Звіт про укладання договору

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Добрий день. Підкажіть, як опублікувати звіт про укладений договір із РЕМ на постачання електроенергії. На 2017 рік передбачено 89 тис. грн. Договір із РЕМ було укладено в 2015 році і кожен рік укладається додаткова угода про продовження дії договору на поточний рік.. Договір - типовий, більше ніж на 20 сторінок, при цьому в договорі не вказана сума. Тому виникає велика кількість запитань: Як правильно опублікувати звіт? Сканувати весь договір із схемами підключення чи можна без технічних схем? Як бути із строком оприлюднення договору (1 день) за умови, що договір був укладений 2 роки тому. І як бути з тим, що в договорі немає суми?

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

А як Ви дізнаєтесь, скільки потрібно заплатити РЕМ за місяць? Який договір реєструєте в Казначействі та на яку суму?

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

В казначействі кожен місяць реєструю фактичну суму спожитої електроенергії, відповідно рахунку з РЕМ. А підставою вказую договір та додаткову угоду по пролонгацію на поточний рік.

kerri32
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 12 січня 2016, 20:54
Регіон: Донецкая область

Повідомлення kerri32 »

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, нужно ли публиковать Звіт за результатами здійснення закупівель по закупке начатой ещё до вступления в силу Закона о публичных закупках 2016г.? Спасибо.

ВикторияЛ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 27 травня 2015, 13:58
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ВикторияЛ »

у меня вопрос аналогичный - по долгосрочным договорам. В 2017 году допороговая закупка по постачанню эл.энергии, основной договор 2004г. На протяжении этих лет заключались доп соглашения с суммой утвержденной кошторисом и регистрировались в казначействе. Как быть, продолжать работать с допсоглашениями или заключать на каждый год новый договор. Только пойдут ли на это облэнерго?

NataliyaRoz
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 09 січня 2016, 17:08
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення NataliyaRoz »

У нас була аналогічна ситуація, та на початку цього року ми уклали нові договори на воду та тепло, плануємо тепер укладати кожного року нові договори, але тільки починати треба буде не на початку року, а наприкінці 2017, наприклад направити листа до комунального підприємства з проханням про укладання нового договору на новій 2018 рік, і т.д.

M.A.G.I.S.T.R.U.M
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 53
З нами з: 07 червня 2016, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення M.A.G.I.S.T.R.U.M »

Допоможіть, хто може)
Укладено договір (допороговий) без застосування Прозорро.
По цьому договору закуплялося кілька найменувань згідно CPV.
Під час публікації звіту про укладання договору у розділі "специфікація" одне найменування по класифікатору ДК:2015 проходить, а інше не проходить. Вилазить помилка Виявлено некоректість наданих даних. Перевірте, будь-ласка, внесену інформацію
Там де вказано код ДК2015 пише - Вкажіть код згідно ДК 021-2015 (CPV), хоча код вказаний...
Підкажіть, в чому проблема. Площадка DZO.com.ua

kzoz
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 січня 2017, 10:01
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення kzoz »

[font='Noto Sans', sans-serif]Добрый день! Помогите разобраться. Мы опубликовали в системе Прозорро в апреле месяце отчет о подписанном договоре на суму 69400,00 грн. В сентябре было подписано доп.соглашение на уменьшение суммы договора (сумма будет составлять менее 50 тыс. грн). Но был подписан Договор по этому же коду ДК с другим поставщиком на сумму уменьшения предыдущего договора. т. е сумма по коду ДК будет та же (69400,00грн).  В Прозорро мы опубликовали изменения к Договору на уменьшение суммы. А нужно ли снова публиковать отчет о новом подписанном договоре, с новым поставщиком???[/font]

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Допоможіть, будь ласка , з такого питання: В вересні 2017 року укладено договір на суму більше 50 тис. грн. (діє до повного виконання сторонами, але не довше вересня 2019 року) і опубліковано звіт про укладений договір. В 2017 році договір не оплачено. В 2018 році запланована сума оплати по цьому договору внесена в додаток до річного плану закупівель і знову по процедурі " Звіт про укладений договір". Додаткову угоду укладати не планується. Планується оплата по договору. Чи потрібно знову публікувати (і коли) звіт про укладений договір по договору, що укладений в вересні 2017 року і чи потрібно включати вказану суму в додаток, якщо договір вже опубліковано в минулому році? Які наші дії? Дякую.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Допоможіть, будь ласка , з такого питання: В вересні 2017 року укладено договір на суму більше 50 тис. грн. (діє до повного виконання сторонами, але не довше вересня 2019 року) і опубліковано звіт про укладений договір. В 2017 році договір не оплачено. В 2018 році запланована сума оплати по цьому договору внесена в додаток до річного плану закупівель і знову по процедурі " Звіт про укладений договір". Додаткову угоду укладати не планується. Планується оплата по договору. Чи потрібно знову публікувати (і коли) звіт про укладений договір по договору, що укладений в вересні 2017 року і чи потрібно включати вказану суму в додаток, якщо договір вже опубліковано в минулому році? Які наші дії? Дякую.
Нічого додатково публікувати не потрібно, лише при завершені дії договору відзвітуватися про його виконання

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Дякую. А в додатку до річного плану на 2018 рік ця сума так і залишається з процедурою " Звіт про укладений договір" ? І коли публікувати виконання потрібно заходити в закупівлі 2017 року?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Дякую. А в додатку до річного плану на 2018 рік ця сума так і залишається з процедурою " Звіт про укладений договір" ? І коли публікувати виконання потрібно заходити в закупівлі 2017 року?
Так і по першому і по другому питанню

Аватар користувача
irina.skripka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 224
З нами з: 29 травня 2014, 00:15
Регіон: Черниговская область
Звідки: Чернігів
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення irina.skripka »

Чи треба публікувати звіт про укладений договір, якщо сума договору 33 тис? (проводили не через електронні закупівлі, бо терміново виникла потреба)

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

irina.skripka писав:Чи треба публікувати звіт про укладений договір, якщо сума договору 33 тис? (проводили не через електронні закупівлі, бо терміново виникла потреба)
Якщо у ваших внутрішніх положеннях або в розпорядженнях керівних органів немає меншої суми оприлюднення договорів, то договори оприлюднюєте від 50000 грн., але плани оприлюднюєте всі від 1 копійки

tercentr777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 серпня 2016, 14:31
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tercentr777 »

Доброго дня. Підскажіть чи вірно я роблю:
У мене всі суми "допороги". В системі прозорро я публікую додаток до річного плану закупівель. В плані є сума 62000, але закупівля планується з 01.06.18р. (але можливо, буде ще розбивка по CPV) Я ставлю тип процедури " Без застосування електронної системи"?
І ще є заключений договір по газу на суму 70800 в плані тип процедури "Без застосування електронної системи"?
але я публікую звіт. Якщо я щось роблю не вірно поправте мене. Дякую

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

tercentr777 писав:Доброго дня. Підскажіть чи вірно я роблю:
У мене всі суми "допороги". В системі прозорро я публікую додаток до річного плану закупівель. В плані є сума 62000, але закупівля планується з 01.06.18р. (але можливо, буде ще розбивка по CPV) Я ставлю тип процедури " Без застосування електронної системи"?
І ще є заключений договір по газу на суму 70800 в плані тип процедури "Без застосування електронної системи"?
але я публікую звіт. Якщо я щось роблю не вірно поправте мене. Дякую
більше 50000 грн. Звіт про укладений договір

tercentr777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 серпня 2016, 14:31
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tercentr777 »

Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:Доброго дня. Підскажіть чи вірно я роблю:
У мене всі суми "допороги". В системі прозорро я публікую додаток до річного плану закупівель. В плані є сума 62000, але закупівля планується з 01.06.18р. (але можливо, буде ще розбивка по CPV) Я ставлю тип процедури " Без застосування електронної системи"?
І ще є заключений договір по газу на суму 70800 в плані тип процедури "Без застосування електронної системи"?
але я публікую звіт. Якщо я щось роблю не вірно поправте мене. Дякую
більше 50000 грн. Звіт про укладений договір
Але ж в плані закупівель я в цьому рядку пишу "без застосування електронної системи" Дякую за відповідь.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

tercentr777 писав:
Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:Доброго дня. Підскажіть чи вірно я роблю:
У мене всі суми "допороги". В системі прозорро я публікую додаток до річного плану закупівель. В плані є сума 62000, але закупівля планується з 01.06.18р. (але можливо, буде ще розбивка по CPV) Я ставлю тип процедури " Без застосування електронної системи"?
І ще є заключений договір по газу на суму 70800 в плані тип процедури "Без застосування електронної системи"?
але я публікую звіт. Якщо я щось роблю не вірно поправте мене. Дякую
більше 50000 грн. Звіт про укладений договір
Але ж в плані закупівель я в цьому рядку пишу "без застосування електронної системи" Дякую за відповідь.
В плані ви теж повинні писати "Звіт про укладений договір". План можна відредагувати та проставити правильну процедуру.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Допоможіть , будь ласка, з такого питання: В додатку до плану закупівель є послуга на суму 40 тис. грн. без застосування електронної системи по одному об'єкту. По цьому ж коду до кінця року планується передбачити кошти на такі ж послуги (супровідні роботам) , але по іншому об'єкту . Разом сума буде перевищувати 50 тис. грн. Чи потрібно вже зараз внести зміни в додаток до плану та вказати процедуру " звіт про укладений договір" на суму 40 тис. грн.? І ще одне питання: На капітальний ремонт об'єктів передбачено кошти на початку року. Чи вірно я розумію, що додатково виділені кошти - це окремий план та окрема процедура закупівлі? Дякую.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Допоможіть , будь ласка, з такого питання: В додатку до плану закупівель є послуга на суму 40 тис. грн. без застосування електронної системи по одному об'єкту. По цьому ж коду до кінця року планується передбачити кошти на такі ж послуги (супровідні роботам) , але по іншому об'єкту . Разом сума буде перевищувати 50 тис. грн. Чи потрібно вже зараз внести зміни в додаток до плану та вказати процедуру " звіт про укладений договір" на суму 40 тис. грн.?    І ще одне питання: На капітальний ремонт об'єктів передбачено кошти на початку року. Чи вірно я розумію, що додатково виділені кошти  - це окремий план та окрема процедура закупівлі?  Дякую.
Так, додатково виділені кошти це окремий план та окрема процедура закупівлі. Також якщо об"єкти капітального ремонту різні - мають різні адреси, то це також різні плани та закупівлі.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Дякую. А щодо першого питання: чи потрібно змінювати процедуру закупівлі по послугі чи залишити "без застосування електронної системи"?.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Дякую. А щодо першого питання: чи потрібно змінювати процедуру закупівлі по послугі  чи залишити "без застосування електронної системи"?.
якщо ви не прострочили термін опублікування договору, то можете змінити процедуру, але на оприлюднення договору дається 2 календарних дні, а за порушення термінів штраф від 11900 грн.

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Допоможіть, будь ласка, з визначенням процедури закупівлі по поточному ремонту вулиць. Якщо ямковий ремонт вулиць заплановано по кожній вулиці окремо і є суми, що перевищують 50 тис. грн., а є менші ніж 50 тис. грн. то чи треба складати звіт про укладений договір на всі заплановані по ямковому ремонту суми? Або якщо по одній з вулиць проводяться різні види робіт (код один) і сума по одному виду робіт перевищує 50 тис. грн. , а по іншому-менша, то чи потрібно публікувати звіт про укладений договір?  Чи взагалі існує інструкція щодо  планування з визначенням типу процедури закупівлі? Дякую.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Допоможіть, будь ласка, з визначенням процедури закупівлі по поточному ремонту вулиць. Якщо ямковий ремонт вулиць заплановано по кожній вулиці окремо і є суми, що перевищують 50 тис. грн., а є менші ніж 50 тис. грн. то чи треба складати звіт про укладений договір на всі заплановані по ямковому ремонту суми? Або якщо по одній з вулиць проводяться різні види робіт (код один) і сума по одному виду робіт перевищує 50 тис. грн. , а по іншому-менша, то чи потрібно публікувати звіт про укладений договір?  Чи взагалі існує інструкція щодо  планування з визначенням типу процедури закупівлі? Дякую.
Якщо у ваших положеннях або в положеннях вищестоячих органів не має пониженого порогу публікування звіту про укладений договір, то публікуєте звіти про укладений договір лише на суми, що дорівнюють або перевищують 50000 грн. по кожному об"єкту окремо, якщо код робіт один (до 4 знака), то звітуєтесь як за 1 роботу (узагальнюєте назву до 4 знаку)

ЛараЛара
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 18 березня 2017, 14:03
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення ЛараЛара »

Я правильно зрозуміла, що кожна вулиця-це окрема закупівля і звіт на суми менше 50 тис. можна не публікувати ? А відповідь "якщо код робіт один (до 4 знака), то звітуєтесь як за 1 роботу (узагальнюєте назву до 4 знаку)"-стосується випадку, якщо наприклад грейдерування вул. А -30 тис. Ямковий ремонт вул.А -30 тис., то в цьому випадку потрібно скласти по коду і публікувати два звіти? Дякую.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

ЛараЛара писав:Я правильно зрозуміла, що кожна вулиця-це окрема закупівля і звіт на суми менше 50 тис. можна не публікувати ? А відповідь "якщо код робіт один (до 4 знака), то звітуєтесь як за 1 роботу (узагальнюєте назву до 4 знаку)"-стосується випадку, якщо наприклад грейдерування вул. А -30 тис. Ямковий ремонт вул.А -30 тис., то в цьому випадку потрібно скласти по коду і публікувати два звіти? Дякую.
Так

Medvedica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 07 листопада 2017, 16:26
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Medvedica »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору (зменшення суми договору).

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Medvedica писав:Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору (зменшення суми договору).
Потрібно

Medvedica
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 07 листопада 2017, 16:26
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення Medvedica »

Oleg1971 писав:
Medvedica писав:Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору (зменшення суми договору).
Потрібно
Дякую, я на Раднику знайшла консультацію, де пишуть, що по договору, який викладений за процедурою Звіт про укладений договір, додаткові угоди не публікуються. Але засумнівалась, тому вирішила задати питання на форумі.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Medvedica писав:
Oleg1971 писав:
Medvedica писав:Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно публікувати додаткову угоду до договору (зменшення суми договору).
Потрібно
Дякую, я на Раднику знайшла консультацію, де пишуть, що по договору, який викладений за процедурою Звіт про укладений договір, додаткові угоди не публікуються. Але засумнівалась, тому вирішила задати питання на форумі.
При закритті договору ви проставляєте суму проплати по договору, якщо ви не опублікуєте додаткову угоду, то у вас будуть різні суми по договору та проплата за ним.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”