Річний план закупівель та зміни до нього

LinaG
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 56
З нами з: 17 березня 2016, 14:05
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення LinaG »

TetyanaOrlovska писав:Спасибо. А что значит двумя таблицами?
1 таблица - Ричный план на тендерные сумы
2 таблица - Додаток до ричного плана, все допороговые закупки после 01.08.2016, которые нужно обязательно оприлюднювать теперь

TetyanaOrlovska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 серпня 2016, 09:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TetyanaOrlovska »

Понятно. Спасибо.

TetyanaOrlovska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 серпня 2016, 09:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TetyanaOrlovska »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, що робити в такій ситуації. На 01.08.2016 у нас є залишки коштів по кодам ДК. Раніше, коли нам потрібно було здійснити закупівлю, а коштів на цьому коді не було, ми вносили зміни до додатку до річного плану, з одного коду знімали, на інший код саджали (проводили засідання комітета з конкурсних торгів, оформлювали протокол) і потім оприлюднювали зміни на власному сайті та на сайті tender.me.gov.ua. З 01.08.2016 ми оприлюднили в прозорро не всі закупівлі до кінця року, а тільки закупівлі на серпень. В кінці серпня виникла потреба закупити деякі товари, на які не заплановані кошти у додатку до річного плану. Раніше б я з одного коду зняла кошти, яких бракує і посадила на код, по якому потрібно здійснити закупівлю, а як робити зараз?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Загальний підхід до внесення таких змін залишився такий самий. Але з технічного боку такі зміни необхідно унести до додатку до річного плану згідно з інструкцією, розміщеною на вашому майданчику

Irichka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 серпня 2016, 14:13
Регіон: Черкасская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Irichka »

Підскажіть, будь ласка!!!

Ми закуповуємо  різні товари по одному й тому ж коду ДК 016:2010. Тобто по коду "Вироби пластмасові" але : вагонка, пластикові стенди і т.і. кожен договір менший  за 20 тис.грн.( межа облриди), і не проводим їх через систему "Прозорро". Але в загальній сумі ці товари скадають більше ніж 20 тис.грн. Чи збиваються ці суми в одну? Тобто по одному коду але по різним товарам сума перевищую 20 тис. грн. Чи це різні закупівлі і сумувати їх не потрібно? Договір на вагонку №1 і сума не повинна перевищувати 20 тис.грн., і договір № 2 і теж не перевищує 20 тис. грн. Чи якщо по одному коду вже сума перевищує 20 тис.грн. то ми обов’язково повинні всі товари закуповувати надалі через систему Прозорро? Чи по одному  виду товару сума не повинна перевищувати 20 тис.грн. а не по коду????

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Предмет закупки определяется по коду, в этом году - ДК 016:2010

TetyanaOrlovska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 серпня 2016, 09:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TetyanaOrlovska »

Матвєєва Вікторія, дякую за відповідь. Скажіть, будь ласка, зараз додаток до річного плану в паперовому вигляді повинен складатися за формою № 490 від 22.03.2016? Тобто пишемо "Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік"
Закупівля №1 - 9 пунктів
Закупівля №2 - 9 пунктів....
Закупівля №10 - 9 пунктів.

Аватар користувача
klimksenia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 22:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення klimksenia »

Якщо в серпні проводилися певні закупівлі (канцтовари, миючі), але додаток до річного плану закупівель ще не оприлюднений. Які суми потрібно включати - повністю залишки до кінця року з 01.08.2016р.. чи вже за мінусом тих сум, що пройшли у серпні. Дякую.

TetyanaOrlovska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 серпня 2016, 09:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TetyanaOrlovska »

Матвєєва Вікторія, мене дуже турбує питання!!!!!!!! Буду дуже Вам вдячна, якщо Ви мені допоможете. Ми плануємо купити в серпні миючі засоби і я оприлюднила на Прозоро додаток до річного плану, але на цьому коді недостатньо коштів. Я ці кошти зняла з іншого коду, ЯК ЦЕ ОПРИЛЮДНИТИ????????
Тобто, в мене є така строка в Плані закупівель в Прозоро: Миючі засоби 15000,00 грн. серпень 2016р. і все. Мені здається, що цього недостатньо.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Таке корегування необхідно оформити як внесення змін до додатку до РП

vika57
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 лютого 2015, 14:54

Повідомлення vika57 »

TetyanaOrlovska писав:Матвєєва Вікторія, дякую за відповідь. Скажіть, будь ласка, зараз додаток до річного плану в паперовому вигляді повинен складатися за формою № 490 від 22.03.2016? Тобто пишемо "Додаток до річного плану закупівель на 2016 рік"
Закупівля №1 - 9 пунктів
Закупівля №2 - 9 пунктів....
Закупівля №10 - 9 пунктів.
І мене цікавить це питання! Раніше робили таблицею, наразі форма просто пунктами, тому на кожну закупівлю треба робити свій додаток у паперовому вигляді (і так само зміни до додатку)???

all1653
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 06 вересня 2013, 18:50
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Семеновка

Повідомлення all1653 »

Добрий день.Підскажіть,будь ласка.Договора на безтендерні послуги були заключені до 01 серпня 2016р.В серпні заключені додаткові угоди :з одного договору зняти ,наприклад,800 грн. та збільшити другий договір на 800 грн.В Казначействі такі зміни зробили.Як тепер пов'язати з річним планом закупівель ці зміни,якщо вони вже пройшли?
Востаннє редагувалось 30 серпня 2016, 10:57 користувачем all1653, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я считаю, что не нужно ничего трогать.

TetyanaOrlovska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 23 серпня 2016, 09:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення TetyanaOrlovska »

Добрий день.
Матвєєва Вікторія, буду вдячна за відповідь на наступне питання: чи потрібно оприлюднювати всі остатки, які у нас є в додатку до річного плану, тим самим ми показуємо, скільки в нас є коштів і на яких кодах, що ми не перевищуємо поріг 200 тисяч грн., чи можна їх оприлюднювати поступово по мірі потреби здійснити закупки, тому що складно спланувати точно всі закупки до кінця року, особливо тому, що потрібно чітко указувати предмет закупівлі і дату закупівлі за новою формою.

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Теж цікавить дане питання. МЕРТУ надало роз’яснення від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06, в якому пояснюється, що в річному плані і додатку відображаються ті закупівлі, які плануються здійснити після введення в дію Закону про публічні закупівлі. Про необхідність оприлюднення додатку до річного плану відразу після введення в дію Закону "Про публічні закупівлі" ні в Закону, ні в роз’ясненні мова не йде. Головне – перед здійсненням закупівлі її запланувати і відобразити або в річному плані, або в додатку до нього, а сам же річний план та додаток до нього обов’язково оприлюднювати протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Тому, я вважаю, що можна планувати та оприлюднювати по мірі потреби, якщо моя думка хибна прошу експертів виправити мене.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Я з Вами повністю згодна

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Я сделала так: на заседании тендерного комитет.а проанализировали уже проведенные закупки и вывели остатки "чистых" бюджетных назначений, на которые не заключены договора. Этот вот новый додаток, с 01.08.16 по 31.12.16 я вывесила на прозорро.

Единственный момент, мне не совсем понятен механизм внесения изменений - ни технически, ни как его проводить. Если возникла необходимость сделать закупку чего-то другого, нежели того, что в плане - нужно проводить это заседанием комитета? Потом делать новую редакцию плана, или просто - минус-плюс?

Подскажите, кто как делает, пожалуйста

З.Ы.Все закупки до 50 тыс., других порогов у нас не установлено

Аватар користувача
Навіна Інна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 жовтня 2015, 15:25
Звідки: Украина, Переяслав-Хмельницкий

Повідомлення Навіна Інна »

Поясніть будь-ласка ще раз по плану закупівель.Ми розпланували в додатку до річного плану весь кошторис та опублікували  на tender.gov.ua.Які суми повинні вказати в додатку до річного плану і опублікувати на електронному майданчику.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

До додатку включають закупівлі, які не перевищують 200 тис. грн. - для товарів та послуг та 1,5 млн грн. - для робіт.

З 01.08.2016р. всі нові процедури закупівель мають проводитись відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. 
Це означає, що всі Замовники з зазначеної дати повинні публікувати свої закупівлі (як допорогові*, так і понадпорогові) на новому веб-порталі prozorro.gov.ua (через особистий кабінет на одному з авторизованих електронних Майданчиків) і проводити їх відповідно до вимог Закону.
Закупівлі, розпочаті** до 31 липня 2016 року, мають бути завершені згідно з вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель», і всі звіти по цих закупівлях (у т.ч. звіт про виконання договору) мають бути опубліковані на веб-порталі tender.me.gov.ua.

 https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice ... EDZrDWnwWm

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Lydochka писав:Доброго дня.Підкажіть будь-ласка.Ми бюджетна організація ( місцевий бюджет).Кошторисні призначення по закупівлі товарів, робіт і послуг не перевищують 200 тис грн.Закупівлі проводяться без проведення процедури закупівлі. Чи потрібно складати річний план закупівлі? Якщо ні, то чи потрібно складати додаток до річного плану закупівлі і яку інформацію він повинен містити?
Доброго дня. Я вже тут начиталася по різним форумам, і пишуть, що коли немає закупівель понад 200 тисяч, то річний план не складають, тому і додатка до нього теж. Бо інакше буде додаток до річного плану якого немає. У таких випадках складається реєстр (перелік) закупівель у довільній формі.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Доброго дня. Я б хотіла уточнити щодо предмета закупівель у додатку. Наприклад, миючі засоби закуповуються і для дошкільних закладів, і для міської ради (управління), і для комунальних клубів. Аналогічно так по декількох предметах закупівель. Чи потрібно відокремувати закаупівлі за об'єктами призначень, чи предмет закупівлі вважається одним і суму ставити одну? Адже все закуповується з одного місцевого бюджету.

Світлана Шавалда
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 вересня 2015, 16:06
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Світлана Шавалда »

Ми бюджетна установа, нам добавили кошторисні призначення. Підкажіть буль-ласка, як скласти зміни до річного плану допорогових закупівель: на суми, що добавили чи загалом (кошторисні призначення на 2016р. + зміни до кошторисних призначень)?

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Світлана Шавалда писав:Ми бюджетна установа, нам добавили кошторисні призначення. Підкажіть буль-ласка, як скласти зміни до річного плану допорогових закупівель: на суми, що добавили чи загалом (кошторисні призначення на 2016р. + зміни до кошторисних призначень)?
Я тут столько перечитала, и пишут, что можно либо сделать изменения только на новые призначення, либо сделать полностью план в новой редакции с суммами за весь год. Но честно моё мнение, это неудобно, потому что в системе всё равно нужно вводить планы только на новые закупки. Зачем делать лишнюю работу. Но тут еще смотря как просят в органе, куда подаёте план (Казначейство например).

Світлана Шавалда
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 23 вересня 2015, 16:06
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Світлана Шавалда »

Тищенко Ирчик писав:
Світлана Шавалда писав:Ми бюджетна установа, нам добавили кошторисні призначення. Підкажіть буль-ласка, як скласти зміни до річного плану допорогових закупівель: на суми, що добавили чи загалом (кошторисні призначення на 2016р. + зміни до кошторисних призначень)?
Я тут столько перечитала, и пишут, что можно либо сделать изменения только на новые призначення, либо сделать полностью план в новой редакции с суммами за весь год. Но честно моё мнение, это неудобно, потому что в системе всё равно нужно вводить планы только на новые закупки. Зачем делать лишнюю работу. Но тут еще смотря как просят в органе, куда подаёте план (Казначейство например).
В нашому казначействі взагалі в цьому році не вимагають план закупівель.  У нас гранична сума для проведення публічних закупівель встановлена 3000,00 грн. В мене тільки по одному коду перебільшую цю грань. І ми вже провели через прозоро закупівлю ще в червні місяці. Тому не знаю чи взагалі потрібно оприлюднювати на майданчику новий план закупівель чи ні, якщо нічого більше не планується проводити через електронні закупівлі.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

Тоді Ви все одно ж купляєте щось, хоч і до 3 тис, і кошти на це виділяли напевно. Тому на майданчику у планах обираєте "створити новий" і там обираєте тип процедури "без використання електронної системи", заповнюєте поля, там майже нічого такого і немає, сума, період... От і всі Ваші плани))))
А от у нашому Казначействі вимагають у паперовому вигляді. Хоча за Законом вони повинні отримувати всі наші планування з електронної системи.

olga456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 08 серпня 2016, 14:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення olga456 »

Підкажіть будь ласка, у нас договір на роботи  заключений  22.07.2016 на суму 1млн.грн., в додаток до річного плану закупівель  з 1.08 ми не включали.У вересні сума договору збільшується на 200 тис.грн. додатковою угодою. Яку суму мені показувати в додатку 200тис.грн чи 1200 тис.грн.?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

в додатку показуєте суму додаткової угоди - 200 тис. грн

olga456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 08 серпня 2016, 14:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення olga456 »

тобто в додатковій угоді повинно бути прописано, що вартість робіт збільшується на 200тис.?( тому що в додатковій угоді прописано, що дві сторони погодились внести зміни в пункт такий- то і викласти в наступній редакції і прописано уже відкореговану суму з врахуванням збільшення)

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

так, зазначте суму, на яку збільшується договір, за загальну вартість такого договору

olga456
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 08 серпня 2016, 14:41
Регіон: Ровенская область

Повідомлення olga456 »

Дякую, Вікторія!

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”