Публічні закупівлі

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Дякую. У нас теж так само, але додаток до РП в строк 5 днів не завжди затверджувався. Чи можна про цей строк прочитати .

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Дякую. У нас теж так само, але додаток до РП в строк 5 днів не завжди затверджувався. Чи можна про цей строк прочитати .
і у нас не завжди :36: , але дата на протоколі затвердження повинна відповідати цьому строку. Тобто пройшло хоч і 2 тижні, але дата на папері повинна бути законною :1:

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р. - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Допоможіть , будьте ласкаві, в такій ситуації: дошкільному закладу рішенням сесії виділено планові призначення в сумі 230 тис. грн. на виконання робіт по об"єкту "Реконструкція системи теплопостачання....". Роботи будуть виконуватись різними виконавцями ( безпосередньо роботи по реконструкції - 150тис.грн., технічний нагляд - до 5 тис.грн. , тощо). Як правильно у додатку до РП(допорогова закупівля) все це показати? Однією строчкою "Обєкт"Реконструкція системи ...." на суму 230тис.грн. чи по кожному потенційному договору :
- "Реконструкція сист..." - 150тис.грн.,
- техналяд по об"кту "Реконструкція ...." - 5тис.грн.
- інше по об"єкту "Реконструкція ....." - 75тис.грн.
Допоможіть , дуже прошу!!!

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:Допоможіть , будьте ласкаві, в такій ситуації:   дошкільному закладу  рішенням сесії виділено планові призначення в сумі 230 тис. грн. на виконання робіт по об"єкту "Реконструкція системи теплопостачання....". Роботи будуть виконуватись різними виконавцями ( безпосередньо роботи по реконструкції - 150тис.грн., технічний нагляд - до 5 тис.грн. , тощо). Як правильно у додатку до РП(допорогова закупівля) все це показати? Однією строчкою "Обєкт"Реконструкція системи ...." на суму 230тис.грн.  чи  по кожному потенційному договору :
 - "Реконструкція сист..." - 150тис.грн.,
 -  техналяд по об"кту "Реконструкція ...."  - 5тис.грн.
 -  інше по об"єкту "Реконструкція ....." -  75тис.грн.
Допоможіть , дуже прошу!!!
Дуже пораджу Вам забити на майданчику у пошук аналогічну закупівлю, але точно можу сказати, що роботи по реконструкції - це один предмет закупівлі, технагляд - інший, авторський нагляд - теж інше, і навіть розробка ПКД відокремлюється, це все залежить від класифікатора, якщо по п'ятому знаку є відмінність - значить можно сміливо розбивати.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

в законі не сказано про робочі дні, чи треба вважати, що мається на увазі 5 календарних днів? п.1 статті 4: "Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження."

kolodij555
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 червня 2016, 16:30
Регіон: Киевская область

Повідомлення kolodij555 »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка,якщо в лютому було проведено тендер на закупівлю газу, звід про виконання договору потрібно було оприлюднити до 01.08.2016 на (tender,ua)? Чи все ж як завжди в кінці року. за 5 днів до закінчення терміну догову?

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.
Ну якщо ніде не написано про строки затвердження, то ніхто і не доведе що Ви щось порушуєте. Але за логікою наврядчи можна опубліковувати незатверджений план. Адже він не має тоді юридичної сили. Це моя думка.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.
Ну якщо ніде не написано про строки затвердження, то ніхто і не доведе що Ви щось порушуєте. Але за логікою наврядчи можна опубліковувати незатверджений план. Адже він не має тоді юридичної сили. Це моя думка.
Під "незатвердженим планом" Ви маєте на увазі  планові призначення , що не затвердилися рішенням сесії? тоді по суті їх і немає - то немає чого і оприлюднювати. Та я хотіла з"ясувати в які строки  (якщо вони існують) треба затверджувати РП або додаток до РП після прийняття сесією рішення про виділення коштів(планових призначень). Якщо є такі строки , то яким документом вони визначені? Вдячна за спілкування.
   А ще намагаюся уточнити :робочі чи календарні дні мають на увазі , коли пишуть в ЗУ "Про публічні закупівлі" №922 "протягом п"яти днів з дня їх затвердження". Допоможіть розібратися !

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:
nata4ka2016 писав:Згодна, але хочу уточнити на прикладі: рішення сесії від 15.09.16р.  - протягом 5 роб.днів (хоча наша казна бере довідки до 7 роб.днів) ми повинні затвердити додаток до РП (до 22.09.16) - протягом 5 роб.днів оприлюднити додаток до РП на ПРОЗОРО(до 30.09.16). Я правильно зрозуміла?
Наскільки я тут начиталась, то про строки оприлюднення плану щось не згадую. Одне точно, що план у систему повинен бути забитий до того як будете проводити закупівлі згідно цього плану. У нас теж була сесія 15.09, але я ще в систему не позаносила всі позиції. Але краще почитайте на форумах, дуже багато інформації.
Доброго ранку! Строки оприлюднення РП вказані у Законі України "Про публічні закупівлі" №922 від 25.12.2015 в п.1 статті 4. А от про строки затвердження РП після рішення сесії я ніде не читала. Просто хочу впевнитися(або ні) у своїй думці , що РП можна затвердити безпосередньо перед закупівлею, наприклад через місяць після рішення сесії. і це не буде порушенням.
Ну якщо ніде не написано про строки затвердження, то ніхто і не доведе що Ви щось порушуєте. Але за логікою наврядчи можна опубліковувати незатверджений план. Адже він не має тоді юридичної сили. Це моя думка.
Під "незатвердженим планом" Ви маєте на увазі  планові призначення , що не затвердилися рішенням сесії? тоді по суті їх і немає - то немає чого і оприлюднювати. Та я хотіла з"ясувати в які строки  (якщо вони існують) треба затверджувати РП або додаток до РП після прийняття сесією рішення про виділення коштів(планових призначень). Якщо є такі строки , то яким документом вони визначені? Вдячна за спілкування.
   А ще намагаюся уточнити :робочі чи календарні дні мають на увазі , коли пишуть в ЗУ "Про публічні закупівлі" №922 "протягом п"яти днів з дня їх затвердження". Допоможіть розібратися !
Наш юрист роз'яснює так: пройшла сесія - прийняли рішення про зміни до бюджету. Потім складаються зміни до річного плану і додатку до річного плану і затверджуються тендерним комітетом шляхом складання протоколу. Дата протоколу є датою затвердження змін до річного плану. От від цієї дати протоколу протягом п'яти днів в систему оприлюднюються всі планування по закупівлям. Тобто, спочатку сессія, потім зміни у плані, затверджуються протоколом, а потім закупівлі. Однак, не вказується який строк може бути між датою сесії і датою протоколу, що власне Вас і цікавить. То виходить, що Ви не порушите законів, якщо затвердите зміни до РП пізніше.

Тригубская Ирина
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 29
З нами з: 18 вересня 2016, 19:09
Регіон: Черниговская область

Повідомлення Тригубская Ирина »

А щодо календарних днів... В цьому і особливість нового закону, що всі строки вказуються тепер не у робочих днях, а у календарних. То мабуть і щодо Вашого питання, nata4ka2016, це теж стосується.

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

Тищенко Ирчик писав:А щодо календарних днів... В цьому і особливість нового закону, що всі строки вказуються тепер не у робочих днях, а у календарних. То мабуть і  щодо Вашого питання, nata4ka2016, це теж стосується.
Дякую Тищенко Ирчик за Ваше роз"яснення і щодо РП і календарних днів , наш юрист теж мені пояснила про новий закон . А жаль що не робочі , було б бухгалтеру більше часу для внесення в ПРОЗОРРО , бо система працює не на відмінно.

buh-11
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 липня 2016, 23:23
Регіон: Донецкая область

Повідомлення buh-11 »

Будь ласка допоможить.Оголосили відкриті торги 02.09 2016, строк надання товару-виконання послуг 30.09.2016 у системі,але договір маємо право укласти тільки 03.10.2016 система перескочила 30.09.2016. та при укладанні договору від 03.10.2016 будемо прописквати строк виконання 30.09.2016. як вихід скласти додаткову угоду теж від 03.10.2016 і подовжити строк відповідно до частини4 ст.36  у разі ми не порушили основний принцип ціну але чи вірно це. чи відміняти торги, але у причинах відміни торгів нашої немає? як бути????

anastasia1626
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 106
З нами з: 13 лютого 2015, 09:47
Регіон: Николаевская область
Подякували: 5 разів

Повідомлення anastasia1626 »

Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі. А чи є у Вас такі документальні підтвердження? На мою думку закупівлю потрібно відмінити абзац 3 частини першої статті 31 - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

nata4ka2016 писав:
Тищенко Ирчик писав:А щодо календарних днів... В цьому і особливість нового закону, що всі строки вказуються тепер не у робочих днях, а у календарних. То мабуть і  щодо Вашого питання, nata4ka2016, це теж стосується.
Дякую Тищенко Ирчик за Ваше роз"яснення і щодо РП і календарних днів , наш юрист теж мені пояснила про новий закон . А жаль що не робочі , було б бухгалтеру більше часу для внесення в ПРОЗОРРО , бо система працює не на відмінно.
Я читала разъяснение, что, согласно ГК, в данном случае все-таки исключаются нерабочие дни согласно графика работы предприятия. Именно для расчета сроков для таких случаях.
Например, бывает так, что опубликовать нужно что-либо "в течении одного дня", а действие было совершено в пятницу. Так вот, в этом разъяснении обосновывалось, почему в понедельник это сделать можно.
Вот совсем недавно читала, может, кто вспомнит, откуда это?

nata4ka2016
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 20 вересня 2016, 10:08
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення nata4ka2016 »

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 16.07.2015 р. N 3302-05/23289-03

Щодо перебігу строків

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розглянуло лист Державної фінансової інспекції України <...> щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель та повідомляє.

Закон України "Про здійснення державних закупівель" від 10.04.2014 N 1197-VII (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини першої статті 10 Закону замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, зокрема оголошення про проведення процедури закупівлі, - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк.

Згідно з частиною третьою статті 21 Закону строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 20 робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу.

У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів.

При цьому відповідно до частини першої статті 253 Цивільного кодексу України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

З огляду на викладене, для обчислення перебігу строків необхідно керуватися Цивільним кодексом України, який закріплює загальні положення щодо правильного обчислення строків та визначення початку перебігу строку, а також Законом, в якому визначаються строки, перебіг яких починається після настання певної події, з якою пов'язаний її початок. У такому разі перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язаний її початок, та вважається першим днем для вчинення певної дії, яка має юридичне значення.

 

Директор департаменту
регулювання державних закупівель

О. Стародубцев


Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо!!!!

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”