Звіт про виконання договору

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка:
оплату по тендерному договору було проведено 07.12.15р., після цього, наприклад, 10.12.15р було підписано додаткову угоду на зменшення суми договору.
В який термін потрібно подати на оприлюднення звіт про виконання договору: протягом 3 робочих днів з дня оплати чи протягом 3 робочих днів з дня додаткової угоди?
Дякую.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Законом передбачено, що звіт про виконання договору необхідно подати на оприлюднення протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.
Оскільки останньою подією є підписання додаткової угоди за договором, то саме ця дата є вирішальною для подання звіту про виконання договору
До речі, в п. 2.3 звіту зазначається сума, визначена в договорі про закупівлю з урахуванням змін внесених до нього згідно з додатковою угодою, а в пункті 7 – сума фактичної оплати за договором про закупівлю.

лес_я
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2016, 09:01
Регіон: Львовская область

Повідомлення лес_я »

Якщо не оприлюднено вчасно звіт про виконання договору, що це за собою тягне?

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Є така стаття 164-14 Кодексу України про адміністративні провопорушення, перегляньте, але звісно краще щоб її не застосовували, а враховували ст.22 даного Кодексу.

лес_я
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2016, 09:01
Регіон: Львовская область

Повідомлення лес_я »

Дякую. А хто відслідковує терміни?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Питання безоплатного подання замовником для оприлюднення на веб-порталі інформації про закупівлю та строки оприлюднення, зокрема, звіту про виконання договору перевіряє Держфінінспекція.
При перевірки вони керуються Методичними рекомендаціями з проведення перевірок державних закупівель Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами, затвержденими наказом Державної фінансової інспекції України 02 грудня 2013 року N 285 (у редакції наказу Державної фінансової інспекції України від 13 травня 2015 року N 101)

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

Доброго дня!
А якщо в нас орендарі відшкодовують комунальні послуги, і в річному фінансовому звіті я ставлю видатки "мінус" відшкодування, то як вчинити з звітом про виконання договору?
Якщо видатки "мінус" відшкодування, то вийде, що договір виконано не в повному обсязі. А насправді - використано все до копійки....

Dash@
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 13 липня 2016, 16:56
Регіон: Одесская область

Повідомлення Dash@ »

Добрий день, підкажіть будь ласка ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ потрібно робити при допороговій закупівлі на своему майданчику, чи це стосується тільки надпорогових закупівель? Еще один вопрос: В надпорогових закупівлях "ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ" коли оприлюднювати ? Протягом 3-х календарних днів від 31,12,2016 або протягом 3-х календарних днів від строку закінчення додаткової угоди у розмірі 20 % в наступному році?!

Minzdrav
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 02 листопада 2015, 14:06
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Minzdrav »

Dash@ писав:Добрий день, підкажіть будь ласка ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ потрібно робити при допороговій закупівлі на своему майданчику, чи це стосується тільки надпорогових закупівель?    Еще один вопрос: В надпорогових закупівлях  "ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ" коли оприлюднювати ? Протягом 3-х календарних днів від 31,12,2016 або протягом 3-х календарних днів від строку закінчення додаткової угоди у розмірі 20 % в наступному році?!
Отчет публиковать (накладные, акты выполненных работ) как только будут выполнены все условия договора (в том числе и до окончания срока его действия). Договора, как правило, заключают сроком действия до конца года и подобных договоров может за год скопиться очень много. Потому не затягивайте - самой будет легче. Если отчитаетесь о выполнении договора в допорогах - никто не отругает. Тем более, что только после публикации отчёта - договор считается закрытым.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

я не розумію. звіт про виконання договору, що це за звіт такий? на які цийри орієнтуватися? де набирати, як заповнювати? іт.д.

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Mol, дякую. але, де його упобліковувати? це до яких договорів відноситься? наприклад, є договір по газу, який був укладений до серпня 2016 року. цей договір не був опублікований на прозорро. як по ньому відзвітувати?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1262
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 143 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

З цього питання зверніть увагу на лист № 3302-06/38247-06 від 25.11.2016 р. та коментар до нього ( див. Бюджетна бухгалтерія, 2016, 12, №  47)

arafa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 31 жовтня 2018, 21:22
Регіон: Донецкая область

Повідомлення arafa »

Подскажите что делать если не вовремя Опубликовал договор на электронной площадке?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

arafa писав:Подскажите что делать если не вовремя Опубликовал договор на электронной площадке?
Всё равно его публикуйте, наказания за не своевременное опубликование нет, есть за нарушение порядка публикации

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Oleg1971 писав:
arafa писав:Подскажите что делать если не вовремя Опубликовал договор на электронной площадке?
Всё равно его публикуйте, наказания за не своевременное опубликование нет, есть за нарушение порядка публикации
Опубликовала договор сегодня, он от 26.12
Просто пропустила его тогда в суматохе.
Что за это будет? Это ж админка, не тот штраф, который 11 тыс?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Радистка_Кэт писав:
Oleg1971 писав:
arafa писав:Подскажите что делать если не вовремя Опубликовал договор на электронной площадке?
Всё равно его публикуйте, наказания за не своевременное опубликование нет, есть за нарушение порядка публикации
Опубликовала договор сегодня, он от 26.12
Просто пропустила его тогда в суматохе.
Что за это будет? Это ж админка, не тот штраф, который 11 тыс?
Если договор всё же опубликован, то наказание маловероятно.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Здравствуйте.

Вопрос такого характера


В 2019 году у меня была переговорная процедура на электроэнергию. У нас шли тендеры в конце года на 2020 год, аукционы проводились в начале этого года.
В конце декабря я поставила отметку про "виконання договору" за 2019 год, так как в течении 3 дней это надо было сделать - а как мы должны были работать в 2020 году тогда было еще непонятно. 

Теперь у нас есть победитель открытых торгов, но работать мы с ним сможем только с марта, так как там сроки акцепта и рассмотрения заявки про переподключение нового энергопоставщика.

Январь-февраль я должна заплатить старому поставщику, поскольку в пункте про срок действия договора есть оговорка, что при отсутствии заявок сторон, догвор считается продолженным, 
Закон это позволяет: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

Но, поскольку я закрыла в прозорро тот договор - я не могу внести изменения в прошлогоднюю закупку. 

Мне предложили 2 варианта:
1. Опубликовать допсоглашения про продолжение договора и 20% суммы как Звіт про укладений договір, указав там ID той закупки, и даже повторно выложив тот основной договор, а также прописать это все в протоколе ТК и тоже его отсканировать.
2. Подписать обычный допороговый договор на январь-февраль на сумму, не превышающую 200,0 тыс. грн., мотивируя тем, что мы не делим предмет закупки с целью избежания открытых торгов - они ведь состоялись. 

Как лучше? Мне нравится первый вариант, но мне говорят, что я нарушила порядок публикации тендера, "закрыв" договор в 2019 году и не продлив его в декабре 2019 года.
Но факт отметки в Прозорро - это не основание, что договор полностью и безвозвратно утратил действия, так как это просто техническая процедура. Закон и кодексы я не нарушала. Тем более, что в декабре у меня не было ассигнований, а в законе есть фраза якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.. 

Вижу, что делают по-разному

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Радистка_Кэт писав:Здравствуйте.

Вопрос такого характера


В 2019 году у меня была переговорная процедура на электроэнергию. У нас шли тендеры в конце года на 2020 год, аукционы проводились в начале этого года.
В конце декабря я поставила отметку про "виконання договору" за 2019 год, так как в течении 3 дней это надо было сделать - а как мы должны были работать в 2020 году тогда было еще непонятно. 

Теперь у нас есть победитель открытых торгов, но работать мы с ним сможем только с марта, так как там сроки акцепта и рассмотрения заявки про переподключение нового энергопоставщика.

Январь-февраль я должна заплатить старому поставщику, поскольку в пункте про срок действия договора есть оговорка, что при отсутствии заявок сторон, догвор считается продолженным, 
Закон это позволяет: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

Но, поскольку я закрыла в прозорро тот договор - я не могу внести изменения в прошлогоднюю закупку. 

Мне предложили 2 варианта:
1. Опубликовать допсоглашения про продолжение договора и 20% суммы как Звіт про укладений договір, указав там ID той закупки, и даже повторно выложив тот основной договор, а также прописать это все в протоколе ТК и тоже его отсканировать.
2. Подписать обычный допороговый договор на январь-февраль на сумму, не превышающую 200,0 тыс. грн., мотивируя тем, что мы не делим предмет закупки с целью избежания открытых торгов - они ведь состоялись. 

Как лучше? Мне нравится первый вариант, но мне говорят, что я нарушила порядок публикации тендера, "закрыв" договор в 2019 году и не продлив его в декабре 2019 года.
Но факт отметки в Прозорро - это не основание, что договор полностью и безвозвратно утратил действия, так как это просто техническая процедура. Закон и кодексы я не нарушала. Тем более, что в декабре у меня не было ассигнований, а в законе есть фраза якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.. 

Вижу, что делают по-разному
№2 это явное нарушение

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”