Звіт про укладання договору

tercentr777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 серпня 2016, 14:31
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tercentr777 »

Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

tercentr777 писав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода.

tercentr777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 серпня 2016, 14:31
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tercentr777 »

Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода
Додаткова угода на енергоносії

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

tercentr777 писав:
Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода
Додаткова угода на енергоносії
Якщо є законні підстави, то заключайте, якщо підстав немає, то краще заключити окремий договір.

tercentr777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 69
З нами з: 22 серпня 2016, 14:31
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення tercentr777 »

Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:
Oleg1971 писав:
tercentr777 писав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
Треба дивитись на що саме заключається додаткова угода
Додаткова угода на енергоносії
Якщо є законні підстави, то заключайте, якщо підстав немає, то краще заключити окремий договір.
Додаткова угода теж оприлюднюється?

vch2161
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 02 серпня 2018, 11:27
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення vch2161 »

tercentr777 писав:Доброго дня. В мене питання: якщо ми звітували про укладений договір, додаткову угоду до нього ми заключити  можемо?
В теорії можете, при цьому у планы відображати її не треба і оприлюднювати до основного договру також.

Nadija2410
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 03 лютого 2019, 18:31
Регіон: Винницкая область
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення Nadija2410 »

Доброго дня, колеги! Договір підписано на 900 грн. Чи потрібно публікувати звіт про укладений договір у прозорро? На рівні району є наказ про електронні закупівлі на суму від 6000 грн. То чи правильно я розумію, що закон не зобов'язує розміщати на прозорро звіт? Тим більше, що інформація про ВСІ без виключення договори все одно буде оприлюднена на є-дата... Буду вдячна на відповідь з посиланням на статтю закону.

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

Nadija2410 писав:Доброго дня, колеги! Договір підписано на 900 грн. Чи потрібно публікувати звіт про укладений договір у прозорро? На рівні району є наказ про електронні закупівлі на суму від 6000 грн. То чи правильно я розумію, що закон не зобов'язує розміщати на прозорро звіт? Тим більше, що інформація про ВСІ без виключення договори все одно буде оприлюднена на є-дата... Буду вдячна на відповідь з посиланням на статтю закону.
Не потрібно

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

Доброго дня!!!! Можливо трішки не туди, але допоможіть, будь ласка! Ми бюджетна організація і на фінансуванні маємо садочки, клуби та ін. Та платимо щомісяці до ДКП "Комунальник" за водопостачання та водовідведення. Складені кошториси та укладені договора по садочках, клубах. Вони з квітня місяця підняли плату за водопостачання та водовідведення. Ми повинні укласти якусь додаткову угоду у зв'язку з збільшенням тарифу чи якісь інші підтверджуючі документи, як ми маємо поступити????? чим ми маємо керуватися ???

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”