в.о.головного бухгалтера

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Ivanka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 25 травня 2012, 16:15
Регіон: Тернопольская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ivanka »

В сільській раді гол.бухгалтер(держслужбовець) звільняється. Проводиться конкурс, спеціальна перевірка кандидата.
Чи може на цей час обов'язки гол.бухгалтера виконувати землевпорядник(не держслужбовець)(працює на півставки)?
Якщо ні, то хто?
Як оформити це документально, а також порядок оплати праці?

Буду дуже вдячна за поради!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ivanka, НУ теоретично може і землевпорядник але обов'язково ТИМЧАСОВО, адже було роз'яснення що ті хто тимчасово погодження не проходять! Документально це оформлюється наказом та в наказі і обговорюється як це буде оплачуватись!

Ivanka
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 60
З нами з: 25 травня 2012, 16:15
Регіон: Тернопольская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ivanka »

EVGENIY писав:адже було роз'яснення

якщо можна коли воно було і ким.
Дякую!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ivanka, 21 номер бюджетной бухгалтерии вот абзац оттуда
Також зауважимо, що на час відпустки головного бухгалтера для догляду за дитиною виконання його обов’язків можна покласти на заступника, а в разі відсутності заступника відповідно до наказу керівника бюджетної установи — на іншого працівника бухгалтерської служби. Про це зазначено в п. 17 Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 р. № 59. У таких випадках процедура погодження призначення, установлена Порядком, не застосовується.

школярка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 09 листопада 2015, 22:12
Регіон: Херсонская область

Повідомлення школярка »

В мене схожа ситуація:  місяць працюю касиром на 0,5ст. в сільраді  (маю вищу економічну, але не працювала за спеціальністю ), наш головний бухгалтер звільняється, мене беруть на його місце(інших співробітників бухгалтеріі немає).  В казначействі сказали , що, так як вибору немає, то підійду і я. Обговорюють ,ніби касир, за сумісництвом в.о. гол. бухгалтера теж на 0,5 ст.   Підкажіть ,як краще:  може на повну ставку в.о. гол. бухгалтера або в.о. гол. бухгалтера за сумісництвом касир? Я тільки вчуся, але маю намір накопичити стаж,щоб стати гол.бухгалтером. (місячний оклад однаковий 1378 грн)

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

А хіба посада гол.бухгалтера не відноситься до посад державної служби?

Ельвіра
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 лютого 2016, 19:00
Регіон: Одесская область

Повідомлення Ельвіра »

Добрый день. Может мне кто-то сможет помочь. Я работаю бухгалтером по зарплате и исполняю обязанности главного бухгалтера уже 2,5 года. Перевести на должность главного бухгалтера - не получается, как говорит мое начальство - не подходит мое образование. Я закончила УНУС - магист, по специальности Менеджмент ЗЕД. Могу ли я работать главным бухгалтером?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Вообще-то можете. У вас какая сфера?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо Ваше керівництво не розглядає Вашу кандидатуру на посаду головного бухгалтера, можливо краще розпочати пошук іншої роботи?
https://buhgalter.com.ua/news/kadrova-s ... -ustanovi/

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Чи можна на час відпустки головного бухгалтера сільської ради покласти обов'язки на землевпорядника (обоє держслужбовці)? Крім землевпорядника у сільській раді ще є голова, секретар, юрист та касир.

Nelena24
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 25 лютого 2018, 12:40
Регіон: Одесская область

Повідомлення Nelena24 »

, 21 номер бюджетной бухгалтерии17 г. вот абзац оттуда 
Також зауважимо, що на час відпустки головного бухгалтера для догляду за дитиною виконання його обов’язків можна покласти на заступника, а в разі відсутності заступника відповідно до наказу керівника бюджетної установи — на іншого працівника бухгалтерської служби. Про це зазначено в п. 17 Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 р. № 59. У таких випадках процедура погодження призначення, установлена Порядком, не застосовується.

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Nelena24 писав: , 21 номер бюджетной бухгалтерии17 г. вот абзац оттуда 
Також зауважимо, що на час відпустки головного бухгалтера для догляду за дитиною виконання його обов’язків можна покласти на заступника, а в разі відсутності заступника відповідно до наказу керівника бюджетної установи — на іншого працівника бухгалтерської служби. Про це зазначено в п. 17 Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011 р. № 59. У таких випадках процедура погодження призначення, установлена Порядком, не застосовується.
Я це розумію, але інших працівників бухгалтерської служби немає, то що ні на кого обов'язки не покладати?

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерська служба”