не нормативно правий документ, яким потрібно керуватись, але разом з тим пишете, що його треба дотримуватись, й розробити своє положення.
Ваша організація сама визначає - робити закупівлю через прозоро, чи по прямих договорах якщо сума закупівлі не перевищує 200 тис. грн. Ми як орган місцевого самоврядування прийняли для себе,  що всі закупівлі через прозоро будемо проводити від 100 тис. грн. Все що до 100 тис. ми укладаємо прямим договором, але якщо сума закупівлі буде від 50 тис. до 100 тис.,  ми оприлюднюємо цю закупівлю  в прозоро.
Дякую, а Ви положення розробляли по наказу № 35 Зовнішторгвидава ? це ні чого , що там діапазон лише в 3000-50000,00грн.?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Olegrada, так я на будущее интересуюсь, на следующий год, когда не будет ДК 016-10. Сейчас-то все понятно.

Пункт с 01.01.2017 звучи так же:
Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі – Єдиний закупівельний словник), за показниками третьої – п'ятої цифр основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.

То есть, привязки к старому коду уже нет. Если мы выбираем любой знак 3, 4, 5 - то непонятно, почему они так по-дурацки написали. Могли тогда указать, что по третьему знаку с детализацией до 5-го

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Козаченко Марина писав: Дякую, а Ви положення розробляли по наказу № 35 Зовнішторгвидава ? це ні чого , що там діапазон лише в 3000-50000,00грн.?
Діапазон, тому що закупівлю через прозоро можна проводити від 3 тис., по поводу 50 тис. , там різний мінімальний термін по уточненню закупівлі, якщо ціна до 50 тис. і вище 50 тис.
І те що допорогова закупівля тільки до 50 тис. там такого немає.
І все що до 50 тис. ви як і раніше можете проводити по прямих договорах, якщо сума більше 50 тис, то таку закупівлю ви оприлюднюєте через прозоро.
Положення ми не робили.

ylia4853
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 січня 2015, 15:01

Повідомлення ylia4853 »

Укладено прямий договір на суму 6700,00 (10.08.2016р). Його потрібно якось висвітлити в ПРОЗОРРО?

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

есть ли подробная инструкция, как публиковать звіт про укладені договора?киньте ссылочку, если есть

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

yo.malyarchuk писав:есть ли подробная инструкция, как публиковать звіт про укладені договора?киньте ссылочку, если есть
Інструкція залежить від того майданчику, на якому ви зареєстровані

tryufelka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 09 червня 2016, 15:58
Регіон: Винницкая область

Повідомлення tryufelka »

Добрий день. Підкажіть, який код класифікатора за ДК 016-2010 і  ДК 021:2015 на:
1) постачання примірника комп. програми МЕДОК та пакетів оновлення;
2) розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.
3) послуги інформатизації (хостинг сайту).
4) перенесення приладу обліку теплової енергії
Дякую

yo.malyarchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 44
З нами з: 27 листопада 2015, 11:17
Регіон: Запорожская область

Повідомлення yo.malyarchuk »

lenycj5000 писав:
yo.malyarchuk писав:есть ли подробная инструкция, как публиковать звіт про укладені договора?киньте ссылочку, если есть
Інструкція залежить від того майданчику, на якому ви зареєстровані
держзакупівлі. Вроде бы нашла инструкцию, но у меня что-то не получается...

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Доброго дня!
Уклали сьогодні договір на 20 000 грн. (межа, прийнята міською радою 30 000 грн.). На елект.майданчику я тепер маю набрати додаток до плану закупівель весь повністю з 01.01.16, включаючи останні зміни, чи тільки цю суму у 20 000 грн.?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

yo.malyarchuk писав:
lenycj5000 писав:
yo.malyarchuk писав:есть ли подробная инструкция, как публиковать звіт про укладені договора?киньте ссылочку, если есть
Інструкція залежить від того майданчику, на якому ви зареєстровані
держзакупівлі. Вроде бы нашла инструкцию, но у меня что-то не получается...
Як приклад, почитайте інструкцію одного майданчика (про звіт  с. 159) http://e-tender.ua/wp-content/uploads/2 ... 8.2016.pdf

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

fanny писав:Доброго дня!
Уклали сьогодні договір на 20 000 грн. (межа, прийнята міською радою 30 000 грн.). На елект.майданчику я тепер маю набрати додаток до плану закупівель весь повністю з 01.01.16, включаючи останні зміни, чи тільки цю суму у 20 000 грн.?
Взагалі то, необхідно було спочатку оприлюднити додаток щодо допорогових закупівель з 01.08.2016.

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Тобто у додатку сума тільки по цьому договору?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Що значить тільки сума по договору? У додатку потрібно заповнити всі передбачені поля

Аватар користувача
fanny
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 88
З нами з: 29 січня 2014, 15:17
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення fanny »

Це я зрозуміла. Я маю на увазі, що в додатку буде лише одна строка - ця закупівля на 20 000 грн. (якщо більше нових договорів не буде, наприклад)? Чи потрібно вносити й усі інші допорогові, які були в додатку з 01.01.2016?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”