Річний план закупівель та зміни до нього

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Законом не встановлено обов'язку замовника складати та затверджувати річний план закупівель на підставі кошторису (тимчасового кошторису), фінансового плану (плану асигнувань, плану використання бюджетних коштів).

При визначенні очікуваної вартості закупівлі під час складання річного плану закупівель замовники можуть виходити з планових вартісних показників, які можуть розраховуватись, зокрема, виходячи із потреби у відповідних товарах, роботах і послугах у минулих роках з урахуванням економічних факторів, які впливають на ціноутворення на ринках відповідних товарів, робіт і послуг тощо.

Таким чином, ураховуючи, що Закон не містить обмежень щодо організації процедур закупівель до набрання чинності Закону про Державний бюджет України, затвердження кошторису, плану використання бюджетних коштів, фінансового плану, замовник для забезпечення невідкладних потреб у товарах, роботах і послугах у наступному році може наприкінці поточного року (або на початку наступного року) розпочати процедуру закупівлі за відповідним предметом закупівлі, керуючись його очікуваною вартістю за умови, що в проекті договору про закупівлю та у договорі про закупівлю буде передбачено відповідний порядок виникнення договірних зобов'язань в залежності від реального фінансування.

Водночас при укладанні договору розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов'язково ураховувати частину першу статті 23 Бюджетного кодексу України, оскільки згідно з частиною четвертою статті 48 Бюджетного кодексу України, зобов'язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та Законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов'язаннями (крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті) і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів.

Тепер щодо 2 питання.
Частиною першою статті 4 Закону передбачена можливість внесення змін до річного плану закупівель / додатка до річного плану. При цьому форма внесення змін до річного плану закупівель / додатка до річного плану, періодичність і характер таких змін (зміна очікуваної вартості закупівлі, предмету закупівлі, орієнтовного початку процедури закупівлі тощо) законодавством не визначені та не обмежені. Тому замовник може періодично вносити зміни до річного плану закупівель / додатка до річного плану відповідно до наявного фінансування, потреби у товарах, роботах, послугах тощо, до здійснення відповідної закупівлі.

Звичайно ви можете написати в цій графі - лютий, але який сенс від такого плану. Як на мене, краще заповніть ці закупівлі, про які вже відомі такі терміни, а потомі внесіть доповнення та зміни до такого документу

Lyubo4ka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 46
З нами з: 12 серпня 2013, 15:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Lyubo4ka »

Доброго дня! Намагаюся викласти річний план закупівель. Коли вибираю класифікацію за ДК 021-2015 (СPV) все нормально. А потім коли вибираю класифікацію за ДК 016:2010 підсвічується жовтим і видає помилку: Вкажіть код згілно ДК. Що я не так роблю? І це вже не з однією закупівлею.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Lyubo4ka, Обратите, пожалуйста, внимание: с 1 января 2017 Предмет закупки товаров и услуг определяется заказчиком на основе национального классификатора Украины ДК 021: 2015 (ПРИКАЗ 17.03.2016 № 454) ось таке інфо з майданчика zakupki prom ua.

koristuvach
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 17:51
Регіон: Запорожская область

Повідомлення koristuvach »

Доброго дня! Згідно абзацу 6 пункту 1 розділу ІІ Порядку визначення предмету закупівлі "Під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет визначається за показником 3 цифри CPV із зазначенням у дужках МІЖНАРОДНОЇ НЕПАТЕНТОВАНОЇ НАЗВИ (МНН) лікарського засобу. Підкажіть будь ласка, а якщо конкретного препарату немає в національному переліку, то яку назву вказувати близьку по властивостям? Наприклад, препарат-ОТОТОН, взагалі не знайшла в переліку, а планувати треба. І таких препаратів чимало...Може у когось теж виникало таке питання?

Аватар користувача
Angel Pretty
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 12
З нами з: 29 грудня 2015, 10:53

Повідомлення Angel Pretty »

Шуберт Анна писав:Підскажіть чи обов'язково оприлюднювати додаток до річного плану, і якщо "так", то як це зробити ?
Обов'язково. На своєму майданчику обираєте річний план і вносите. Наприклад на моєму майданчику є функція "План" - там і річний план і додаток до нього (все в одному), тільки змінюєте процедури закупівлі (допорогові, відкриті, без застосування ситеми та таке інше).

Інна Братчук
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 10 липня 2014, 14:05

Повідомлення Інна Братчук »

Доброго дня, підскажіть будь ласка на прикладі щодо внесення плану закупівель та кодифікатора
наприклад: мені потрібні реактиви та контр. речовини для лабораторії код 33696000-5 мені по новому порядку брати цей код чи 33690000-3 (лікарські засоби різні) чи 33600000-6 фармацевтична продукція???? я запуталась....

Тимошенко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2017, 11:44
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Тимошенко »

Добрий день.
Підкажіть, будь-ласка, як правильно вказати в річному плані поточний ремонт приміщення? Який код вказувати? Як я розумію, необхідно вибрати "99999999-9 - Не визначено", але в такому вигляді запис не зберігається, вимагається занести ще код з іншого класифікатора. Що вказувати?

koristuvach
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 17:51
Регіон: Запорожская область

Повідомлення koristuvach »

Нас на курсах теж консультували, що по поточному ремонту код 999999999-9, може Вам потрібно змінити майданчик для внесення таких даних......

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

вітаю. принесли накладну на канцтовари (папір, зошит, ручка, папка і т.д.). загалом 12 позицій на суму 1 350,00. як заносити такі дані в додаток до річного плану? поясніть будь ласка.

Аватар користувача
Beti
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 20 вересня 2013, 15:16

Повідомлення Beti »

Теперь все канцтовары идут под одним кодом 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Beti писав:Теперь все канцтовары идут под одним кодом 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
так я про це знаю. але все таки як. це все заносити на прозоро?

Iryna87
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 09 грудня 2015, 17:31
Регіон: Львовская область

Повідомлення Iryna87 »

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи правильно діємо щодо оприлюднення додатку до річного плану закупівль. Користуємось майданчиком "Смарт Тендер", внесли на нього додаток. Але в колонці процедура закупівлі секретар відмітила "Допорогові закупівлі" і підписала ЕЦП. Минуло більше 12 год., а додаток на "Прозоро" ще не відображається.
Протягом року організація не планує проводити електронні торги при закупівлі товарів, робіт та послуг, на суми, які менші, за визначені законом для проведення відкритих торгів, а, очікується, лише оприлюднення звіту про укладення договору,у разі, якщо вартість предмета закупівлі перевищує 50,0 тис. грн.. 
Чи потрібно при опублікуванні додатку накладати на нього ЕЦП? І чи не доведеться нам, все-таки проводити електронні торги за кожним предметом через поставлену відмітку "Допорогові закупівлі"? А якщо так, то чи можна це виправити? Дякую.

kerri32
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Донецкая область

Повідомлення kerri32 »

Доброго дня. У додатку плануєму відшкодування за теплопостачання. Код 2271. Але є відшкодування на опалення, яке підходить під ДК 021:2015 (CPV) : 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція; а є відшкодування витрат за використане вугілля на опалення. Теж 2271. Але як мені відобразити по класифікатору 021:2015. Сподіваюсь, мені вдалося пояснити, у чому сумніви. Чи можна всю сумму планувати як "Пара, гаряча вода та пов’язана продукція" ?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Якщо ж замовник здійснює відшкодування витрат за послуги (чи товари), то в такому разі факт закупівлі послуг (чи товарів) у розумінні норм Закону № 922 не відбувається, оскільки такий замовник не набуває права власності на зазначені послуги чи товари.

kerri32
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Донецкая область

Повідомлення kerri32 »

Матвєєва Вікторія писав:Якщо ж замовник здійснює відшкодування витрат за послуги (чи товари), то в такому разі факт закупівлі послуг (чи товарів) у розумінні норм Закону № 922 не відбувається, оскільки такий замовник не набуває права власності на зазначені послуги чи товари.
Але договори на відшкодування тепла ми укладаємо. Річна сума перевищує 50 тис.грн. Їх треба оприлюднювати, так розумію.

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго ранку! Як правильно внести зміни до річного плану закупівель(без проведення процедур закупівель) у системі Прозоро та в паперовий варіант, якщо уточнюємо кошторис по спецфонду???

Roxanna
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 жовтня 2016, 10:19
Регіон: Тернопольская область

Повідомлення Roxanna »

odessa-lesya писав:Доброго дня! Підскажіть будь ласка можна створювати річний план на основі проекту кошторису чи  ні? І ще одне питання. Якщо ми не можемо спланувати коли нам будуть потрібни ті чи інші продукти харчування можна у додатку до річного плану у графі  "орієнтований початок закупівлі вказувати  на всі предмети закупівлі один й той самий місяць, наприклад "лютий"?  Буду дуже вдячна за відповідь!
Мене також цікавить питання очікуваної дати купівлі. Якщо в мене по кошторису кожен місяць по 100 гривень на канцтовари то який місяць вибрати?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Пропоную як варіанти зазначити: лютий-грудень  або протягом року

koristuvach
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 11 січня 2017, 17:51
Регіон: Запорожская область

Повідомлення koristuvach »

Система дає вибрати тільки один місяць по орієнтованому початку проведення закупівлі.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

koristuvach, месяц, когда вы начнете закупку

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Господа, подскажите, пожалуйста, из практики пользования сайтом dzo. Держзакупивни онлайн.

Я опубликовала план, там ставила все без использования електронной сисемы - у нас своя граница не установлена, пользуемся той, которая в ст.2 ЗУ.
Есть у меня закупки, котороые больше 50 тыс и до 200 тыс. По этим договорам я должна опубликовать отчет.
Мне что-то такое странное рассказали на линии поддержки - про "обнуление плана", введения закупки с выбором "публикация отчета о договоре", чтобы не было "несоответсвия :57:

Зачем обнулять план? Я публикую план, потом публикую отчет, это ж разные вещи.

Непонятно, как оно должно выглядеть, в функционале я не вижу отделоной строки для отчетов.

РЕЄСТРАЦІЯВХІД

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Неужели никто не пользуется сайтом dzo?

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Користуємося закупки пром.ua
Теж не зовсім зрозуміло- чому все змішується в одне- план та звіт про укладений договір..

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Радистка_Кэт писав:Господа, подскажите, пожалуйста, из практики пользования сайтом dzo. Держзакупивни онлайн.

Я опубликовала план, там ставила все без использования електронной сисемы - у нас своя граница не установлена, пользуемся той, которая в ст.2 ЗУ.
Есть у меня закупки, котороые больше 50 тыс и до 200 тыс. По этим договорам я должна опубликовать отчет.
Мне что-то такое странное рассказали на линии поддержки - про "обнуление плана", введения закупки с выбором "публикация отчета о договоре", чтобы не было "несоответсвия :57:

Зачем обнулять план? Я публикую план, потом публикую отчет, это ж разные вещи.

Непонятно, как оно должно выглядеть, в функционале я не вижу отделоной строки для отчетов.

РЕЄСТРАЦІЯВХІД
я тоже на Держзакупівлі онлайн)
укладываем прямые договора на все допороги.
все плановые суммы которые больше 50 тис при публикации на сайте в разделе "Ричной план" - заношу с типом процедуры "звит про укладений договир", а не "без использования електронной сисемы" еще с прошлого года (у нас после выделения дополнительного финасирования в конце прошлого года были такие суммы)
об этом сказали в поддержке сайта, и здесь на форуме где-то писали... не помню в какой теме
все остальные планы по закупкам идут с типом процедуры "без использования електронной сисемы".

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Все таки не зовсім зрозуміло, чому при занесенні плану, коли закупівля буде проводитися "без застосування електронної системи", треба вказувати "звіт про укладений договір".. Якось не зовсім коректно звучить, при обранні процедури обирати ""звіт про укладений договір""... Все таки, здається- процедура проведення закупівлі повинна бути, або "без використання електронної системи", або "допорогові закупівлі" або " відкриті торги".

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Shov писав:Все таки не зовсім зрозуміло, чому при занесенні плану, коли закупівля буде проводитися "без застосування електронної системи", треба вказувати "звіт про укладений договір".. Якось не зовсім коректно звучить, при обранні процедури обирати ""звіт про укладений договір""... Все таки, здається- процедура проведення закупівлі повинна бути, або "без використання електронної системи", або "допорогові закупівлі" або " відкриті торги".
я так розумію, що це все на логіку)
якщо буде закупівля "без застосування електронної системи" - то по такій закупівлі крім оприлюденого плану в електронній системі не буде нічого.
якщо ж сума перевищує 50 тис грн - згідно закону ми повинні провести допорогову закупівлю у формі "звіту про укладений договір" = тож і план вказуемо такий,
якщо ж будем проводити допорогові закупівлі в системі (незалежно від суми 50 тис грн) - то и план оприлюднюємо як "допорогові закупівлі"
і т.д....

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну смотрите. Есть предмет закупки на 190 тыс. Я публикую в додатке до плана этот предмет на 190 тыс. Потом у меня начали заключаться договора уже с конктерными поставищками, плюс там же надо подкреплять скан договора.

Как это технически делать, если это совершенно разные действия - то план, а это отчет о фактическом действии?

Уменьшать на сумму уже подписанного договора сумму плана каждый раз? Ну бред же.

Кто как делает?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, ну очень надо(

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Радистка_Кэт, а що Ви обираєте в полі "Тип процедури"? скан догогова опублікувється, коли більше 50 тис. як Звіт про укладений договір.
значить так. строрили План закупівлі. Очікувана вартість - 190 тис. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі - лютий (?) Тип процедури - Допорогова закупівля чи Звіт про укладений договір. а куда скан договора завантажувати до плану то не знаю.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Cпасибо

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”