Річний план закупівель та зміни до нього

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Где-то было разъяснение, сразу не найду - что план и додаток корректируется по мере необходимости

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Це був лист Мінекономрозвитку від 07.02.2017 р. N 3302-06/3816-06

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

доброго дня!
підкажіть, будь-ласка чи можемо ми вносити зміни до додатку до річного плану закупівель ПІСЛЯ здійснення самої закупівлі (змінити суму, примітки, конкретну назву чи орієнтовний початок процедури закупівлі), якщо була допущена механічна помилка, неспівпадає місяць проведення закупівлі або зменшилася сума (при укладанні договору)? Чим керуватися у подібних питаннях по додатку до річного плану?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Зміни завжди мають бути перед придбанням товару, а не придбали і думають, як потім те все оформити.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

yaoleg писав:Зміни завжди мають бути перед придбанням товару, а не придбали і думають, як потім те все оформити.
а як бути по школах? завгосп приїхав з села в місто, що б купити господарські товари на суму 2000 грн. походив по магазинах відповідних подивився де дешевше набрав товару по ДК коді різні. тоді приносить накладну/накладні в бухгалтерію. як запланувати таку закупівлю з точними сумами до придбання товару?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Ну потрібно завгоспові повідомляти в той же день коли бере товар і тоді буде все добре.

Ulyasya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 184
З нами з: 22 серпня 2012, 17:32
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ulyasya »

Чи є терміни для затвердження річного плану закупівель? Наприклад, після затвердження кошторису.......?

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

доброго дня!
згідно частини першої, статті 4, ЗУ "Про публічні закупівлі": "закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження".
так протягом пяти КАЛЕНДАРНИХ чи РОБОЧИХ днів??

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

У даному випадку мають на увазі календарні дні.

Так, відповідно до ч. 1 ст.  251 ЦКУ строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення.

При цьому строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами (ч. 1 ст.  252 ЦКУ).

В силу норми ч. 1 ст.  253 ЦКУ перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

дякую)

Tusik
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 13
З нами з: 11 серпня 2016, 09:03
Регіон: Херсонская область

Повідомлення Tusik »

Підскажіть будь ласка, що як закупівля була запланована на квітень(на приклад) але не відбулась і тендерний комітет не вніс зміни вчасно до річного плану щодо зміни місяця проведення закупівлі. У травні ця ситуація вияснилась. (закупівля не термінова може почекати ще кілька місяців, сам факт невчасно внесених змін до річного плану щодо перенесення закупівлі).Питання, що можна зробити в такому випадку (крім внесення змін)? І чим це загрожує членам тендерного комітету?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Головне -  закупівля відбулась не раніше ніж така закупівля була занесена до річного плану.

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

доброго дня!
підкажіть будь-ласка, а якщо ми запланували купити калькулятор - ми внесли його в додаток (суму поставили ту,що дорівнує ціні за 1шт). Купили, заплатили - закупівля відбулася.
Через 2 неділі у нас виникла потреба придбати ще один калькулятор. Як бути?
Чи можемо ми змінювати суму в додатку до річного плану на закупівлі, які УЖЕ відбулися??

M.A.G.I.S.T.R.U.M
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 07 червня 2016, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення M.A.G.I.S.T.R.U.M »

Вітаю!
Підкажіть, будь ласка, як правильно заповнювати План закупівель та Додаток до нього? 
Цікавить наступне: Предмет закупівлі визначається за 4 знаком класифікатора ДК2015.
Для прикладу, закуповуємо будівельні матеріали (багато різних). Вони відносяться до Конструкційних матеріалів (за 4м знаком).
44110000-4Конструкційні матеріали
Нехай загальна сума закупівлі 100 000,00 грн.
Як правильно відображати предемет закупівлі у Додатку до річного плану? Можна просто написати 
44110000-4Конструкційні матеріали
 а в дужках зазначити загальну назву "Будівельні матеріали"?
Чи необхідно писати код 44110000-4  і в дужках зазначати кожен окремий предмет, що закупляється?
Наприклад, 44110000-4 Конструкційні матеріали (цемент)
                   44110000-4 Конструкційні матеріали (цегла) і так далі????
До чого веду, якщо обєм закупівлі дуже великий по асортименту, то розписувати по кожному гвіздку предмет закупівлі треба буде 2 дні...

Завчасно дякую за відповідь)))

Аватар користувача
Kushpit Мир
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2017, 09:43

Повідомлення Kushpit Мир »

M.A.G.I.S.T.R.U.M, надо писать код Конструкційні матеріали (ДК 021:2015 - 44110000-4)

jaryna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 12 вересня 2017, 13:19
Регіон: Тернопольская область
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення jaryna »

Матвєєва Вікторія писав:
tercentr777 писав:дякую, але нажаль не маю цього видання
Скиньте мені свою електронну адресу, я відправлю цей матеріал. У минулому році на сторінках газети "Бюджетна бухгалтерія" ми приділяли увагу публічним закупівлям у кожному номері. Без оформлення передплати вам складно буде орієнтуватися у останніх новинах з цієї теми.
будь ласка скиньте і мені  цей матеріал на адресу IrynaKoval18@meta.ua

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня!
На мою думку, головне - це правильно запланувати у кошторисі такі видатки. А якщо у річному плані закупівель зазначили не той код, за яким дійсно буде здійснена закупівля, то це вже не так і страшно. Принаймні таку інформацію у річному плані можна виправити шляхом внесення змін до цього документу.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Дорогие коллеги, возник вопрос по планированию закупок канцтоваров. Может, у кого-то есть практика.
Канцтовары, в основном, закупаются по этому коду:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (офісне приладдя, органайзери та приладдя до них, креслярське приладдя, планувальні системи, дрібне канцелярське приладдя, паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби)

Однако, есть еще такие коды:
22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
Швидкозшивачі та супутнє приладдя (22850000-3) (Швидкозшивачі, Теки, Теки з файлами, Лотки для паперів)

В связи с этим, вопрос: по какому принципу делятся закупки в разрезе этих кодов?

Например, куда относить файлы?
Есть виды товаров, которые есть в перечне и того, и другого кода.

Например: ежедневник:
30196200-1 Ділові щоденники або змінні блоки до них / 22817000-0 Щоденники та персональні органайзери
регистратор:
22851000-0 Швидкозшивачі / 30199500-5 Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя / 30197210-1 Теки-реєстратори
30199500-5 Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя / 22853000-4 Лотки для паперів

Bon Bon
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 16 травня 2017, 14:40
Регіон: Сумская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Bon Bon »

я разделяла ВСЕ по кодам, по максимально похожему значению. папки и лотки по 2285, все остальное мелкое канцелярское - по 3019

Аватар користувача
OksanaNet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 05 липня 2017, 15:41
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення OksanaNet »

Як швидко роздрукувати з Прозоро плани? Знаю, що така можливість є....

gelena
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 07 грудня 2016, 16:20
Регіон: Запорожская область
Подякували: 7 разів

Повідомлення gelena »

OksanaNet писав:Як швидко роздрукувати з Прозоро плани? Знаю, що така можливість є... 
Выбираете вкладку Плани закупывель. В поиске Прозорро в фильтре  "Замовник" вводите свой ЕДРПОУ и + фильтр "Дата" вводите даты начала и конца года. Появляется активная ссылка "Друкувати форму". Нажимаете и появляются и план и додаток

Аватар користувача
OksanaNet
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 05 липня 2017, 15:41
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення OksanaNet »

gelena писав: Выбираете вкладку Плани закупывель. В поиске Прозорро в фильтре  "Замовник" вводите свой ЕДРПОУ и + фильтр "Дата" вводите даты начала и конца года. Появляется активная ссылка "Друкувати форму". Нажимаете и появляются и план и додаток
 ДУже дякую!!!!

Medvedica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 07 листопада 2017, 16:26
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Medvedica »

Допоможіть будь ласка розібратись з таким питанням. Не можу зрозуміти як мені відображати це в додатку до річного плану.

На початку року була допорогова закупівля на спецодяг на 130 тис. В результті торгів договор заключили на 75 тис. Тепер ми можемо закупити спецодяг на 125 тис, адже фактично ми витратили 75.
Але в плані стоїть сума 130 тис, попередній працівник її не змінював на 75.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня! Цікава у Вас арифметика?!?
130 – 75 = 55
Звідкіля у Вас взялось 125?
А чи не намагались ви уникнути таким чином процедури закупівлі? Чому не внесли зміни у додаток до річного плану про зміну очікуваної вартості?
У вашому разі наступна закупівлі, раніше не передбачена у річному плані (додатку до нього) – це вже нова закупівля. З цього приводу див. лист Мінекономрозвитку від 14.09.2016 р. N 3302-06/29640-06

Medvedica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 07 листопада 2017, 16:26
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Medvedica »

Я тільки стала працювати на цій посаді, навчання не проходила, попередня працівниця звільнилась навіть не передавши мені справи, не кажучі вже про те, що пройти навчання. Можно сказати, що мене поставили перед фактом - будеш відповідальною за допороги і крапка.
Ще ми комунальне підприємство, не бюджетники.

Зараз буде нова закупівля зимового спецодягу.
В додатку до РП стоїть сума 130, але фактично закупівля відбулась на 75 тис. Чому попередній працівник не змінив суму в плані я не знаю. Закуповувався літній спецодяг, але і зимовий і літній йдуть по одному коду 1813
Арифметика у мене така, закупівлю здійснили на 75 тис замість 130.
Допорогова закупівля 200 тис. Я так розумію, що все що в межах 200 тис - це допороги.
Тому 200 - 75 отримую 125 я ще можу витратити на спецодяг без процедури закупівлі.
200 тис - 130 тис = 70 тис ще залишаеться для допрогу
Плюс 55 тис зекономлених коштів в результаті допорогів.
Ось звідки 125.

Я так розумію логічно було в додатку внести зміни і поставити замість заявлених 130 тис 75 тис. Але це мав зробити попередниій працівник по результатам допорогів.

Одним словом я повний чайник, проконсультуватись мені ні з ким, тому і прошу допомоги на форумах.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Законом № 992 передбачено, що річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п'яти днів з дня їх затвердження.
Тому затвердить зараз зміни до додатку, та проводьте допорогову закупівлю.
У вашому випадку здійснення закупівлі зимового одягу – це нова допорогова закупівля. Оскільки  нова закупівля   може бути здійснена як за рахунок економії чи перерозподілу коштів, так і в інших випадках. Раджу уважно переглянути  згаданий лист

JaLyda
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 27 квітня 2017, 16:14
Регіон: Житомирская область
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення JaLyda »

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, якщо є додаток до річного плану закупівель і вносяться зміни (добавляються ще суми по таких же лотах і нові лоти), то новий додаток буде лише на ті суми які добавляємо, чи сумуємо все разом і показуємо , ніби, як останній додаток до річного плану ЗІ ЗМІНАМИ ( накопичено, так видно чи не вийшли за 200 тис. грн. по всіх кодах). Дякую.

Medvedica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 07 листопада 2017, 16:26
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Medvedica »

Добрий ранок.
Зараз почала робити додаток до річного плану на 2018 рік.
У мене буде будівництво контейнерних майданчиків.
Наш інженер надав загальну суму по всьому будівництву 1400 тис грн
Я сварюсь з ним, щоб надав суму по кождному об"єкту будівництва.
Він відмовляється, мотивуючи тим, що потім суми можуть змінюватись або адреси можуть коригуватись.

Я можу в плані внести це одним рядком по коду 4522 на загальну суму 1400 тис грн
Чи все таки струсити з нього хочаб приблизний розподіл, а потім по факту коригувати існуючий план у 2018 році.

марина2020
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 87
З нами з: 27 травня 2013, 10:10
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення марина2020 »

Допоможіть, будь-ласка, так і не зрозуміла,
сума кошторису на початок року 500000,00 грн.
додаток до річного плану закупівель на початку року потрібно відразу публікувати на всю суму  500000,00 грн ( в розрізі по кодам) чи можно  на початок року опублікувати додаток до річного плану закупівель, наприклад, на 200000,00 грн.(в розрізі по потрібним кодам) , а потім вносити зміни по мірі здійснення закупівель?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня! Будь ласка, перегляньте лист Мінекономрозвитку від 14.09.2016 р. N 3302-06/29640-06. Там є відповіді на Ваші запитання

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”