Головбух бюджетної сфери та сумісництво в цій же установі

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

Головний бухгалтер - керівна посада. Скажіть будь ласка чи може він працювати у тій же самій установі по сумісництву 0,5 ставки ( є вакантна посада ) , теж саме питання і по заступнику головного бухгалтера

Vikesta
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 14 вересня 2015, 17:44
Регіон: Николаевская область

Повідомлення Vikesta »

Свєта писав:Головний бухгалтер - керівна посада.  Скажіть будь ласка чи може він працювати  у тій же самій установі по сумісництву 0,5 ставки ( є вакантна посада ) , теж саме питання і по заступнику головного бухгалтера
Як Ви зазначили головний бухгалтер - керівна посада, керівникам закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів, їх заступникам, будь-які доплати не встановлюються.

Свєта
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 16 листопада 2015, 10:19
Регіон: Житомирская область

Повідомлення Свєта »

дякую за відповідь я так і знала, а в іншій установі ми можемо працювати за сумісництвом

бендер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 19 лютого 2016, 14:29
Регіон: Одесская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення бендер »

Подскажите, пожалуйста, может ли главный бухгалтер работать по совместительству в бюджетном учреждении (не гос.служащий)?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Керівники державних підприємств, установ, організацій, їхні заступники, керівники структурних підрозділів державних підприємств, установ, організацій (цехів, відділів, лабораторій тощо) та їхні заступники не мають права працювати за сумісництвом (за винятком наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності).

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/ ... snitstvom/

бендер
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 19 лютого 2016, 14:29
Регіон: Одесская область
Подякували: 1 раз

Повідомлення бендер »

EVGENIY, спасибо за ответ. Хочу уточнить. Сотрудник работает по основному месту работы на частном предприятии.
Может ли он устроится в бюджетное учреждение по совместительству гл. бухгалтером?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

бендер писав:EVGENIY, спасибо за ответ. Хочу уточнить. Сотрудник работает по основному месту работы на частном предприятии.
Может ли он устроится в бюджетное учреждение по совместительству гл. бухгалтером?
0,5 ставки по основному + 0,5 ставки главбухом?? Возможно так можно! Но на полную ставку думаю нельзя!

Tyrko Natalia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2016, 19:59

Повідомлення Tyrko Natalia »

Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, працюю начальником відділу-головним бухгалтером у державній неприбутковій установі. Чи можу я працювати по договору Цивільно правового характеру на іншомому неприбутковому підприємстві? Дякую

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерська служба”