Поповнення тендерного комітету

малиш
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 серпня 2013, 14:43
Регіон: Киевская область
Звідки: Київська область

Повідомлення малиш »

Доброго дня!! В нашій бюджетній організації існує тендерний комітет але  члени тендерного комітету  здебільшого не спеціалісти у визначенні технічних вимог до деяких предметів закупівлі. Ось наприклад: Як ми члени тендерного комітету, переважно бухгалтери , можемо знати які технічні вимоги потрібні для закупівлі металопрофелю або спортивного інвентарю, або встановлення блискавкозахисту . Питання : ЧИ МОЖЛИВО ПРИЗНАЧИТИ КОГОСЬ ЧЛЕНОМ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ НА ПЕРІОД ЗАКУПІВЛІ  ПЕВНОГО ТОВАРУ. Тобто для закупівлі спортивного інвентарю наприклад, директора нашої спортивної школи  або для закупівлі  металопрофелю- директора тієї школи на яку він закуповуватиметься. Дякую за роз"яснення.

Аватар користувача
Kushpit Мир
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 08 вересня 2017, 09:43

Повідомлення Kushpit Мир »

малиш, можливо. Но зачем так мучиться? Вот я тоже делаю закупки, по разным товарам, как и вы. Вот мне надо закупить спорт.снаряжение, я прошу СПОРТИВНЫЙ отдел дать мне информацию о предмете закупки, ведь они в этом понимают. А они бывает сами пишут, бывает в интернете находят характеристики, которые их устраивают, и мне предоставляют. Тогда я оформляю закупку. Состав ТК у нас один и тот же, а информацию по закупкам я прошу, чтобы мне предоставил тот отдел, который этоим товаром потом будет пользоваться.

малиш
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 серпня 2013, 14:43
Регіон: Киевская область
Звідки: Київська область

Повідомлення малиш »

Дякую за відповідь. На вашу думку чи можливо у пункті оголошення "особа віідповідальна за надання роз"яснень " вказати особу , яка не є у складі тендерного комітету, але компетентна у технічних характеристиках предмета закупівлі ( наприклад: директор ДЮСШ, який надав технічні характеристики предмету закупівлі.) Проблема в тому , що коли звертаються за роз"ясненням стосовно альтернативи товару , я не знаю що відповісти.

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”