Сторінка 1 з 1

Зведення показників спеціального фонду

Додано: 13 січня 2016, 13:21
VOV
Виникло таке питання. При подачі кошторисів подається зведення показників спеціального фонду в якому відображені всі затвержені показники спецфонду. Далі при внесенні змін до кошторису передбачено також подавати зведення показників спеціального фонду. Виникає питання що ж туди ставити? Бланк такий же як і при подачі початкових показників. Тому при уточненні потрібно ставити уточнені дані чи суми змін?

Можливо таке питання вже піднімалося, вибачте якщо повторяюся.

Re: Зведення показників спеціального фонду

Додано: 19 січня 2016, 13:56
Kleopatra2015
В зведенні показників відображаються плани наростаючим підсумком

Re: Зведення показників спеціального фонду

Додано: 19 січня 2016, 14:08
EVGENIY
Протягом бюджетного періоду розпорядники бюджетних коштів вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки про підтвердження надходжень до спеціального фонду Державного бюджету України (додаток 7), а саме на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Державної казначейської служби України, та довідки про внесення змін до кошторису, затвердженої керівником установи, який затвердив кошторис, зі зведенням показників спеціального фонду кошторису із зазначенням суми змін без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету. Розпорядники нижчого рівня протягом року подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Державної казначейської служби України копії довідок про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки установи, що відкриті у відповідному органі Державної казначейської служби України за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року. Зміни вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням. У разі, коли фактичний обсяг власних надходжень бюджетних установ з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року менший від планових показників, врахованих у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису зі зведенням показників спеціального фонду кошторису із зазначенням суми змін в частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених до спеціального фонду кошторису змін. Одночасно вищі навчальні заклади та наукові установи вносять зміни до затверджених планів використання бюджетних коштів. Органи Державної казначейської служби України ведуть окремий облік таких змін, проводять видатки з урахуванням унесених змін без внесення змін до розпису та відображають у звітності про виконання бюджету планові показники за спеціальним фондом з урахуванням унесених змін до кошторисів. 

Унесення змін до розпису за спеціальним фондом за іншими надходженнями здійснюється у порядку, встановленому для внесення змін до розпису за загальним фондом, за яким після внесення відповідних змін до розпису складаються довідки про внесення змін до кошторису та зведення показників спеціального фонду кошторису із зазначенням суми змін. У разі коли загальна сума інших надходжень спеціального фонду, які надійшли на відповідну мету, з урахуванням залишку коштів на початок року перевищує передбачену розписом на відповідний період, Мінфін за поданням головних розпорядників збільшує планові показники за спеціальним фондом шляхом внесення змін до розпису. Для цього головний розпорядник повинен надати Мінфіну детальні обґрунтовані розрахунки розпорядників на підставі довідки про підтвердження надходжень (крім надходжень від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій) до спеціального фонду Державного бюджету України (за формою, наведеною в додатку 7 до Інструкції), та належні пояснення щодо необхідності внесення змін до розпису.

Re: Зведення показників спеціального фонду

Додано: 20 січня 2016, 00:30
VOV
Згідно порядку виходить що в зведенні мають бути відображені суми змін що подаються.... але тоді виникають питання до самого бланку в якому не має можливості вказати до якої саме довідки він відноситься і взагалі якось відрізнятися від того бланку який був поданий разом з початковими плановими показниками. Як же його радять заповнювати згідно з порядком, важко зрозуміти?

Re: Зведення показників спеціального фонду

Додано: 03 лютого 2016, 10:47
mezz07
Доброго дня, підкажіть , будь ласка, Із 22 січня діють зміни до порядку казначейського обслуговування бюджетників, що утримуються з Держбюджету

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... ovuvannya/ , подається нова форма зведення показників спецфонду, яка має бути затверджена організацією якій підпорядкована установа?

Re: Зведення показників спеціального фонду

Додано: 10 лютого 2016, 14:24
EVGENIY
mezz07 писав:Доброго дня, підкажіть , будь ласка,  Із 22 січня діють зміни до порядку казначейського обслуговування бюджетників, що утримуються з Держбюджету

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetn ... ovuvannya/ , подається нова форма зведення показників спецфонду, яка має бути затверджена  організацією якій підпорядкована установа?
Ви мабудь трішки заплутались! Є форми затверджені 57 наказом, мабудь ви про них і мовите! А в порядку обслуговування на який ви послались теж є форми зі схожою назваю, але вони використовуються не всіма а тільки ось:
Розпорядники нижчого рівня, які мають власну мережу та обслуговуються в Головному управлінні Казначейства, а також державні адміністрації протягом трьох робочих днів після отримання витягів з розпису державного бюджету надають відповідному Головному управлінню Казначейства (управлінню (відділенню) Казначейства) на паперових та електронних носіях розподіл показників зведених кошторисів, розподіл показників зведених планів асигнувань загального фонду державного бюджету (за винятком надання кредитів з державного бюджету), розподіл показників зведених планів надання кредитів із загального фонду державного бюджету, розподіл показників зведених планів спеціального фонду державного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), зведення показників спеціального фонду в розрізі розпорядників нижчого рівня і одержувачів бюджетних коштів (додатки 9 - 12 до цього Порядку)
так вот в них нічого не змінилось в плані затвердження, так само в плані затвердження нічого не змінилось і в довідках з 57 наказу! 
Або ж уточніть питання!