Остаток денежных средств по спец. фонду на начало года

Кошторис складання, затвердження, виконання та інше
Кожвен1347
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 05 січня 2015, 20:43
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь

Повідомлення Кожвен1347 »

Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Кожвен1347 писав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?
ДА!

Аватар користувача
Просто_человек
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 245
З нами з: 23 грудня 2014, 11:15
Регіон: Днепропетровская область
Звідки: Днепр
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення Просто_человек »

EVGENIY писав:
Кожвен1347 писав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?
ДА!
Думаю це залежить від виду доходів...
Видатки за іншими джерелами надходжень не плануються.
Ми кожного року так страдаємо - маємо залишок коштів за іншими надходженнями, але під час затвердження кошторису їх не враховуємо, а після затвердження кошторису робимо довідку про внесення змін :66:

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Все так страдают :)

Кожвен1347
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 05 січня 2015, 20:43
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Мариуполь

Повідомлення Кожвен1347 »

Спасибо. Но наша Выше стоящая организация нам это запретило делать, опираясь на ПКМ №228 от 28. 02. 2002г. п.49 "Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік."

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Просто_человек писав:
EVGENIY писав:
Кожвен1347 писав:Подскажите имею ли я право осметить остаток денежных средств по специальному фонду на начало года?
ДА!
Думаю це залежить від виду доходів...
Видатки за іншими джерелами надходжень не плануються.
Ми кожного року так страдаємо - маємо залишок коштів за іншими надходженнями, але під час затвердження кошторису їх не враховуємо, а після затвердження кошторису робимо довідку про внесення змін :66:
Мені теж відомо про ці страждання, але на мою думку це казначеї не вірно трактують порядок складання кошторисів!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Кожвен1347 писав:Спасибо. Но наша Выше стоящая организация нам это запретило делать, опираясь на ПКМ №228 от 28. 02. 2002г. п.49 "Зміни до спеціального фонду кошторису вносяться у разі, коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший, ніж відповідні надходження, враховані у кошторисі на відповідний рік."
Ну так саме цей пункт нам і каже що треба в кошторис закладати залишки! 
"коли загальний обсяг фактичних надходжень до цього фонду разом з обсягом залишків бюджетних коштів на його рахунках на початок року буде більший" отже в кошторисі повинен бути залишок закладений і коли залишок + план по надходженням буде меншим ніж фактично надійшло то необхідно вносити зміни! Залишок не планується на кінець року, тобто не можна в кошторис закладати що в кінці року буде залишок, ось що мається на увазі в порядку складання! Але всі трактують що не можна в кошторис включати залишок!

mezz07
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 125
З нами з: 09 жовтня 2014, 14:33
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення mezz07 »

Таке питання . На початок року виник залишок по коду 25010100 та 25020200 . По 25020200 кошторису не вистачає на суму залишку, треба збільшувати , а по 25010100 доходів забагато, не вийде зробити довідку збільшення кошторису по 25020200 за рахунок зменшення доходів по 25010100? Чи окрема збільшити по коду 25020200 на суму залишку, а потім вже інші довідки?

Відповісти

Повернутись до “Складання та виконання кошторису”