Бухгалтерська служба бюджетних установ

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

Підскажіть будь ласка, чи має право гол.бухгалтер комунального підприємства працювати за строковим трудовим договором гол.бухгалтером сільської ради (за сумістництвом)? Якщо можна, які документи треба оформляти для виплати з\п і на скільки заключається цей договір? Що ще треба знати?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Olga2012, не можна, бо головний бухгалтер сільської ради віднесений до категорії державних службовців!

Olga2012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 25
З нами з: 06 листопада 2012, 22:39
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Olga2012 »

Yaoleg, а як же останній абзац ст.10 ЗУ "Про службу в ОМС" - "На час відсутності (відпустки) посадових осіб органів
місцевого самоврядування (крім виборних посад) для виконання їх повноважень можуть прийматися на службу особи за строковим
трудовим договором (контрактом). " Як це розуміти? Який же буде вихід із ситуації, коли сільська рада не може знайти нікого на посаду гол.бухгалтера? Що робити?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Вихід із будь-якої ситуації завжди є, просто у Вашому випадку працівник неможе працювати на двох посадах, бо головний бухгалтер сільської ради є державним службовцем! Потрібно щоб виконком прийняв рішення про введення до штатного розпису ще однієї посади звичайного бухгалтера(чи будь-якої іншої не віднесеної до посад держслужби) і тоді можете працювати на ній за сумісництвом.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

yaoleg, як ввести ще одну штатну посаду, якщо буде перевищення кількості штатних одиниць згідно нормативів?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

tinamar, цього я не можу сказати, треба знати конкретні обставини і які є посади(які можна скоротити чи ввести 0,5 ставки), а потім щось говорити! На місці є спеціалісти фінансового управління та державної казначейської служби, з ними розберіть Вашу ситуацію і вже потім щось робіть.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

yaoleg писав: На місці є спеціалісти фінансового управління та державної казначейської служби, з ними розберіть Вашу ситуацію і вже потім щось робіть. smile

yaoleg, для цього і створений форум, щоб шукати відповіді на свої запитання і допомагати іншим, адже робочі ситуації схожі і вже напевно хтось подібне робив. Спочатку я намагаюся знайти якнайбільше інформації, нормативних документів, практичних прикладів інших бухгалтерів на форумах та пошукових системах, а тоді вже звертаюся до відповідних служб із запитаннями, а Ви мене зразу ж до них відправили

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

tinamar, по нормативних документах Ви навряд чи, знайдете обхідний шлях прийняття головного бухгалтера на іншу посаду! В Вашому ж випадку, я вже писав в попередніх повідомленнях як можна вирішити Ваше питання. Так як я не працівник сільської ради я не в змозі надати більш детальну відподь.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

yaoleg писав:tinamar, по нормативних документах Ви навряд чи, знайдете обхідний шлях прийняття головного бухгалтера на іншу посаду! В Вашому ж випадку, я вже писав в попередніх повідомленнях як можна вирішити Ваше питання. Так як я не працівник сільської ради я не в змозі надати більш детальну відподь. sad

yaoleg, питання було Olga2012, а не моє, в мене схоже, але в другій темі, тому і запитала про нормативи штатних одиниць с/р, бо вони залежать від кількості населення, думала Ви ще щось знаєте, якщо радили Olga2012 про введення до штатного розпису ще однієї посади звичайного бухгалтера.

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

Бюджетна установа прийняла головним бухгалтером(за погодженням із держказначейством) працівника із стажем роботи 9 місяців вагарем в агрофірмі,кваліфікація-спеціаліст.Хто буде відшкодовувати кошти що були їй виплачені у вигляді з/п,нарахування на з/п,якщо дане порушення вияве ДСБЕЗ?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

zema писав:ДСБЕЗ
это кто?

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

У структурі Міністерства внутрішніх справ існують спеціалізовані підрозділи, безпосереднім завданням яких є боротьба з економічною злочинністю (кримінальна міліція, дізнання, слідство). Найпотужнішим з них є Державна служба боротьби з економічною злочинністю (ДСБЕЗ).

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

Ага,вони самі..)..Так відповідальність лягає на керівника і певно на казначейство,вони ж-бо не могли дати висновок на погодження,так як це суперечить пп.3 п.11 Положення №59 від 26.01.2011.До того ж було порушення в проведенні конкурсу-подали оголошення при наявності ще не вакантної посади...

Добавлено (16.12.2012, 20:44)
---------------------------------------------
так,до речі ,підкажіть як прикріплювати файли до повідомлення?

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Консультувався з цього питання в ДФІ. Відповідь приблизно така: за ніяке відшкодування мова не йде тому що не було нанесено жодної майнової шкоди бюджету - людина працювала і отримала за це зарплату. Навіть шукали в адмінкодексі статтю щоб штраф за це керівникові виписати і теж не знайшли. Так що найбільше що може бути - це звільнення з посади бухгалера за невідповідністю і догана керівнику.

Хоча я не юрист і в ДФІ не дуже круті специ(а в них не один такий випадок був і всі вони обійшли стороною) - можливо в ДСБЕЗ щось знають або просто на понт беруть.

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

спасибі за відповідь)

innka
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 03 січня 2012, 14:42
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Шахтерск

Повідомлення innka »

Я работаю гл. бухгалтером на декретном месте, т.е. временно. 24.06.2013 уже выходит из декрета основная главбухша. В Порядке №1537 указано, что деятельность гл.бух-ра, назначенного на должность на определенный срок может оцениваться по их собственному желанию. Может у кого-то тоже такая ситуация, и получается, что если я не хочу проходить оценку, то и не должна?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

ЛМ, нужно

Аватар користувача
саша2660
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 24 грудня 2012, 13:44
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава

Повідомлення саша2660 »

Прохаю Вас дати відповідь. В штаті сільської ради (кількість населення 3200) є дві штатних одиниці спеціальність з бухгалтерського обліку першої і другої категорії, спеціаліст з бухгалтерського обліку першої категорії виконує обов’язки головного бухгалтера чи має право сесія сільської ради скоротити посаду спеціаліста з бухгалтерського обліку першої категорії і ввести у штат сільської ради посаду головного бухгалтера. Які повинні бути для цього підстави. Якими нормативними актами сесія сільської ради повинна керуватися. (На балансі сільської ради знаходяться п’ять структурних підрозділів, 36 штатних одиниць, спеціаліст з бухгалтерського обліку першої категорії має вищу освіту та стаж 9 років) Відповідно який буде рівень нарахованої заробітної плати для головного бухгалтера.
Заздалегідь вдячна за допомогу.

Аватар користувача
Жаннна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 05 квітня 2012, 19:50
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Млинов

Повідомлення Жаннна »

Підкажіть де можна  найти посадові на бухгалтерів бюджетної установи.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Жаннна, а в постанове о бух службе посмотрите, плюс еще есть классификатор профессий

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Всем привет,  вчера получила наказ и анкету до 05.02.13 нужно подать в область:Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. как заполнять анкету? Сочинение на вольную тему ? по  бальной системе? Не пойму ничего. Может кто-то знает? Может есть пример заполнения?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ХХL, теоретически вы можете остаться старым отделом, но на него вы должны будете положить выконання функций бухслужби с соответсвующим положением! А вот практически ещё никого вроде не наказывали, но лучше раз уж реорганизация то сделать бухслужбу, это моё мнение!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

на_та, ещё ни у кого ничего нету, так как это впервые, и даже розьяснений никаких нет! Походу 
на_та писав:Сочинение на вольную тему ?

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

EVGENIY, спасибки  большое,вот  я  заполнила,как мне сказали, пункт выполнен" ПОЗИТИВНО", если не выполнен какой-то из пунктов, то пишем : "НЕЗАДОВІЛЬНО"....
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
KOTIK
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 101
З нами з: 11 квітня 2011, 09:03
Регіон: Дніпропетровський
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення KOTIK »

Прикольно, на_та,  воспользуемся!!!!!!!!

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

на_та, спасибо, обрадую главбуха.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

amore101, усный опрос, не переживайте если вы один кандидат и подходите по всем параметрам то возьмут!!!

IraStruts
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 24 жовтня 2012, 23:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення IraStruts »

Всім привіт!У мене така ситуація - маю вищу педагогічну освіту, викладач математики та економіки, закінчила бухгалтерські курси (приватний навчальний центр), вже 3 роки працюю рядовим бухгалтером в бюджетній установі (не держслужба) ніяких порушень в роботі не було, а зараз стало питання про те що в мене освіта не відповідає посаді.Хто підкаже де можна почитати вимоги до посади бухгалтера, точніше вимоги до освіти, чи маю право я працювати?

user
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 475
З нами з: 15 березня 2012, 11:34
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Полтава
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення user »

Всі вимоги викладені в Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників. Бухгалтер з вищою освітою відноситься до професіоналів, без до фахівців.Відповідно там прописані вимоги до освіти, стажу і посадові обов'язки. І десь в загальному розділі Довідника прописано що, якщо працівник не має відповідної освіти але має стаж роботи і практичні навички до він може бути залишений на посаді як виняток за рішенням атестаційної комісії.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

тина2892 писав:підкажіть, будь ласка, чи має право головний бухгалтер бюджетної установи  вести облік у профспілці? Чи вважається це сумісництвом?
Прочитайте тут і тут, можливо Вам допоможе.

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерська служба”