Закупівля тепла і електроенергії (ст. 17 )

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Плануємо закупити на 2017 рік електроенергію і теплову енергію за переговорною процедурою. Відповідно до ст.17 учасник протягом 5 днів повинен подати документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8.
Цікавить п.6 - (службова (посадова) особа учасника, яка підписала тендерну пропозицію, була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;)
Я так зрозумів, що від керівника тепломережі і обленерго потрібно вимагати довідки з поліції, що він не має судимості, чи як? Це все стосується переговорної процедури?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

На переговорну закупівлю не поширюються вимоги ст. 17. Принаймні, раніше Мінекономрозвитку був саме такої точки зору.

Olegrada
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 02 серпня 2016, 14:40
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Olegrada »

Дякую за відповідь. Також такої думки, але якщо прочитати закон, то виходить що потрібно.
Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті.
Виходить, що по переговорній процедурі ми оприлюднюємо повідомлення про намір укласти договір, а тому відповідно до цього розділу потрібно надавати підтверджуючі документи. Через це і думаю що робити, якщо раніше був такої думки, то надіюсь вона не змінилася. :54:

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Я теж сподіваюсь, що не змінилась їх позиція. Адже в ст. 35 Закону  є посилання тільки на ст. 16

Luda_66
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 306
З нами з: 18 серпня 2014, 11:27
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Luda_66 »

Матвєєва Вікторія писав:На переговорну закупівлю не поширюються вимоги ст. 17. Принаймні, раніше Мінекономрозвитку був саме такої точки зору.
Добрий день, Вікторія, а підкажіть мені, будь-ласка, як мені завершити закупівлю світла у цьому році: договір за електроенергію заключений у квітні 2016 року, але без суми, а по кошторисним призначенням нашій установі добавили кошти, які перейшли межу 50,0тис. грн., відповідно до чого я повинна виставити звіт про заключений договір, тому мені що, необхідно заключити додатковий договір по електроенергії і на суму , що перевищило 50,0тис.грн.,чи взагалі не потрібно нічого робити?

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”