Закупівля електроенергії 2018

vch2161
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 02 серпня 2018, 11:27
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення vch2161 »

Шановні учасники форуму! У зв’язку з набранням чинності ЗУ "Про ринок електричної енергії" закупівля енергії електричної з 01.12.2018р. відбуватиметься із застосуванням процедури закупівлі – ВІДКРИТІ ТОРГИ. Тобто до 01.12.18 уже має бути укладений договір. Нам надійшов лист від енергопостачальної компанії, у якому рекомендується визначити примірну сумму з 01.12.18 до кінця року із урахуванням, що 20% від неї піде на розподіл електроенергії, провести двоє торгів із урахуванням того, що швидше за все закупівля закінчиться переговорною процедурою (з існуючим постачальником) і до 01.12.2018 укласти договір. На перший погляд все прозоро і зрозуміло. Але може хтось вкурсі які підводні камені можуть тапитися у процесі? Прохання поділитися своїми думками, можливо із посиланням на законодавчо-нормативну базу.

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня!
Багато цікавого з цього питання можно знайти в матеріалі "Закупівля електроенергії: чого очікувати замовникам у 2018 році" (див. "Бюджетна бухгалтерія", 2017, № 44)
Востаннє редагувалось 17 вересня 2018, 14:34 користувачем EVGENIY, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Додав посилання на журнал

vika57
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 24 лютого 2015, 14:54

Повідомлення vika57 »

У нас така ситуація: на 2018 рік укладено тендерний договір на електроенергію. До 1.12.18 необхідно розірвати цей існуючий договір та заключити два договори на грудень (на розподіл і на саму електроенергію). Як розірвати договір ще розберемось, а вот як укласти договори на грудень? Необхідно проводити відкриті торги на електроенергію на 20 тис.? Адже сума закупівлі на рік перевищує 200 тис.

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

vika57 писав:У нас така ситуація: на 2018 рік укладено тендерний договір на електроенергію. До 1.12.18 необхідно розірвати цей існуючий договір та заключити два договори на грудень (на розподіл і на саму електроенергію). Як розірвати договір ще розберемось, а вот як укласти договори на грудень? Необхідно проводити відкриті торги на електроенергію на 20 тис.? Адже сума закупівлі на рік перевищує 200 тис.
Доброго дня! Практично така ж ситуація, чи потрібно проводити відкриті торги на грудень місяць 2018 року, якщо сума, конкретно на грудень  місяць, буде значно менша за 200,0 тис.грн? З початку року, зрозуміло, що більше 200,0 тис.грн. Навіть, якщо зараз розпочати процедуру, зрозуміло, що
 фізично не встигнемо за браком часу, адже однозначно необхідно буде проводити двічі відкриті торги, потім переговорна процедура і все це лише для забезпечення потреб грудня місяця. Завчасно, дякую!

Аватар користувача
Матвєєва Вікторія
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1263
З нами з: 03 лютого 2014, 07:33
Регіон: Харків
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 144 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Матвєєва Вікторія »

Доброго дня!
У цьому випадку керуємось загальними правилами. Так, якщо вартість нової закупівлі менша за вартісні межі, встановлені у ч. 1 ст. 2 Закону Украиїни «Про публічні закупівлі»   така закупівля буде допороговою.

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Матвєєва Вікторія писав:Доброго дня!
У цьому випадку керуємось загальними правилами. Так, якщо вартість нової закупівлі менша за вартісні межі, встановлені у ч. 1 ст. 2 Закону Украиїни «Про публічні закупівлі»   така закупівля буде допороговою.
Дуже вдячна за відповідь!!!

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

Доброго дня! Можливо, хтось вже знає ціну на розподіл та постачання електричної енергії на 2019 р.?

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

Shov писав:Доброго дня! Можливо, хтось вже знає ціну на розподіл та постачання електричної енергії на 2019 р.?
Доброго дня. Ціна ще не затверджена, вийшли Рекомендації НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8244

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

lenycj5000 писав:
Shov писав:Доброго дня! Можливо, хтось вже знає ціну на розподіл та постачання електричної енергії на 2019 р.?
Доброго дня. Ціна ще не затверджена, вийшли Рекомендації НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8244
Дякую! А як тоді розпочинати відкриті торги на 2019 рік? Вже необхідно ж починати їх, а ціни немає.

lenycj5000
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 02 листопада 2015, 19:32
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення lenycj5000 »

Shov писав:
lenycj5000 писав:
Shov писав:Доброго дня! Можливо, хтось вже знає ціну на розподіл та постачання електричної енергії на 2019 р.?
Доброго дня. Ціна ще не затверджена, вийшли Рекомендації НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8244
Дякую! А як тоді розпочинати відкриті торги на 2019 рік? Вже необхідно ж починати їх, а ціни немає.
НКРЕКП радить чекати на затвердження тарифу, та рекомендує оголошувати торги не пізніше 5 грудня 2018 року.

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

lenycj5000 писав:
Shov писав:
l писав:enycj5000
ShovДоброго дня! Можливо, хтось вже знає ціну на розподіл та постачання електричної енергії на 2019 р.?
Доброго дня. Ціна ще не затверджена, вийшли Рекомендації НКРЕКП:
http://www.nerc.gov.ua/?news=8244
Дякую! А як тоді розпочинати відкриті торги на 2019 рік? Вже необхідно ж починати їх, а ціни немає.
НКРЕКП радить чекати на затвердження тарифу, та рекомендує оголошувати торги не пізніше 5 грудня 2018 року.
Так як , 99,9% необхідно буде проводити 2 рази відкрті торги, тому розпочинати 5 грудня 2018 року запізно

mila571
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 02 січня 2013, 12:56
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Купьянского
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення mila571 »

Підскажіть будь ласка ! Зараз мій енергопостачальник, з яким укладено тендерний договір  до кінця року, отримав нову ліцензію   на постачання електричної енергії з 01 січня 2019 року. Стара ліцензія з постачання електричної енергії за регульованим тарифом анулюється 01 січня 2019 року (згідно посанови НКРЕКП). Я так розумію, що мені не треба у грудні розривати договір і грудень я працюю з постачальником на "старих" умовах та договорі?!

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

mila571 писав:Підскажіть будь ласка ! Зараз мій енергопостачальник, з яким укладено тендерний договір  до кінця року, отримав нову ліцензію   на постачання електричної енергії з 01 січня 2019 року. Стара ліцензія з постачання електричної енергії за регульованим тарифом анулюється 01 січня 2019 року (згідно посанови НКРЕКП). Я так розумію, що мені не треба у грудні розривати договір і грудень я працюю з постачальником на "старих" умовах та договорі?!
Що за постачальник і яка була процедура закупівлі?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

Вітаю. Як визначається очікувана сума закупівлі електроенергії на грудень 2018 р.? 1. Загальна сума договору на 2018 р. відняти проплату за січень-листопад 2018 р. і то що залишиться. чи 2. Фактична потреба електроенергії на один місяць? Дякую.

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Доброго дня! Я так зрозуміла, що розподіл  електроенергії, як і раніше - переговорна процедура закупівлі, бо її здійснює природна монополія, а постачання - то відкриті торги, так? Підскажіть, будь-ласка)

Shov
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 21 жовтня 2016, 13:53
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Shov »

minakova писав:Доброго дня! Я так зрозуміла, що розподіл  електроенергії, як і раніше - переговорна процедура закупівлі, бо її здійснює природна монополія, а постачання - то відкриті торги, так? Підскажіть, будь-ласка)
Так

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Shov писав:
minakova писав:Доброго дня! Я так зрозуміла, що розподіл  електроенергії, як і раніше - переговорна процедура закупівлі, бо її здійснює природна монополія, а постачання - то відкриті торги, так? Підскажіть, будь-ласка)
Так
Дякую за відповідь. А код закупівлі для постачання електроенергії якийсь інший?

nazaar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 301
З нами з: 27 травня 2016, 12:41
Регіон: Ивано-Франковская область
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 13 разів

Повідомлення nazaar »

minakova писав:
Shov писав:
minakova писав:Доброго дня! Я так зрозуміла, що розподіл  електроенергії, як і раніше - переговорна процедура закупівлі, бо її здійснює природна монополія, а постачання - то відкриті торги, так? Підскажіть, будь-ласка)
Так
Дякую за відповідь. А код закупівлі для постачання електроенергії якийсь інший?
Постачання - 09310000-5 Електрична енергія 
Розподіл - 65310000-9 Розподіл електричної енергії

2244785
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 06 квітня 2018, 10:39
Регіон: Винницкая область

Повідомлення 2244785 »

чому з 01.12, а не з 11.12?

mila571
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 02 січня 2013, 12:56
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Купьянского
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення mila571 »

nazaar писав:
mila571 писав:Підскажіть будь ласка ! Зараз мій енергопостачальник, з яким укладено тендерний договір  до кінця року, отримав нову ліцензію   на постачання електричної енергії з 01 січня 2019 року. Стара ліцензія з постачання електричної енергії за регульованим тарифом анулюється 01 січня 2019 року (згідно посанови НКРЕКП). Я так розумію, що мені не треба у грудні розривати договір і грудень я працюю з постачальником на "старих" умовах та договорі?!
Що за постачальник і яка була процедура закупівлі?
ПАТ Укрзалізниця

vch2161
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 02 серпня 2018, 11:27
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення vch2161 »

mila571 писав:
nazaar писав:
mila571 писав:Підскажіть будь ласка ! Зараз мій енергопостачальник, з яким укладено тендерний договір  до кінця року, отримав нову ліцензію   на постачання електричної енергії з 01 січня 2019 року. Стара ліцензія з постачання електричної енергії за регульованим тарифом анулюється 01 січня 2019 року (згідно посанови НКРЕКП). Я так розумію, що мені не треба у грудні розривати договір і грудень я працюю з постачальником на "старих" умовах та договорі?!
Що за постачальник і яка була процедура закупівлі?
ПАТ Укрзалізниця
[font='Times New Roman', serif]Прочитатла Ваше питання і виникло у мене інше питання: 11.12.2018р. набуває чинності ст.47 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 №2019-VII, відповідно до якої оператору системи розподілу забороняється здійснювати діяльність з постачання електроенергії. Тобто до 11.12.2018 Ваш постачальник повинен отримати нову ліцензію на постачання електроенергії, адже займатися посатчанням електроенергії і її розподілом йому заборонено законом. Невже цей місяць постачальник буде провадати діяльнсть із порушенням закону? І який у Вас посатачальник? [/font]

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Доброго дня!  Підкажіть, будь-ласка, розподіл електроенергії  -  теж КЕКВ 2273 чи інший? В цій державі нічому не здивуєшся)

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Питань більше, ніж відповідей... Вартість розподілу нашого оператору (опубліковано, буде затверджено 23.11.2018р.) буде складати 0,97794 грн. Вуличне освітлення в нас за дифференційним  тарифом, і в нічний час його вартість  складає - 0,7079 грн.  Питання: скільки ж тоді буде коштувати власне кВт електроенергії, чи знову відмінять дифференційний тариф?

Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Я так понял, что главное чтоб человек копошился, а не работал на благо предприятия, региона и страны.

https://www.nemyriv-rda.gov.ua/index.ph ... -2018-roku

Ключевая фраза:
  • постачання та розподіл електричної енергії до 31 грудня 2018 року буде здійснюватись за чинними на сьогоднішній день договорами, які були укладені за результатами проведених переговорних процедур на 2018 рік або прямих договорів (якщо їх вартість не перевищувала 200 тис. грн.);

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Antei, спасибо) В нашем энергонадзоре договорник и половина специалистов на больничном, и никто ничего не знает. Вместо того, чтоб работать, я все голову ломаю, что делать с декабрем. С 2019 годом более-менее понятно, на сайте НКРЕП рекомендации выложены доступным языком, но вот декабрь вызывает кучу вопросов.

Аватар користувача
Antei
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 22 листопада 2013, 10:12
Регіон: Николаевская Область
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Antei »

Вопрос в другом: почему молчат НКРЕ, местные обленерго, Минекономрозв...
А на каком-то сайте РДА висит информация. Как всё это называть - я не знаю...

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Я обратила внимание, что тарифы на розподил утверждаются НКРЕП только с 01.01.2019 года. То есть на декабрь их вообще не существует. Логично, что и договор заключить на декабрь не представляется возможным. Матерных и нецензурных слов к концу года у бухгалтеров все больше и больше)

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”