Назначение на должность главного бухгалтера

Прийом, звільнення керівника бухгалтерської служби, робота служби, положення та інше
Мар'яна48
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 березня 2016, 12:34
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Мар'яна48 »

Я исполняю обязанности главного бухгалтера 3 года и 1 месяц. На должность  главного бухгалтера бюджетного учреждения меня не назначает руководитель, говорит что не подходит образование. В 2012 году я закончила Уманский национальный университет садоводства по специальности Менеджмент внешнеэкономической деятельности - магистр. До исполнения обязанностей главного бухгалтера я работала бухгалтером 2 года на этом же предприятии. Могу ли я работать главным бухгалтером и как доказать это руководителю??

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо керівник не бажає Вас призначати на цю посаду, то Ви його не переконаєте. Як варіант знайдіть кращі умови праці в іншій організації.

Мар'яна48
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 24 березня 2016, 12:34
Регіон: Киевская область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Мар'яна48 »

Дякую, я теж так думаю.

Тригуб Алёнка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 03 листопада 2016, 16:01
Регіон: Полтавская область
Звідки: Ukraine, Poltava

Повідомлення Тригуб Алёнка »

Мар'яна48, поспілкуйтесь зі спеціалістом з кадрів. оскільки, я знаю такий випадок, що головним бухгалтером працює людина, яка має диплом за спеціальністю "Економіка підприємства". Також людина, яка має диплом бакалавра і не має досвіду роботи також працює на посаді головного бухгалтера.
За Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників: Головний бухгалтер. Начальник (завідувач) відділу (управління) бухгалтерського обліку: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

Доброго вечора! Маю намір йти на роботу бухгалтером в ДНЗ. Керівник обіцяла оформити мене як головного бухгалтера. В мене виникли сумніви, оскільки попередня людина рахувалась бухгалтером і зміни в штатний ніхто не вносив (там лише один бухгалтер). Питання: 1. що потрібно зробити для зміни посади?
2.чи є додаткові вимоги до мене як претендента на цю посаду?
П.С. Акт приймання-передачі справ повинен бути в обов"язковому порядку? (Просто не впевнена що попередній його підпише)

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Почитайте это постановление

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/59-2011-%D0%BF

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

Радистка_Кэт писав:Почитайте это постановление

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/59-2011-%D0%BF
щодо передачі справ загалом зрозуміла. А от щодо посади не дуже. В ДНЗ немає бухгалтерської служби,є лише один бухгалтер.Чи він також підпадає під дію постанови про затвердження типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Штатное, конечно, нужно менять, если вы правильно поняли и вам предложили именно главбуха.

Вообще, в организации может быть и просто бухгалтер, и если он единственный, то на него распространяются все те требования, которые в постановлении

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

обов"язки із зміною посади не зміняться, а от зарплата зміниться в трішки кращу сторону. Чи потрібно буде узгоджувати в казначействі? ДНЗ це не зовсім держслужба.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Изменение штатного в казначействе не согласовывается, а вот с местным финуправлением нужно.

Надія Думка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 16 лютого 2017, 15:11
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Надія Думка »

Дякую!

Відповісти

Повернутись до “Бухгалтерська служба”