Ранги держслужбовців

Zhivlyuk Vitalia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 червня 2016, 08:34

Повідомлення Zhivlyuk Vitalia »

Козиренко Віталій, це Ваше трактування слів "при цьому", а як з відпрацьованим періодом понад 3х років

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

безумовно, все що я коментую - мої трактування, а не Нацдержслужби, яка сховалася (та й експерти Фактору щось не подають вісточки).
Востаннє редагувалось 06 липня 2016, 15:56 користувачем Козиренко Віталій, всього редагувалось 1 раз.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Радистка_Кэт писав:Подскажите, пожалуйста.

...
у меня был 10 ранг на должности главспеца, доставшийся от должности зама. Теперь у меня 9 ранг с 2012 года. Это значит, что мне можно присвоить сейчас уже 8 ранг?
як розумім, мова про категорію "В".
так, 9-й зберігається, але ж він збігається й з найнижчим, то ж я би з цих підстав робив би подання на 8-й. У нас тут також є декілька ситуацій, в яких доводилося винаходити "велосипед". Зараз комплексна перевірка...

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Виталий, а еще такой вопрос. На словах (!) НАДС сказала, что в случае реорганизации (приеднання) сроки на старых должностях не учитываются, что является бредом - у нас и увольнения не было, перевод на аналогичные должности.

норма частини третьої статті 36 КЗпП, - у разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття,приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується.

Я считаю, что нужно брать весь период работы с даты назначения предыдущего ранга для расчета, в том числе в предыдущей организации, ведь мы "правонаступныки"

lesia 03
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 01 липня 2016, 20:17
Регіон: Винницкая область

Повідомлення lesia 03 »

таке, питання, є спеціаліст і провідний спеціаліст в яких на протязі року були зміни в назві відділу і посади, відповідно до нового ЗУ "Про державну службу їм присвоєно 9 ранг. ці працівники пенсійного віку, при виході на пенсію ранг залишається 9?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Радистка_Кэт писав:Виталий, а еще такой вопрос. На словах (!) НАДС сказала, что в случае реорганизации (приеднання) сроки на старых должностях не учитываются, что является бредом - у нас и увольнения не было, перевод на аналогичные должности.

норма частини третьої статті 36 КЗпП, - у разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття,приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується.

Я считаю, что нужно брать весь период работы с даты назначения предыдущего ранга для расчета, в том числе в предыдущей организации, ведь мы "правонаступныки"
Підтримую і також відстоюю таку позицію: не можна покарати держслужбовця (а затримання у присвоєнні рангу - вид покарання) за те, що він перевівся з посади держслужбовця на іншу посаду держслужбовця тої самої категорії або нижче (навіть з одної установи до іншої) і при цьому гарно виконує свою роботу. Зараз відстоюю саме таку позицію (у мене вищестояща перевірка).
єдине застереження щодо рангу за старим законом: важлива не дата його присвоєння - враховується якісна трирічна робота для чергового рангу (за п.10 Порядку), а його величина - за деяких умов (за п.10) ранг треба не  присвоювати, а зберігати.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Да, это понятно. Мы пока подождем немного. Может, кто-то чем-то разродится

Землячка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 липня 2016, 15:14
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Землячка »

У мене теж запитання, будь ласка допоможіть. В листопаді 2015 року змінилася структура РДА, була зав. сектора, стала головним спеціалістом відділу. Присвоєно 11 ранг 6 категорії в лютому 2015 року. Стаж державної служби 23 роки. В кадрах мені повідомили, що в моя посада належить до 9 групи. Це вірно?

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Посада належить до 7 групи, а ранг 9.

Землячка
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 липня 2016, 15:14
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення Землячка »

в черговий раз напрошується вислів "Що нам дала державна служба? Нічого.. ще й око смикається"

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Господа, прояснилось ли что-то по поводу присвоение рангам тем, у кого до этого 3 года не было изменений?

Наталія М
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2016, 16:16
Регіон: Киевская область

Повідомлення Наталія М »

Поясніть будь-ласка ситуацію якщо спеціаліст працює в установі понад 10 років мав до набрання чинності даного закону 11 ранг зараз йому присвоїли 9 ранг у відповідній категорії "В" чи має право він отримати черговий 8 ранг, якщо в квітні місяці 2016року була зміна назви відділу.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Немає права, адже три роки на посаді не було відпрацьовано!

Наталія М
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 23 лютого 2016, 16:16
Регіон: Киевская область

Повідомлення Наталія М »

Посада залишилаь та ж але відділ змінився

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

ВОт, хороший вопрос. У меня была реорганизация. Кадры вышестоящей трактуют так, что считать нужно срок с момента перевода при реорганизации.

Категорически не согласна: увольнения не было, функции остались те же

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

А що написано в трудовій?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

yaoleg писав:А що написано в трудовій?
Постановление про реорганизацию и "перевести на посаду...."

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Якщо переведення, то це вже "нова" посада і з "новими" обов'язками.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Коллеги, подскажите, принимаем госслужащего, ставим ему испытательный срок, поскольку на госслужбе не был.

Мы ему ранг устанавливаем, выслугу? Я так понимаю, по новому закону ему устанавливается все сразу

lubka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 159
З нами з: 03 квітня 2015, 12:17
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Повідомлення lubka »

Стаття 39 ЗУ "Про державну службу": 5. Ранги державних службовців присвоюються одночасно з призначенням на посаду державної служби, а в разі встановлення випробування - після закінчення його строку.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Спасибо, да, уже дочитала)

Zhivlyuk Vitalia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 21 червня 2016, 08:34

Повідомлення Zhivlyuk Vitalia »

Козиренко Віталій писав:безумовно, все що я коментую - мої трактування, а не Нацдержслужби, яка сховалася (та й експерти Фактору щось не подають вісточки). 
Пане Віталію, можливо наразі ситуація у моєму випадку прояснилася? Як Ви прокоментуєте роз'яснення  від 19.08.2016 №17/

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

ні, Ваш випадок - останній абзац цього роз’яснення: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna ... erzhavnim/ у цьому моя особиста позиція збігається з НАДС, а ще цікаво почитати коментарі під цим текстом, які більше стосуються не цього роз’яснення, а саме того, про яке Ви згадуєте, і яке я вважаю поспіх підготовленим. Ось ще про це: https://www.facebook.com/Derzsluzbovec/ ... 1680453227

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

також 9-й, але у 2016 році вже виповнюється 3 роки на посаді адміністратора, то ж з цієї дати - 8-й.

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Шановні колеги, допоможіть розібратися.
Призначаємо особу за результатами конкурсу на посаду категорії "В" із встановленням строку випробування.
Вона має 10 ранг державного службовця за "старим" ЗУ "Про державну службу". У постанові КМУ від 20.04.2016 № 306 встановлено, що "особі, яка призначена на посаду державної служби з випробуванням і якій був присвоєний ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, надбавка за ранг у період випробування виплачується відповідно до найнижчого рангу у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби". Підкажіть, будь-ласка, як правильно зазначити в наказі про призначення стосовно рангу державного службовця.
Я думала зазначити так:
"Враховуючи, що Івановій І.І. було присвоєно 10 ранг державного службовця відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-XII “Про державну службу”, протягом строку випробування виплачувати їй надбавку за ранг відповідно до найнижчого 9 рангу державного службовця у межах категорії посад “В”.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Просто присвоюйте новий 9 ранг.
10. Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби.

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

yaoleg писав:Просто присвоюйте новий 9 ранг.
10. Державним службовцям, яким присвоєно ранг відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII “Про державну службу”, присвоюється найнижчий ранг у межах категорії посад, до якої належить посада державної служби.
Але ж призначаємо з випробуванням. Значить 9 ранг присвоїмо по закінченню випробування.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

думаю, що в умовах оплати праці, після зазначення посадового окладу та надбавки за стаж ДС, необхідно вписати 200 грн - надбавку за ранг, без найменування цього рангу. а в обгрунтуваннях послатися на пункт 2 ПКМУ 306.

СВН
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 36
З нами з: 13 березня 2015, 08:55
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення СВН »

Козиренко Віталій писав:думаю, що в умовах оплати праці, після зазначення посадового окладу та надбавки за стаж ДС, необхідно вписати 200 грн - надбавку за ранг, без найменування цього рангу. а в обгрунтуваннях послатися на пункт 2 ПКМУ 306.
Дякую!

kowka26@i.ua
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 25 лютого 2015, 09:25

Повідомлення kowka26@i.ua »

Доброго дня, в мене з червня 2016 року був присвоєний 9 ранг  категорія "В" і працюю на посаді головного спеціаліста - адміністратора ЦНАП. А до червня 2016 року був 12 ранг 6 категорія і працювала на посаді начальника ЦНАП - державним адміністратором. Чи правильно мені присвоєний ранг з червня 2016 року?А чому не 7 ранг, відповідно до групи оплати праці, де мою посаду головного спеціаліста віднесено до 7 групи? І ще таке питання: чи можливе перейменування моєї посади головного спеціаліста - адміністатора ЦНАП, на АДМІНІСТРАТОРА ЦНАП? (відповідно до Постанови КМУ №15 від 18.01.2017 року).

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”