Зміни по спецфонду

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Maria13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 24 листопада 2013, 19:34
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубровица

Повідомлення Maria13 »

Доброго дня, підкажіть будь-ласка що можна зробити в такій ситуації, я початковий бухгалтер в бюджетній сфері і ще незнаю всіх нюансів бюджетної сфери. По спецфонду в 2013 році в мене передбачена сума коштів на капітальний ремонт по КЕКВ 3132, ми витратили менше і по спецфонду рахується залишок 1900 грн, питання полягає в наступному
- чи може мені Головний розпорядник коштів перекинути ці кошти на інший КЕКВ, н-д на прибання теплолічильника?
- чи в кінці року я маю повернути цей залишок Головному розпоряднику коштів?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Теоретически перекинуть можно - если ваш главный распорядитель будет этом заниматься. Пишите письмо с просьбой и обоснованием. Но это сессия (между капитальными и текущими), думаю, из-за 1900 грн. никто возиться не будет.
 
В конце года все обнуляется и поднимается распорядителям высшего уровня, казначейство все перекинет, можно самим сдерать распределение на минус (если местный бюджет), опять-таки, нужно с главным распорядителем говорить.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

кто нибудь осмечивал остаток на начало года по спецфонду?

у меня на 01.01.14 по 03 фонду (Інші джерела власних надходжень бюджетних установ 25020100 Від отриманих благодійних внесків, грантів та дарунків форма 4-2) остаток на счете.
Как всегда сделала довидку про змины кошториса, поставила их в финансування (код 602100 На початок періоду ), главный распорядитель подписал, отнесла в УДК, "посадили", а теперь финуправление кричит, что мы неправомерно это сделали, т.к. согласно ст.72 п. 2 т.к. данные изменения делаются : шляхом внесення змін дорішення про місцевий бюджет за результатами річного звіту про виконання
місцевого бюджету за попередній бюджетний період а депутаты еще этот годовой отчет еще не утвердили

казначей говорит, что для анулирования довидок она причин не видит, и я меж двух огней, т.к. уже финансовые на эту смету повесила

Lala
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 30 березня 2011, 20:51
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Lala »

Мы осметили, у нас по коду 25020200 остаток, и финансовые уже зарегистрировали, причем не мы одни, никто пока ничего не говорил.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Вы все правильно сделали, пусть ваше финуправление читает внимательно постанову № 228

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Lala, вот мне казначей тоже говорила, что много др.организаций такие довидки уже зарегистрировало, и только со мной проблемма вылезла

Радистка_Кэт, ткните меня носом в пункт постановы

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Остаток на начало года по спецфонду никак не фигурирует в бюджете.
 
16. У процесі складання та затвердження проектів кошторисів залишки бюджетних коштів за спеціальним фондом кошторисів не плануються.

 


Добавлено (30.01.2014, 20:10)
---------------------------------------------
А вообще - вот пункт
 
49. Видатки бюджету та надання кредитів з бюджету спеціального фонду бюджету провадяться виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень до цього фонду на підставі кошторисів з урахуванням внесених до них змін.
Видатки спеціального фонду кошторису здійснюються у послідовності, передбаченій пунктом 23 цього Порядку для їх планування.
Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік.
 Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету та надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.
Протягом бюджетного періоду розпорядники вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки Казначейства про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Казначейства, та довідки про зміни до кошторису без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету. Розпорядники нижчого рівня подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Казначейства копії затверджених довідок про внесення змін до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків на початок року. Зміни вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням. У разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року бюджетних установ менший, ніж плановані показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису у частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених до спеціального фонду кошторису змін.
Органи Казначейства ведуть облік таких змін, провадять видатки спеціального фонду бюджету за власними надходженнями на підставі кошторисів з урахуванням внесених до них змін без внесення змін до бюджетного розпису та відображають у звітності про виконання державного бюджету планові показники за спеціальним фондом бюджету з урахуванням внесених змін до кошторисів.
Зміни до спеціального фонду кошторису за іншими надходженнями (крім власних надходжень бюджетних установ) вносяться у порядку, за яким після внесення відповідних змін до бюджетного розпису складаються довідки про внесення змін до кошторису.
Планові показники за спеціальним фондом кошторису розпорядників у формах звітності повинні відповідати даним обліку, який ведеться органами Казначейства.
Головні розпорядники під час подання зведеної бюджетної та фінансової звітності забезпечують відповідність планових показників за спеціальним фондом кошторисів з урахуванням внесених до них змін даним звітності Казначейства про виконання спеціального фонду державного бюджету.
Головні розпорядники під час складання та подання зведеної бюджетної та фінансової звітності враховують дані довідок про внесення змін до кошторису, які є підставою для відображення планових показників за власними надходженнями у зведених звітах про виконання кошторисів. При цьому зазначені дані повинні відповідати даним обліку Казначейства.
 У звітності про виконання державного та місцевих бюджетів за спеціальним фондом відображаються планові показники з урахуванням внесених змін до кошторисів.
У разі внесення змін до спеціального фонду кошторису (бюджетного розпису) зміни до закону про Державний бюджет України (рішення про місцевий бюджет) не вносяться.
У разі коли виконання робіт за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету здійснювалося за державним замовленням, відповідні зміни вносяться до обсягів державного замовлення.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Радистка_Кэт, спасибо! Но барышня из финуправления, аргументирует свой отказ: 
ст 72 БК .....2. Місцевий бюджет може затверджуватися з дефіцитом заспеціальним фондом у разі залучення до бюджету розвитку коштів від місцевих
запозичень, коштів із загального фонду такого місцевого бюджету, надходження
внаслідок продажу/пред'явлення цінних паперів, а також у разі використання
залишків коштів спеціального фонду місцевого бюджету, крім власних надходжень
бюджетних установ (шляхом внесення змін до рішення про місцевий бюджет зарезультатами річного звіту про виконання місцевого бюджету за попередній
бюджетний період).

она говорит, что річной звіт про виконання місцевого бюджету депутатами не утвержден и остатка на счете у нас как бы нет, так как его не утвердили, если бы был постоянный кошторис, тогда довидки проходят, а т.к временная смета, то это не работает, короче я в шоке, мне завтра платежку относить надо, и вот теперь не знаю, как быть

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну так правильно - "крім власних надходжень бюджетних установ"
 
У вас ж власни надходження?

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

Ми бюджетна установа як завжди  залишивля залишок коштів (надходження від платних послуг) на рахунку на поч.року. Зробили довідку на зміни, реєстри та зведені показники показали в довідці як фінансування (зал.коштів) так робили завжди! Зараз з новою КАЗНА в казначействі хочуть ставити залишок коштів
як надходження від платних послуг  це правильно?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Там в довидке обязательно пишется строчка "залишок на 01.01.2014"

Rediska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 16:47
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Rediska »

помогите решить проблему, финуправление нормально не хочет разговаривать, а я человек новый, как говорится только учусь. У меня вот какая проблема: по КФК 250404 по временной смете по общему фонду план на первый квартал составляет 7575 грн. По постоянной смете запланировано только 1600 грн. на год все по КЭКР 2800. Что делать с этим? еще по КФК 110204 по спец фонду есть средства по временной смете по КЭКР 2281, а по постоянной планируется только КЭКР 2210. Что делать с 2281, куда и как эти средства перекинуть? еще по КФК 160101 по временной смете планировали общий фонд, а по постоянной будет только спец фонд. Что делать с общим? И как? и еще по КФК 010116 по спец фонду КЭКРЫ 2210 и 2240, можно разнести по 4-3 - бюджет развития? Я буду вам всем очень благодарна за ответы!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Rediska, http://ukrbudget.ru/ZAKON/Nakaz_228.rar качайте и читайте! 
Rediska писав:помогите решить проблему, финуправление нормально не хочет разговаривать, а я человек новый, как говорится только учусь. У меня вот какая проблема: по КФК 250404 по временной смете по общему фонду план на первый квартал составляет 7575 грн. По постоянной смете запланировано только 1600 грн. на год все по КЭКР 2800. Что делать с этим? еще по КФК 110204 по спец фонду есть средства по временной смете по КЭКР 2281, а по постоянной планируется только КЭКР 2210. Что делать с 2281, куда и как эти средства перекинуть?
у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??
Rediska писав:и еще по КФК 010116 по спец фонду КЭКРЫ 2210 и 2240, можно разнести по 4-3 - бюджет развития?

бюджет развития это как правило капитальные расходы, но и по 4-3 не запрещено проплачивать 2210 и 2240 но это не бюджет развития!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lenok81 писав:Зараз з новою КАЗНА в казначействі хочуть ставити залишок коштів як надходження від платних послуг  це правильно?
это не правильно, должны показывать как ФИНАНСИРОВАНИЕ по коду 602100, в е-казне это уже реализовано!

Rediska
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 12 лютого 2014, 16:47
Регіон: Крым
Звідки: Симферополь

Повідомлення Rediska »

EVGENIY писав:у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??
 
EVGENIY писав:у вас что прошли кассовые выдатки?? Или вы повесили кредиторку??
не было ни кассовых расходов ни кредиторки. По временной смете бухгалтер ошиблась и забабахала по 010116 спец фонд кекр 2210 на 4-3. Финуправление сказали что срочно перекидывайте на 2281, а когда примите постоянный бюджет перекинете еще раз. Только куда не сказали.

lenok81
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 54
З нами з: 09 червня 2013, 19:33
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення lenok81 »

Радистка_Кэт, Я все так і зробила, але в казначействі сказали що в Казні  можна ставити тільки як платні послуги 25010100? а в бухгалтерії   кажуть що фінансування хто правий?

Аватар користувача
lisAlisA
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 травня 2013, 13:52
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення lisAlisA »

підскажіть, будь ласка, як правильно поступити. ситуація така:

на початок року є залишки коштів. (склалися вони за рахунок реалізації майна.) - 14 000грн.
надійшло з початку року (плата за оренду майна)  - 1000 грн.
по кошторисуна КЕКВ 2800
 заплановано (плату за оренду )11000 грн 

зараз ми хотіли б скористатися залишком коштів, який склався на початок року, спрямувавши видатки на КЕКВи 2210 і 2240

яким чином мені внести зміни до кошторису? 
наскільки я розумію,  треба залишок+надходження-кошторис. і різницю я можу уточняти, на який КЕКВ хочу.
але не можу розібратись - мені "мінусувати" 11000грн чи ні? це ж різні види надходжень! 

от джерело надходжень - яка там сума має бути??? реальний залишок в 14000 грн чи 3000грн (за мінусом 11000грн.)???

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Залишок 14000 у вас не был уточнен?

Уточняете его сейчас довидкой. Надходження 1000 - это уже под кошторис на этот год.

А почему 2800?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nezabudka, Довідкою про зміни до кошторису 

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Если это не остатки на начало года - нет, только через сессию. Этот вид доходов прописывается в таблице бюджетной в разрезе поточных и капитальных.

Аватар користувача
KOTIK
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 101
З нами з: 11 квітня 2011, 09:03
Регіон: Дніпропетровський
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення KOTIK »

Nezabudka, интересненько, куда это можно сдать комп.технику на утилизацию - если можно уточните предприятие которое принимает на утилизацию!?!?

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

розписую: постійний кошторис затвердили - лише щоб погасити кредиторку за 2013 р., на 2014 р. по 2240 ще набігає телекомунікаційні послуги на 2800 грн. - в кошторисі їх немає. Робила довідкою зміни по 2210 - поповнила із залишку від благодійних коштів. Ще є з благод.рахунку залишок, але я ж не можу його застосувати на 2240?.....Чи можу я перекинути з 2210 на 2240 - 3000 грн. довідкою?

Ксю
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 133
З нами з: 07 листопада 2012, 09:38
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Ксю »

Доброго дня! У мене залишок на01,01,15року по спецфонду 94000,00.Заплановано надходжень 52000,00,надходжень 2000,00,чи можу я 94000,00+2000,00-52000,00=44000,00 спрямувати на КЕКВ2210.Уточняю це 02-плата за послуги.Допоможіть хто знає.

Аватар користувача
Фисалович Елена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 грудня 2014, 22:12
Звідки: Украина, Одесса

Повідомлення Фисалович Елена »

Помогите подажалуйста. Возник спор меджу мной (бюджетна установа) - казначейство - вищестоящяя организация. Суть: на конец года у меня образовался остаток на спец фонде в размере 64000 грн. В 2015 году мне дали кошторис в котором надходження по спец. фонду прописано 334000 грн. (все по коду 25010200). На сегодняшний день вышестоящяя требует от меня письмо с просьбой дать назначения по коду 602100 на сумму остатка (64000 грн.)т.е увеличятся годовые назначения. На что казначейство мне говорит, что довидку по спец. фонду в которой будет увеличение не посадит, так как у меня смета превышает доходы на 250000 грн. Я хотела снять с 25010200 и добавить по 602100 но и такой вариант вышестоящей отвергут. Что мне делать, какой вариант будет правильный и как это доказать?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Lenusik, может вот это поможет
Lenusik писав:так как у меня смета превышает доходы на 250000 грн
эта фраза не понятна, доходы+остаток на начало года (если запланирован) = ваша смета по расходам, смета не может превышать доходы!

Аватар користувача
Фисалович Елена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 11 грудня 2014, 22:12
Звідки: Украина, Одесса

Повідомлення Фисалович Елена »

Да начало года в кошторисе не заложено. Вот и меня не принимают в казначействе, а вышестоящая настаивает, и ссылается на указание областного казначейства (я обслуживаюсь в местном). И что мне делать?

Golka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2014, 19:42
Регіон: Волынская Область
Звідки: Луцк

Повідомлення Golka »

Підкажіть, на початок року по спецфонду є залишок, з надходженнями на даний момент він перевищує запланований обсяг в кошторисі. Чи потрібно робити довідку на збільшення доходів і видатків? Колега каже,що ні - буде перевиконання кошторису та й все.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Зміни до кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, плану надання кредитів із загального фонду бюджету та плану спеціального фонду, плану використання бюджетних коштів (крім плану використання бюджетних коштів одержувача), помісячного плану використання бюджетних коштів вносяться у разі:
..............
 - виникнення потреби у збільшенні видатків бюджету або наданні кредитів за рахунок коштів спеціального фонду бюджету внаслідок перевищення надходжень до цього фонду з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року, не використаних у попередньому бюджетному періоді, порівняно з надходженнями, врахованими у бюджеті.
Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету та надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.
Протягом бюджетного періоду розпорядники вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки Казначейства про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Казначейства, та довідки про зміни до кошторису без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету. Розпорядники нижчого рівня подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Казначейства копії затверджених довідок про внесення змін до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків на початок року.
Тобто як бачите, внести зміни при перевиконанні не обов'язок, а за бажанням (при виникненні потреби)! А ось при не виконані плану доходів вже зобов'язані внести зміни!
У разі коли фактичний обсяг власних надходжень з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року бюджетних установ менший, ніж плановані показники, враховані у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису у частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених до спеціального фонду кошторису змін.

Надєжда
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 02 березня 2015, 15:12

Повідомлення Надєжда »

доброго дня колеги. В мене також така ситуація треба збільшити кошторисні призначення по заробітній платі - перевиконання по надходженнях ще нема, але разом із залишком на початок року(тобто за кодом 602100) то є перевиконання. Тож хто знає можу я дати довідку на збільшення???? В постанові №228 Установи мають право використовувати протягом поточного бюджетного періоду залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, для здійснення видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік.

{Абзац третій пункту 49 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 549 від 29.04.2004№ 250 від 25.03.2009; в редакції Постанови КМ № 37 від 24.01.2011}

Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік. При цьому в спеціальному фонді кошторису уточнений обсяг видатків бюджету та надання кредитів з бюджету повинен дорівнювати сумі уточненого обсягу доходів і залишків бюджетних коштів на початок року.

mezz07
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 125
З нами з: 09 жовтня 2014, 14:33
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення mezz07 »

Так, можете збільшити на суму перевищення .

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”