Річний план закупівель та зміни до нього

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Господа, подскажите, пожалуйста, из практики пользования сайтом dzo. Держзакупивни онлайн.

Я опубликовала план, там ставила все без использования електронной сисемы - у нас своя граница не установлена, пользуемся той, которая в ст.2 ЗУ.
Есть у меня закупки, котороые больше 50 тыс и до 200 тыс. По этим договорам я должна опубликовать отчет.
Мне что-то такое странное рассказали на линии поддержки - про "обнуление плана", введения закупки с выбором "публикация отчета о договоре", чтобы не было "несоответсвия :57:

Зачем обнулять план? Я публикую план, потом публикую отчет, это ж разные вещи.

Непонятно, как оно должно выглядеть, в функционале я не вижу отделоной строки для отчетов.

РЕЄСТРАЦІЯВХІД

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Неужели никто не пользуется сайтом dzo?

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Користуємося закупки пром.ua
Теж не зовсім зрозуміло- чому все змішується в одне- план та звіт про укладений договір..

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Радистка_Кэт писав:Господа, подскажите, пожалуйста, из практики пользования сайтом dzo. Держзакупивни онлайн.

Я опубликовала план, там ставила все без использования електронной сисемы - у нас своя граница не установлена, пользуемся той, которая в ст.2 ЗУ.
Есть у меня закупки, котороые больше 50 тыс и до 200 тыс. По этим договорам я должна опубликовать отчет.
Мне что-то такое странное рассказали на линии поддержки - про "обнуление плана", введения закупки с выбором "публикация отчета о договоре", чтобы не было "несоответсвия :57:

Зачем обнулять план? Я публикую план, потом публикую отчет, это ж разные вещи.

Непонятно, как оно должно выглядеть, в функционале я не вижу отделоной строки для отчетов.

РЕЄСТРАЦІЯВХІД
я тоже на Держзакупівлі онлайн)
укладываем прямые договора на все допороги.
все плановые суммы которые больше 50 тис при публикации на сайте в разделе "Ричной план" - заношу с типом процедуры "звит про укладений договир", а не "без использования електронной сисемы" еще с прошлого года (у нас после выделения дополнительного финасирования в конце прошлого года были такие суммы)
об этом сказали в поддержке сайта, и здесь на форуме где-то писали... не помню в какой теме
все остальные планы по закупкам идут с типом процедуры "без использования електронной сисемы".

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Все таки не зовсім зрозуміло, чому при занесенні плану, коли закупівля буде проводитися "без застосування електронної системи", треба вказувати "звіт про укладений договір".. Якось не зовсім коректно звучить, при обранні процедури обирати ""звіт про укладений договір""... Все таки, здається- процедура проведення закупівлі повинна бути, або "без використання електронної системи", або "допорогові закупівлі" або " відкриті торги".

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Shov писав:Все таки не зовсім зрозуміло, чому при занесенні плану, коли закупівля буде проводитися "без застосування електронної системи", треба вказувати "звіт про укладений договір".. Якось не зовсім коректно звучить, при обранні процедури обирати ""звіт про укладений договір""... Все таки, здається- процедура проведення закупівлі повинна бути, або "без використання електронної системи", або "допорогові закупівлі" або " відкриті торги".
я так розумію, що це все на логіку)
якщо буде закупівля "без застосування електронної системи" - то по такій закупівлі крім оприлюденого плану в електронній системі не буде нічого.
якщо ж сума перевищує 50 тис грн - згідно закону ми повинні провести допорогову закупівлю у формі "звіту про укладений договір" = тож і план вказуемо такий,
якщо ж будем проводити допорогові закупівлі в системі (незалежно від суми 50 тис грн) - то и план оприлюднюємо як "допорогові закупівлі"
і т.д....

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну смотрите. Есть предмет закупки на 190 тыс. Я публикую в додатке до плана этот предмет на 190 тыс. Потом у меня начали заключаться договора уже с конктерными поставищками, плюс там же надо подкреплять скан договора.

Как это технически делать, если это совершенно разные действия - то план, а это отчет о фактическом действии?

Уменьшать на сумму уже подписанного договора сумму плана каждый раз? Ну бред же.

Кто как делает?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, ну очень надо(

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Радистка_Кэт, а що Ви обираєте в полі "Тип процедури"? скан догогова опублікувється, коли більше 50 тис. як Звіт про укладений договір.
значить так. строрили План закупівлі. Очікувана вартість - 190 тис. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі - лютий (?) Тип процедури - Допорогова закупівля чи Звіт про укладений договір. а куда скан договора завантажувати до плану то не знаю.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Cпасибо

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Я роблю так - вношу план ( ну, наприклад ті ж 190,0 тис.грн), тип процедури вибираю " без застосування електронної системи" ( в крайньому разі до цього так робила- все таки не зовсім згідна, що тип процедури " звіт про укладений договір"). А потім, якщо вже заключаються договора ( наприклад , більше чим 50 тис.грн.) роблю звіт про укладений договір і все. Можливо я щось неправильно розумію?

Елена Геннадиевна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 03 листопада 2016, 16:33
Регіон: Волынская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Елена Геннадиевна »

Доброго дня!! допоможіть розібратися) Ми селищна рада!!! на сесії спрямували нерозподілені вільні кошти...тобто в нас з явились нові види робіт, послуг, які не зазначались в річному плані..чи правильно я розумію , що зараз нам потрібно зробити зміни до річного плану..тобото довносити ці суми, які в нас появились в додаток до РП так??

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня. Так, все Ви вірно зрозуміли. Якщо така додатково виділена сума закупівель не перевищує 200 тис. грн. (для товарів та послуг) та 1,5 млн. грн (для робіт), то до вносите зміни у додаток до річного плану

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Shov, а я так розумію. "Без застосування електронної системи" це коли через прозоро Ви не проводити закупівлю взагалі. а той самий "Звіт про укладений договір", що більше 50 тис. як раз проходить через систему.

питання. Додаток до річного плану на протязі якого часу опубліковується?

Тимошенко
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2017, 11:44
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Тимошенко »

nazaar писав:Shov, а я так розумію. "Без застосування електронної системи" це коли через прозоро Ви не проводити закупівлю взагалі. а той самий "Звіт про укладений договір", що більше 50 тис. як раз проходить через систему.

питання. Додаток до річного плану на протязі якого часу опубліковується?
П'ять днів після затвердження

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

nazaar писав:питання. Додаток до річного плану на протязі якого часу опубліковується?
термін такий же як і для Річного плану - 5 днів після затвердження його самого, чи внесення змін

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

nazaar писав:Shov, а я так розумію. "Без застосування електронної системи" це коли через прозоро Ви не проводити закупівлю взагалі. а той самий "Звіт про укладений договір", що більше 50 тис. як раз проходить через систему.

питання. Додаток до річного плану на протязі якого часу опубліковується?
Все-таки сам вислів "тип процедури- "звіт про укладений договір", я вважаю не зовсім коректним, от аби було, ну наприклад " закупівля за прямим договором більше 50,0 т.грн" було б більш зрозуміло, ну та що ж - тепер де закупівля буде більше 50,0 тис.грн- вибиратиму саме так.
А що робити з тим, що введено- що підкажете- змінювати тип процедури? чи хай залишається?

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

Тип процедури змінити не можливо...

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

LinaG писав:Тип процедури змінити не можливо...
Зрозуміло! Дякую!!!

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Shov, із сайту zakupki.prom.ua - інструкція "Оприлюднення плану і додатку до річного плану" - Важливо! Для публікації Додатку до річного плану оберіть тип процедури :

“Допорогова закупівля” - у разі проведення процедури в системі електронних закупівель, якщо
вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис. грн. для товарів та послуг, 1,5 млн. грн. для
робіт. (звичайні замовники) 1 млн.. грн. для товарів та послуг, 5 млн. грн. для робіт. (замовники, які
здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання)

“Звіт про укладений договір” - у разі підписання прямого договору, якщо вартість предмета
закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою за 200 тис. грн. для товарів та послуг,
1,5 млн. грн. для робіт. (звичайні замовники) 1 млн.. грн. для товарів та послуг, 5 млн. грн. для
робіт. (замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання)

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

nazaar писав:Shov, із сайту zakupki.prom.ua - інструкція "Оприлюднення плану і додатку до річного плану" - Важливо! Для публікації Додатку до річного плану оберіть тип процедури :

“Допорогова закупівля” - у разі проведення процедури в системі електронних закупівель, якщо
вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис. грн. для товарів та послуг, 1,5 млн. грн. для
робіт. (звичайні замовники) 1 млн.. грн. для товарів та послуг, 5 млн. грн. для робіт. (замовники, які
здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання)

“Звіт про укладений договір” - у разі підписання прямого договору, якщо вартість предмета
закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою за 200 тис. грн. для товарів та послуг,
1,5 млн. грн. для робіт. (звичайні замовники) 1 млн.. грн. для товарів та послуг, 5 млн. грн. для
робіт. (замовники, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання)
Дякую!!!

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

як опублікувати такий договір на прозорро в річному плані? послуги за транспортування природного газу на суму 30 000.00 грн.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Подскажите, пожалуйста, кто как вносит договора 50-200 тыс.

Дело в том, что договор сначала несется в казначейство, там может теоретически быть отказ, плюс 3 дня. Смысл выкладывать незарегистированный договор?

Kovalchuk Andriy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2016, 20:11

Повідомлення Kovalchuk Andriy »

ЯК вносити зміни до додатку до річного плану. У мене такі питання:

1) була запланована сума , а при зміні стало 0. Вносити зміну і так і ставити 0?

2) було у додатку 190000 і відповідно заключено угоду. Зміною додаємо ще 100 000,0. Як тут вносити зміну? Якщо додати то вийде 290 тисяч- ніби й закупівля. Чи додавати окремим рядком. Теж ніби не дуже.

Якби був пункт у змінах "збільшення, зменшення" і "підстава" чи щось типу того.

Хто як робить. Роблю перший раз. І в загадці

Kovalchuk Andriy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2016, 20:11

Повідомлення Kovalchuk Andriy »

І ще питання. Договір що пролонговується на наступний рік. Наприклад обленерго. Якщо більше 50 тисяч. Його потрібно проводити через звіт ????

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Kovalchuk Andriy писав:ЯК вносити зміни до додатку до річного плану. У мене такі питання:

1) була запланована сума , а при зміні стало 0. Вносити зміну і так і ставити 0?

2) було у додатку 190000 і відповідно заключено угоду. Зміною додаємо ще 100 000,0. Як тут вносити зміну? Якщо додати то вийде 290 тисяч- ніби й закупівля. Чи додавати окремим рядком. Теж ніби не дуже.

Якби був пункт у змінах "збільшення, зменшення" і "підстава" чи щось типу того.

Хто як робить. Роблю перший раз. І в загадці
1. Да, по-другому оно не пустит.
2. Изменения - в смысле, дополнительные деньги? Тогда это новый предмет закупки, надо вносить его отдельно, ни в коем случае не добавлением. И желательно где-то там это указать, что это закупка на доп.средства
3. 
////[font="Noto Sans", sans-serif]Договір що пролонговується на наступний рік. Наприклад обленерго. Якщо більше 50 тисяч. Його потрібно проводити через звіт ????////[/font]

[font="Noto Sans", sans-serif]Вообще, да. Тут в темах некоторые писали, что не все делают - но я не вижу оснований.[/font]

11Вика
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 січня 2014, 10:52
Регіон: Черкасская Область
Звідки: Черкассы

Повідомлення 11Вика »

Добрий день, підскажіть будь-ласка чи потрібно вносити зміни в додаток до річного плану закупівель, якщо закуповуємо товари під авансовий звіт (дуже мальенкі суми до 100,00 грн.)?

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, як вносити зміни до додатку до річного плану закупівель, якщо деякі закупівлі відмінено та будуть нулі, якщо змінено суму предмету закупівлі в сторону зменшення або збільшення(до 200тис. грн.) (до 50 тис. грн.) ?

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

ЛараЛара писав:Добрий день. Підскажіть, будь ласка, як вносити зміни до додатку до річного плану закупівель, якщо деякі закупівлі відмінено та будуть нулі, якщо змінено суму предмету закупівлі в сторону зменшення або  збільшення(до 200тис. грн.) (до 50 тис. грн.) ?
заходите в каждую позицию и меняете суммы на основании утвержденного Додатка.
а потом сохраняете и накладываете цифровую подпись

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Дуже дякую.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”