"Погодження" головного бухгалтера

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

lema, звісно, що потрібно! Хіба у Вашій трудовій не має запис про звільнення/переведення?

yuriy79
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 26
З нами з: 29 січня 2014, 21:18
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення yuriy79 »

якщо посада гол.бух. не належить до держслужби, то підскажіть будь-ласка, як повинно проходити погодження в казначйстві, які вимоги? Дякую!!!

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Нужно, такие же, постанова № 59

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

Доброго дня! Така ситуація. Прийняли мене по договору на час відпустки у зв"язку з вагітністю і пологами. Посада бухгалтера одна, але називається "головний бухгалтер". Стажу на головного бухгалтера не вистачає,якщо керуватися "мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менш як три роки, досвід роботи на керівних посадах не менш як два роки - для особи, що
претендує на посаду головного бухгалтера бюджетної установи, якій не підпорядковані інші бюджетні установи;", проте посада одна, а отже бухгалтерська служба не утворена, тобто проблема лише у назві. Так би я цілком підійшла на "мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом не менш як три роки або бакалавра, молодшого спеціаліста та стаж роботи за фахом не менш як п'ять років - для особи, що претендує на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба". В цьому й проблема, як пройти процедуру погодження, так щоб погодили .
        
    Чи можна лишитися в такій установі не держслужбовцем на посаді за договором. Чи може якось у договорі зазначити,що спеціаліст на час відпустки по догляду дитини основного працівника , головного бухгалтера ? Тобто посада бухгалтера головного, а прийнято не головного))) Ідея звісно брєдова, але не знаю як ще викрутити. Можливо спробуєте підкинути варіанти. Бо місце хороше, директор взяв би мене , заспокоює,що йди на конкурс, а там побачимо. А те "побачимо" триває вже багато місяців і ніяк не вирішується. Він думає, що погодження в казначействі, то тільки нюанс, я ніяк не можу йому донести, що то й є основна проблема. Якщо й пройду конкурс, а там не затвердять, то який сенс. Дякую, вибачте лаконічно не вийшло)))

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Golka, якщо не відповідаєте умовам Вас не можуть призначити на посаду головного бухгалтера, лише на посаду спеціаліста бухгалтерського обліку

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

Ото ж,що призначити призначили,але як дійшло до казначейства, то директор "дізнався" про погодження)))) Тому на підписі інша людина тимчасово,що звичайно не правильно, бо тимчасово вже пару місяців) Поки не виплело, то він спокійний і думає,що все гаразд. Але людина йде по догляду до 3х років , до того була у відпустці тривалій, тому питання про казначейство знову виникне. Він знову - йди на конкурс, а там ще зо 2 місяці будеш, а там побачимо. Але це все невірно, знаю.знаю,знаю) Лишитися хочеться, тому окрім варіанта в договорі "на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов'язків бухгалтерської служби бюджетної установи, в якій не утворюється бухгалтерська служба на час відпустки по догляду за дитиною до 3х років головного бухгалтера" нічого розумнішого не вигадала . По - ідеї посада головного бухгалтера там не вірна, бо це ніякий не головний, а єдиний, але це вже питання інше.

Що взагалі чекає така некоректність в нашому випадку, порушення процедури і т д?

Добавлено (06.09.2014, 18:59)
---------------------------------------------
Я думаю багато хто не втрапляє чи то з освітою чи то з досвідом, тому ціково як викрутилися

лен21
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 09 квітня 2013, 15:23
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення лен21 »

Я работаю главным бухгалтером с 2009 года (я один бухгалтер в организации) но у меня нет высшего образования, согласно новых законов о бухгалтерской службе могут ли меня уволить? В казначействе знают о моем образовании, у нас в районе я такая не одна.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

лен21, якщо Ви працювали на посаді головного бухгалтера до введення в дію нових законів, то Вас ніхто немає права звільнити.

sambazo
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 33
З нами з: 17 квітня 2013, 16:21
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Кременчуг

Повідомлення sambazo »

Добрый день! Подскажите пожалуйста в какой форме делается "погодження кандидатури на посаду головного бухгалтера керівника та головного бухгалтера бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі, коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня державного або місцевого бюджету"?  Кто делал скиньте для образца. Или это Картка погодження? Не очень понимаю.

1919
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення 1919 »

Допоможіть будь-ласка розібратись.В сільській раді головний бухгалтер пішла в відпустку по догляду за дитиною до 3-х років.Мене взяли по строковому трудовому договору на місце головного бухгалтера, в мене стаж держ.служби 15 років в т.ч.головним бухгалтером, але немає вищої освіти(в свій час закінчила курси бухгалтерів).На початку всієї цієї "канітєлі" казначейство відмовилось дати погодження на посаду із-за відсутності освіти, а тепер вони проснулись(через рік) і сказали терміново проходити спец.перевірку і будуть погоджувати на посаду гол.бухгалтера. Я вже нічого не розумію і незнаєм, як провести цю процедуру.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

1919, у житті все можливо, може й погодять  
Хоча без вищої освіти...

1919
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 01 січня 2014, 14:32
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення 1919 »

yaoleg, Дякую за оптимізм в Вашій відповіді.

Аватар користувача
Десна
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 12 травня 2014, 16:35
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Сосница

Повідомлення Десна »

Зважаючи на зміни від 05.09.2014р. до Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, чи потрібні вимоги до стажу на керівних посадах для особи, яка претендує на посаду головного бухгалтера Центру первинної медико-санітарної допомоги (установа утримується за рахунок коштів районного бюджету)?

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Добрый день, скажите, пожалуйста, изменения в бюджетный кодекс внесены, а само  постановление 59 действует? На сайте Верховной Рады статус "чинний". Нужно ли организации вносить изменения в свое Положение о бухгалтерской службе? Ведь в нем написано о "погодженні з казначейством". Спасибо.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Ver_lena, зміни потрібно внести

Ver_lena
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 163
З нами з: 31 березня 2011, 11:22
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення Ver_lena »

Необходимо внести изменения или просто сделать его новое?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Ver_lena, вважається, якщо в документі мініяється більше 20% тексту, то краще все таки зробити новий. А якщо забрати кілька речень, то можна і змінами

Тату
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 110
З нами з: 13 січня 2013, 22:23
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення Тату »

підкажіть,вчора була сесія,деякі депутати(вороже настроєні)не захотіли приймати матер.допомогу на апарат с/ради,хоча коштів хватає.Почали вимагати від бухгалтера,щоб вона сказала хто скільки одержує премій,чи мають вони на це право?

zema
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 17 жовтня 2011, 08:23
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Подякували: 1 раз

Повідомлення zema »

Я так зрозумів,якщо тепер не потрібно погодження казначейством,то тепер відповідно непотрібно і погодження вищестоящою організацією-то бішь головним обласним управлінням в нашому випадку ???

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

zema, треба зачекати внесення змін нормативну-правову базу і вже тоді напевно щось вирішувати

torik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 19 лютого 2015, 11:10

Повідомлення torik »

Добрий день! Мене прийняли в установу в.о. головного бухгалтера так як освіта є, а стажу роботи головного бухгалтера не було, тому вирішили мене прийняти як в.о. головного бухгалтера, знаємо що це не вірно.
05.09.2014 року до постанови від 26 січня 2011 р. N 59 "Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи" було внесено зміни і є такий пункт 3-1) мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (для кандидатів, які здобули вищу освіту до набрання чинності Законом України "Про вищу освіту" від 1 липня 2014 р. N 1556-VII) ( 1556-18 ) або не нижче другого рівня вищої освіти за відповідним освітнім ступенем магістра (для кандидатів, які здобули вищу освіту після набрання чинності зазначеним Законом) та стаж роботи за фахом не менш як два роки - для особи, що претендує на посаду головного бухгалтера апарату сільської, селищної ради, її виконавчого органу, а також бюджетної установи, що утримується за рахунок коштів місцевих бюджетів та якій не підпорядковані інші бюджетні установи;
Згідно цього я маю право бути головним бухгалтером тая як в мене освіта спеціаліст з обліку і аудиту та стаж роботи 3 роки бухгалтером. Наша організація утримується з місцевого бюджету та не має підпорядкованих установ.
Казначейство відповіло що ми повинні зробити наказ в своїй установі по подати до вищестоячої організації на погодження і тоді я стану головним бухгалтером. Чи вірно це? Як скласти цей наказ про переведення з в.о. головного бухгалтера на головного бухгалтера?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

torik, казначейство Вам правильно надало консультацію. Якщо Ваша установа має розпорядника вищого рівня, то кандидатура бухгалтера має бути погоджена із установою вищого рівня.

УКРАИНКА
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 квітня 2015, 08:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення УКРАИНКА »

Пiдкажiть, будь-ласка, де можна знайти бланк договору цивiльно-правового характеру?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

УКРАИНКА, http://forum.dobusiness.com.ua/Thread-4699-page-2.aspx
http://www.xn--80aqeejfmlki0b7ds0a.com. ... ...ni.html

Відмінність договорів цивільно-правового характеру, за якими можуть залучатися до роботи фізичні особи, від трудових договорів
Код200?'200px':''+(this.scrollHeight+5)+'px');">http://hrliga.com/index.php?module=prof ... print=true

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерська служба”