Зведення показників

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

Виникла ситуація:
казначей повернув зведення показників в зв'язку з тим, що не правильно підбиті суми, і в нього вони не йдуть. він наполягає, що в 4-тій колонці повинні збиватися суми, які знаходяться в 5-8-их, та плюс інші надходження. Але ж в принципі так не можливо. Працюємо в К-файлзі, вона просить зробити зведення в екселі, щоб ці суми сплюсувались. Не можу знайти самої методики заповнення зведення показників (де чітко вказано які стрічки плюсуються та які стовпчики плюсуються). Можливо хтось підкаже!

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

myzschool писав:в 4-тій колонці повинні збиватися суми, які знаходяться в 5-8-их

Вы абсолютно правы. Тупость некоторых казначеев не имеет границ. Попробуйте потребовать аргументированный ответ, а в случае отказа, обращайтесь с жалобой в вышестоящий орган.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Не ну если на очевидные вещи составлять методику это уже супербюрократией попахивает! Возможно вы не поняли друг друга! Я думаю что у вас есть остаток который вы планируете по коду 602100 и этот остаток по 02 фонду, вы его ставите в 13 колонку так как ставить в 02 фонд то и некуда, но казначей знает что у вас 02 фонд и хочет видеть 602100 в 02 фонде а втулить его некуда! Это кстати недоделка формы! Мы в таком случае ставим просто в 4колонку!

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

EVGENIY писав:Не ну если на очевидные вещи составлять методику это уже супербюрократией попахивает! Возможно вы не поняли друг друга! Я думаю что у вас есть остаток который вы планируете по коду 602100 и этот остаток по 02 фонду, вы его ставите в 13 колонку так как ставить в 02 фонд то и некуда, но казначей знает что у вас 02 фонд и хочет видеть 602100 в 02 фонде а втулить его некуда! Это кстати недоделка формы! Мы в таком случае ставим просто в 4колонку!

Ми розформували залишок по 02 фонду на початок року. Просто, якщо бланком це не передбачено, чому ми повинні ставити суму 02 і залишку в 4-тій - для того щоб казначею легше було? Так можна взяти калькулятор і збити потрібні суми, щоб провірити зведення.

Animone
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 704
З нами з: 30 червня 2012, 22:03
Регіон: Cortés
Звідки: Tegucigalpita
Подякували: 5 разів

Повідомлення Animone »

Наше ГКУ вроде такими заморочками не страдает (и слава Богу!). Остаток выводим в Довидке, а в Зведення показникив эту сумму отражаем только в части доходов и расходов в требуемой нам графе по виду деятельности.

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”