Як обнулити Звіт про укладений договір?

INNA P
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 січня 2019, 21:27
Регіон: Харьковская область

Повідомлення INNA P »

Добрий вечір! Можливо вже і обговорювалася дана тема, але я не знайшла. Прошу допомоги. Сьогодні вперше опублікувала Звіт про укладений договір разом з договором на суму 54 тис.грн. Допустила помилку в Прозоро в класифікаторі 2015, в договорі правильний код, казначейство наполягає на укладенні додаткової угоди із-за помилки в Прозоро. Підскажіть як скасувати вказаний звіт або відмінити, відкоригувати тощо? Не публікувати ж один і той же договір в Прозоро вдруге через технічну помилку? 
Заздалегідь вдячна

Oleg1971
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 425
З нами з: 18 грудня 2017, 09:33
Регіон: Полтавская область
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення Oleg1971 »

INNA P писав:Добрий вечір! Можливо вже і обговорювалася дана тема, але я не знайшла. Прошу допомоги. Сьогодні вперше опублікувала Звіт про укладений договір разом з договором на суму 54 тис.грн. Допустила помилку в Прозоро в класифікаторі 2015, в договорі правильний код, казначейство наполягає на укладенні додаткової угоди із-за помилки в Прозоро. Підскажіть як скасувати вказаний звіт або відмінити, відкоригувати тощо? Не публікувати ж один і той же договір в Прозоро вдруге через технічну помилку? 
Заздалегідь вдячна
Закрийте договір з нульовою сумою та публікуйте новий, іншого шляху немає.

antonenko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 117
З нами з: 26 січня 2016, 16:08
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення antonenko »

Звіт видалити ніяк. Я в договірі міняла статус з "діє" на "розірвано"  і робила новий звіт.

vch2161
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 02 серпня 2018, 11:27
Регіон: Херсонская область
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення vch2161 »

INNA P писав:Добрий вечір! Можливо вже і обговорювалася дана тема, але я не знайшла. Прошу допомоги. Сьогодні вперше опублікувала Звіт про укладений договір разом з договором на суму 54 тис.грн. Допустила помилку в Прозоро в класифікаторі 2015, в договорі правильний код, казначейство наполягає на укладенні додаткової угоди із-за помилки в Прозоро. Підскажіть як скасувати вказаний звіт або відмінити, відкоригувати тощо? Не публікувати ж один і той же договір в Прозоро вдруге через технічну помилку? 
Заздалегідь вдячна
Чому і не опублікувати договір через технічну помилку? Я так роблю. Колись на сайті Радника з питань державних закупівель було задано схоже питання, там вказали сумму без ПДВ при публікації договру, у той час як договір був з ПДВ. Люди просто склали ще один звіт і нормально... Консультатнт Радника сказав що вони зробили правильно, нічого обнуляти не треба. Договір же не тендерний? Ні. Тому ви і не робите звітів щодо виконання договорів і додаткових унгод до нього не публікуєте. Все!

Відповісти

Повернутись до “Закупівлі за рахунок бюджетних коштів”