Система ProZorro

koristuvach
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 17:51
Регіон: Запорожская область

Повідомлення koristuvach »

Подскажите пожалуйста. А как редактировать? Например сумма на медикаменты по временной смете была 2000,0 грн. , которую использовали. По этому коду добавили 12000,0 грн.. Редактируем на 12000,0 или на 14000,0 с учётом предыдущей суммы. Что-то я совсем запуталась...

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

gorilla48 писав:
nazaar писав:учасник, який виграв тендер, зразу ж піднімає ціну на газ додатковою угодою. причому ціну ставить відповідно до ринкової, так мотивує. вони спочатку в ТП прописали за 1 000 кубів 8,21 грн. в торгах почали знижувати. і вийшло 7,50 (так і прописано в договорі). а ось по тій самій дод. угоді вже ціна стоїть 8,23. це як розуміти? на майданчику є функція працювати з договорм. там треба буде пояснювати чому ціна за договорм змінилася.
Я дуже сумніваюсь, що учасник має право так робити. Звичайно, він може підняти ціну  за газ, але не більше ніж на 10% за весь період дії договору. Тим паче піднімати одразу після торгів. Це дуже дивно і схоже на корупцію.
нарешті хтось відповів. дякую. поясніть таке про 10%. є сума в договорі 7,49 (одиниця вимірєвання 1000 кубів), якщо збільшити на 10% то якраз вийде 8,23 за одиницю. як зрозуміти за весь період дії договору? тобто ціну щомісяця можна піднімати на 10%? чиякогось місяця підняти на 2% іншого місяця на 4% і в кінці періоду вийде в сумі ті 10%? справа в тому, що в торгах брало учать 3 фірми і різниця між переможцем і 3 учасником невелика - 3000 грн. і нефакт, що інші фірми якби, ми їх обрали також не піднімали ціни згідно дод.угодою.

Oksana72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 лютого 2017, 20:35
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Oksana72 »

[font="Noto Sans", sans-serif][font="Noto Sans", sans-serif]Допоможіть, будь ласка. Якщо Договір на природний газна  61 тис. на рік, що потрібно робити? Оприлюднювати його і проводити без застосування електронної системи? якщо я помиляюсь, поправте мене, дякую[/font][/font]

Oksana72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 лютого 2017, 20:35
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Oksana72 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Допоможіть, будь ласка. Якщо Договір на природний газна  61 тис. на рік, що потрібно робити? Оприлюднювати його і проводити без застосування електронної системи? якщо я помиляюсь, поправте мене, дякую[/font]

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Если у вас нет своих ограничений по сумме - закупать и публиковать договор

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

gorilla48, дякую.

тепер питання про розполі газу. є типовий договір з місцевою газканторою за лютий 2016 р. вони надають послуги як монополісти. в нас на рік потреба в їх послугах коштує 155 тис. грн. ми з ними укладаєм дод. угоду на цю суму до договору за лютий 2016 р. чи можна укладати дод. угоду чи потрбіно було закривати договір, який був проведений ще до Закону і заключати всьо по новому, а на прозорро тільки кинути Звіт про укладання договору?

xodyz@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2016, 10:11
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення xodyz@meta.ua »

Добрий день! Допоможіть будь-ласка. Провели відкриті торги, але помилково розмістили в прозоро невірний договір. Чи можливо якось виправити технічну помилку помилку?

xodyz@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2016, 10:11
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення xodyz@meta.ua »

gorilla48 писав:
xodyz@meta.ua писав:Добрий день! Допоможіть будь-ласка. Провели відкриті торги, але помилково розмістили в прозоро невірний договір. Чи можливо якось виправити технічну помилку помилку?
Зверніться до служби підтримки Вашого майданчика. Вони Вам повинні допомогти у вирішені Вашого питання.
Звертались, кажуть, що не мають технічної можливості. І єдиний вихід - признати договір нікчемним та провести нові торги. Але як провести розрахунки з постачальником, який два тихні привозив продукти харчування?

Planovik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 19 червня 2015, 09:54
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Planovik »

Технічну помилку виправити вам вже ніхто не допоможе. Пишіть офіційний запит на Прозорро. Це питання технічне, якщо все так, як ви описали, то оформляйте зміни до договору, в протоколі прописуйте, що у зв'язку з технічною помилкою, попередньо розміщену інформацію вважати недійсною, і розміщуйте протоко, правильний договір на сайті УО. Але, я б дзвонила та писала офіційні листи на Прозорро з проханням надати роз'яснення, рекомендацію, що робити в вашому випадку.

Oksana72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 лютого 2017, 20:35
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Oksana72 »

Доброго дня! Пыдскажіть, будь-ласка, плануємо закупівлю бензина на 55 тис. грн. на рік. Нам проводити допорогову закупівлю, чи укладати прямий договір і публікувати звіт про укладений договір?

xodyz@meta.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 21 березня 2016, 10:11
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення xodyz@meta.ua »

Planovik писав:Технічну помилку виправити вам вже ніхто не допоможе. Пишіть офіційний  запит на Прозорро. Це питання технічне, якщо все так, як ви описали, то оформляйте зміни до договору, в протоколі прописуйте, що у зв'язку з технічною помилкою, попередньо розміщену інформацію вважати недійсною, і розміщуйте протоко, правильний договір на сайті УО. Але, я б дзвонила та писала офіційні листи на Прозорро з проханням надати роз'яснення, рекомендацію, що робити в вашому випадку.
Дякуємо, будемо пробувати.

Oksana72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 лютого 2017, 20:35
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Oksana72 »

І ще таке питання- якщо ми на початку року опублікували річний план на очікувану вартість по закупівлі 857 269,00 грн. При проведенні закупівлі, ця сума була зкорегована згідно тарифу і становить 857 158, 68 грн. Чи потрібно в такому випадку в річному плані суму 857 269,00 грн змінити на 857 158, 68 грн (сума закупівлі)?

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Підкажіть. будь-ласка, у бюджетної установи основний договір на теплопостачання укладено ще в 2006 році, щороку ми складаємо додаткові угоди з тепломережами із зазначенням річної суми по кошторису установи. в цьому році вона становить 70000,00 грн. Чи оприлюднюються такі додаткові угоди та у який термін.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Дякую за відповідь!!! А ще підкажіть будь-ласка код теплопостачання по новому класифікатору!!!!!

Oksana72
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 02 лютого 2017, 20:35
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Oksana72 »

gorilla48 писав:
Oksana72 писав:Доброго дня! Пыдскажіть, будь-ласка, плануємо закупівлю бензина на 55 тис. грн. на рік. Нам проводити допорогову закупівлю, чи укладати прямий договір і публікувати звіт про укладений договір?
По Закону, Ви повинні публіковати звіт про укладений договір. Але якщо на Вашому місцевому рівні встановлені інші вимоги (т.є. проводити допороги від 3000,00 грн., як встановлено моїм керівництвом), то Ви проводите закупівлю по тим вимогам.
Дякую за відповідь! Так, у нас ідентична ситуація, як і у Вас (керівництво встановило допороги від 3 000 грн), будемо проводити допорогову закупівлю. А у Вас допорогами займається ТК чи відповідальна особа?

Аватар користувача
jasmin_
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 42
З нами з: 14 березня 2013, 16:53
Регіон: Київська область
Звідки: Біла Церква
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення jasmin_ »

elefseri писав:Звонили в техподдежку Прозорро - там ответили, что действительно объем закупки теплоэнергии можно внести только целым числом, НО, оказывается, у Прозорро есть договоренность с ДКСУ, чтобы казна принимала договора по теплу в гигакалориях, а на майданчике нужно это количество тепла публиковать в КИЛОкалориях!!!
Наша казна уже призналась о существовании такой договоренности (тогда чего они, гады/зачеркнуто/, нехорошие люди нам не сказали?!!)

Да, и еще из перлов от Прозорро: "Вы что, сами не могли догадаться что тепло нужно публиковать в килокалориях, когда вы не смогли занести дробное число гигакалорий?"
А интересно, как можно внести объем закупки в килокалориях, если в системе нет такой единицы измерения? Вы у Прозорро не поинтересовались?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

gorilla48 писав:
nazaar писав:gorilla48, дякую.

тепер питання про розполі газу. є типовий договір з місцевою газканторою за лютий 2016 р. вони надають послуги як монополісти. в нас на рік потреба в їх послугах коштує 155 тис. грн. ми з ними укладаєм дод. угоду на цю суму до договору за лютий 2016 р. чи можна укладати дод. угоду чи потрбіно було закривати договір, який був проведений ще до Закону і  заключати всьо по новому, а на прозорро тільки кинути Звіт про укладання договору?
Як би вони були монополістами, то вони були би в цьому переліку природних монополій.
Я завжди роблю нові договори на кожен рік. Тому чи заключати вам дод.угоду, я не впевненний. Я б краще зробив новий договір та опубліковав його в прозоро. Бо свою дод.угоду ви напевно не зможете опубліковати. А вам все-одно треба це зробити (по Закону). 
Тому я б рекомендував зробити новий договір, опубліковати в прозоро і спати спокійно та не переживати за це. :52:


ЗВЕДЕНИЙ ПЕРЕЛІК СУБ'ЄКТІВ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ станом на 12.01.2017
http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/d ... chema=main
дзвонив на майданчик. сказали, що технічно дод.угоду не можливо упублікувати. тобто. я нічого не завантажою. а коли буде перевірка, то показати договір за 2016 з його дод.угодою. а так, порадили то саме, що й Ви. заключити новий договір. справа в тому, що газова контора не дуже хоче це робити. тоді як бути з додатком до річного плану? потрібно упобліковувати?

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Я завчасно прошу вибачення за запитання, можливо комусь буде смішно, але все ж таки, поясніть мені коли потрібно оприлюднювати річний план закупівель (що здійснюється без проведення процедури закупівлі), бо ніхто наразі нам не пояснив чи можна до його оприлюднення оплачувати в казначействі рахунки за товари та послуги, як його треба затвердити, коли немає тендерного комітету??? Річний план закупівель обовязково оприлюднювати на Прозоро чи можна і на своєму сайті ..... ???

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

rayrada писав:Я завчасно прошу вибачення за запитання, можливо  комусь буде смішно, але все ж таки, поясніть мені коли потрібно оприлюднювати річний план закупівель (що здійснюється без проведення процедури закупівлі), бо ніхто наразі нам не пояснив чи можна до його оприлюднення оплачувати в казначействі рахунки за товари та послуги, як його треба затвердити, коли немає тендерного комітету??? Річний план закупівель обовязково оприлюднювати на Прозоро чи можна і на своєму сайті ..... ???
  
спочатку треба запланувати, скласти річний план, оприлюднити річний план (додаток до річного плану), а потім підписувати договір, оплачувати рахунки. По факту, наприклад ви в установі затвердили додаток до річного плану 01 лютого, а 2 лютого уклали договір на послугу чи товар та отримали рахунок. Оприлюднити ви повинні на протязі 5 календарних днів, тобто по 7 включно. На своєму сайті ви по бажанню можете оприлюднювати, а на сайті Прозоро обов`язково, через один з торгівельних майданчиків, де ви зареєстровані. Ми так робимо. У нас створений тендерний комітет, але, як консультували, нам не обов`язково було його створювати, можливо було тільки призначити відповідальну особу, т.я. понадпорогових закупівель у нас не має.

contact8383
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 06 лютого 2015, 08:40
Регіон: Сумская область

Повідомлення contact8383 »

................................................
Востаннє редагувалось 07 лютого 2017, 11:58 користувачем contact8383, всього редагувалось 1 раз.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

gorilla48, вкотре дякую.
питання щодо річного плану. принесли накладну на канцтовари (сума 1600 грн.). договір одноразовий. у себе на майданчику заповнюю в "Новий план закупівлі" такі поля. Конкретна назва предмета закупівлі (канцелярське приладдя) - Очікувана вартість (1600) - Класифікатори (ДК 021:2015 (30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне), КЕКВ (2210)). правильно? і так по кожному акту, накладній?
і ще одне питання нарахунок предмета закупівлі по ДК 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне. предмет закупівлі визначається за 4 цифрою. в нашому випадку 3019. туда в підгрупу входять папір і електронні дошки. наприклад. по нашій установі купляєм за допороговими торгами паперу для друку на суму 15 тис. грн. і цих самих електронних дошок сума 190 000 грн. (в неті ціни на одну дошку від 10 тис. до 30 тис.) також допороги. але так як вони ідуть за одним кодом ДК то виходить, що 190 000 + 15 000 = 205 000. і це вже надпороги, відкриті торги, тендерний комітет, тендерна документація т.д..

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

На жаль ми багато чого ще не розуміємо в цій системі Прозоро. Наприклад, чи обовязково накладанти ЕЦП, як правильно вносити зміни, якщо хтось вже це зробив, розкажіть як. Дякую за допомогу.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

gorilla48, дякую за відповідь. У мене немає великих сум по закупівлях, тому я використовую тип закупівлі "без використання процедури закупівлі", отже можу не накладати ЕЦП!!! А тепер питання про зміни. Я маю на увазі таку ситуацію, коли,наприклад, мені збільшать кошторисні призначення ну ... на "електроенергію" на 10000,00грн., що мені робити з планом закупівель, просто редагувати чи додавати електроенергію знов?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста

1. Может, было уже, но не нашла. Если закупка допороговая (до 200 тыс), но договоров под эту закупку несколько, штук 10 - их все публиковать на прозорро, правильно?


2. И еще. Есть предмет закупки - электроэнергия, например (там прямые договора с РЕС). Но нюанс - юрлицо - это централизированное управление, которое обеспечивает финансами разные районы, то есть, в каждом районе есть использование электичества на небольшую сумму, но в целом - вылазит больше 200 тыс. 

Можно ли провести несколько переговорных процедур - по каждому району? Я почему-то вижу, как многие на прозорро проводят открытые торги на электроэнергию, Как это вообще? Есть счетчик и подключение к РЕС, о какой конкурентной процедуре вообще можно говорить?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!
1. Процедуры нет - закупка до 200 тыс. Закупаться будет один предмет, но там будет несколько договоров с разными контрагентами.
2. Платить будет 1 юрлицо - Областное управление, в районах юрлиц нет.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Нельзя так, это подключение к электро/теплосетям. В сумме, если сбить все адреса (это разные районы области) - выходит 400-500 тыс.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Да

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

Якщо змін у річний план після 01.08 не було, то чи треба було публікувати на прозоро такий план?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

gorilla48 писав:
Радистка_Кэт писав:Спасибо!
Только Вы учтите, что Ваши потенциальные поставщики должны быть в реестре природных монополий.
Теплопоставщики же там есть как бы по определению?
По теплу придется проводить, электричество еще под вопросом. Кстати, а какое должно быть подтверждение технических причин по 35 статье? От теплопоставщиков?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”