Оцінювання державних слубовців у 2018 році

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

Читайте методичні рекомендації від Нацдержслужби

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Добрий день. Підскажіть. У червні 2018 відбулася реорганізація і Начальника  відділу економіки окремого структурного підрозділу переведено на начальника відділу економіки у складі окремого структурного підрозділу. Ключові показники розроблено нові так як начебто зменшилося коло обовязків. Чи підпадає дана особа під щорічне оцінювання в цьому році?

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

І взагалі чи підпадають під щорічне оцінювання працівники, якщо у червні 2018 відбулися зміни у структурі: ліквідувалися відділи і створилося нове управління з відділами. Наприклад: головного спеціаліста відділу економіки переведено на головного спеціаліста відділу економіки управління......
Посадові обов'язки розроблялися на основі попередніх так як змінилася назва. Ключові показники розроблені нові на основі попередніх.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

якщо структурні та посадові зміни потягли за собою зміни ключових показників після 1 квітня (6 місяців до 1 жовтня - дати видання акту про оцінку), то оцінка не проводиться

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Козиренко Віталій писав:якщо структурні та посадові зміни потягли за собою зміни ключових показників після 1 квітня (6 місяців до 1 жовтня - дати видання акту про оцінку), то оцінка не проводиться
Показники залишили то незмінними але ж бланк оформлення змінили бо нова назва, новий начальник управління... Дата їх затвердження червень. Ми ж не могли залишити їх з назвою ліквідованої організації.

Я розумію, що оцінка у новоствореному управлінні зовсім в цьому році не проводиться. Вони то є але не оцінюються. І в грудні розробляємо нові. Так?
Востаннє редагувалось 14 вересня 2018, 10:42 користувачем Антоніна кадри, всього редагувалось 1 раз.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:
Козиренко Віталій писав:якщо структурні та посадові зміни потягли за собою зміни ключових показників після 1 квітня (6 місяців до 1 жовтня - дати видання акту про оцінку), то оцінка не проводиться
... Дата їх затвердження червень - не оцінюються

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

доброго дня! допоможіть будь-ласка, розібратися в цьому новому оцінюванні! 26 грудня 2017 видали наказ про проведення оцінювання і затвердили завдання на 2018 рік. 27 грудня прийняли нового праціаника. В порядку написано що  оцювання проводиться якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання людина  пропрацювана не менше півроку. тобто в жовтні 2018 цю людину не оцінювати? І ще питання: в цьому ж порядку прописано : оцін. проводиться у жовтні-грудні за період з 01 січня (або з дати визначення завдань, а вони визначаються протягом 5 днів пясля прийняття людини на роботу)до дати ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ, але ж перед цим писали що наказ приймають в грудні попереднього року і людина має пропрацювати 6 міс. Нічого не розумію, поясніть, абсурд якийсь!!!

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Козиренко Віталій писав:
Антоніна кадри писав:
Козиренко Віталій писав:якщо структурні та посадові зміни потягли за собою зміни ключових показників після 1 квітня (6 місяців до 1 жовтня - дати видання акту про оцінку), то оцінка не проводиться
... Дата їх затвердження червень - не оцінюються
[font="Noto Sans", sans-serif]Я розумію, що оцінка у новоствореному управлінні зовсім в цьому році не проводиться. Ключові показники то є але не оцінюються. І в грудні розробляємо нові. Так?[/font]
Востаннє редагувалось 14 вересня 2018, 10:59 користувачем Антоніна кадри, всього редагувалось 1 раз.

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Людмила Король писав:доброго дня! допоможіть будь-ласка, розібратися в цьому новому оцінюванні! 26 грудня 2017 видали наказ про проведення оцінювання і затвердили завдання на 2018 рік. 27 грудня прийняли нового праціаника. В порядку написано що  оцювання проводиться якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання людина  пропрацювана не менше півроку. тобто в жовтні 2018 цю людину не оцінювати? І ще питання: в цьому ж порядку прописано : оцін. проводиться у жовтні-грудні за період з 01 січня (або з дати визначення завдань, а вони визначаються протягом 5 днів пясля прийняття людини на роботу)до дати ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ, але ж перед цим писали що наказ приймають в грудні попереднього року і людина має пропрацювати 6 міс. Нічого не розумію, поясніть, абсурд якийсь!!!
Якщо людина призначена 27 грудня 2017 року то протягом 5 днів розробляються ключові показники і в жовтні 2018 року буде оцінюватися так як пропрацювала більше пів року.

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:доброго дня! допоможіть будь-ласка, розібратися в цьому новому оцінюванні! 26 грудня 2017 видали наказ про проведення оцінювання і затвердили завдання на 2018 рік. 27 грудня прийняли нового праціаника. В порядку написано що  оцювання проводиться якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання людина  пропрацювана не менше півроку. тобто в жовтні 2018 цю людину не оцінювати? І ще питання: в цьому ж порядку прописано : оцін. проводиться у жовтні-грудні за період з 01 січня (або з дати визначення завдань, а вони визначаються протягом 5 днів пясля прийняття людини на роботу)до дати ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ, але ж перед цим писали що наказ приймають в грудні попереднього року і людина має пропрацювати 6 міс. Нічого не розумію, поясніть, абсурд якийсь!!!
Якщо людина призначена 27 грудня 2017 року то протягом 5 днів розробляються ключові показники і в жовтні 2018 року буде оцінюватися так як пропрацювала більше пів року.
дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Людмила Король писав:дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО
Я робитиму наказ на 01 жовтня про проведення оцінювання зі списком осіб, які підлягають оцінюванню. А потім, після завершення усіх етапів оцінювання буде наказ про затвердження результатів оцінювання. На сайті НАДС є новенькі методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018)

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО
Я робитиму наказ на 01 жовтня про проведення оцінювання зі списком осіб, які підлягають оцінюванню. А потім, після завершення усіх етапів оцінювання буде наказ про затвердження результатів оцінювання. На сайті НАДС є новенькі методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018)
АЛЕ Ж У НАС ВЖЕ Є  НАКАЗ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ, ЯКИЙ МИ РОБИЛИ В ГРУДНІ 2017, БУДЕ 2 НАКАЗИ?

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Людмила Король писав:
Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО
Я робитиму наказ на 01 жовтня про проведення оцінювання зі списком осіб, які підлягають оцінюванню. А потім, після завершення усіх етапів оцінювання буде наказ про затвердження результатів оцінювання. На сайті НАДС є новенькі методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018)
АЛЕ Ж У НАС ВЖЕ Є  НАКАЗ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ, ЯКИЙ МИ РОБИЛИ В ГРУДНІ 2017, БУДЕ 2 НАКА
Чому наказ був у грудні минулого року не розумію. В методичних рекомендаціях чітко вказано в який термін і що повинно бути зроблено (список осіб, дата співбесіди, висновок, наказ про результати). Звідки ж ви могли знати хто підлягатиме оцінюванню в кінці року. Це моя думка.  Може ще хтось щось порадить.
методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018).

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:
Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО
Я робитиму наказ на 01 жовтня про проведення оцінювання зі списком осіб, які підлягають оцінюванню. А потім, після завершення усіх етапів оцінювання буде наказ про затвердження результатів оцінювання. На сайті НАДС є новенькі методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018)
АЛЕ Ж У НАС ВЖЕ Є  НАКАЗ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ, ЯКИЙ МИ РОБИЛИ В ГРУДНІ 2017, БУДЕ 2 НАКА
Чому наказ був у грудні минулого року не розумію. В методичних рекомендаціях чітко вказано в який термін і що повинно бути зроблено (список осіб, дата співбесіди, висновок, наказ про результати). Звідки ж ви могли знати хто підлягатиме оцінюванню в кінці року. Це моя думка.  Може ще хтось щось порадить.
методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018).
ви, як я розумію, говорите про різні накази/розпорядження: у минулому році мав бути розпорядчий акт про організацію першого оцінювання (без списку держслужбовців, а із завданнями щодо розробки ключових показників), а вже 01.10.2018 - про оцінювання із списком держслужбовців, які підпадають під оцінювання, та терміни етапів цього оцінювання.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:
Козиренко Віталій писав:
Антоніна кадри писав:
Козиренко Віталій писав:якщо структурні та посадові зміни потягли за собою зміни ключових показників після 1 квітня (6 місяців до 1 жовтня - дати видання акту про оцінку), то оцінка не проводиться
... Дата їх затвердження червень - не оцінюються
[font="Noto Sans", sans-serif]Я розумію, що оцінка у новоствореному управлінні зовсім в цьому році не проводиться. Ключові показники то є але не оцінюються. І в грудні розробляємо нові. Так?[/font]
так

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Козиренко Віталій писав:
Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:
Антоніна кадри писав:
Людмила Король писав:дякую за відповідь, але хочу уточнити, все ж таки 6 місяців до видачі наказу про затвердження результатів оцінювання, а в порядку чітко прописано :"якщо на момент прийняття наказу про проведення оцінювання державні службовці працювали на займаній посаді у звітному році не менш як 6 міс."! може, я просто не правильно розумію формулювання цих слів, написано ж НА МОМЕНТ ПРИЙНЯТТЯ НАКАЗУ ПРО
Я робитиму наказ на 01 жовтня про проведення оцінювання зі списком осіб, які підлягають оцінюванню. А потім, після завершення усіх етапів оцінювання буде наказ про затвердження результатів оцінювання. На сайті НАДС є новенькі методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018)
АЛЕ Ж У НАС ВЖЕ Є  НАКАЗ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ОЦІНЮВАННЯ, ЯКИЙ МИ РОБИЛИ В ГРУДНІ 2017, БУДЕ 2 НАКА
Чому наказ був у грудні минулого року не розумію. В методичних рекомендаціях чітко вказано в який термін і що повинно бути зроблено (список осіб, дата співбесіди, висновок, наказ про результати). Звідки ж ви могли знати хто підлягатиме оцінюванню в кінці року. Це моя думка.  Може ще хтось щось порадить.
методичні рекомендації про проведення оцінювання (наказ №208 від 29.08.2018).
ви, як я розумію, говорите про різні накази/розпорядження: у минулому році мав бути розпорядчий акт про організацію першого оцінювання (без списку держслужбовців, а із завданнями щодо розробки ключових показників), а вже 01.10.2018 - про оцінювання із списком держслужбовців, які підпадають під оцінювання, та терміни етапів цього оцінювання.
дякую, за відповідь, я зрозуміла що це буде новий наказ! не підкажите по строкам оцінювання, хто які ставив! яким числом робити наказ? і ще питання: чи обов’язково держ.службовцю писати письмовий звіт як вказано в метрекомендаціях  і встановлювати премії за підсумками результатів держоцінювання???7І висновок (додаток 6) хто заповнює: держслужбовець чи керівник!!!!! ще рах дуже дякую

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Людмила Король писав:дякую, за відповідь, я зрозуміла що це буде новий наказ! не підкажите по строкам оцінювання, хто які ставив! яким числом робити наказ? і ще питання: чи обов’язково держ.службовцю писати письмовий звіт як вказано в метрекомендаціях  і встановлювати премії за підсумками результатів держоцінювання???7І висновок (додаток 6) хто заповнює: держслужбовець чи керівник!!!!! ще рах дуже дякую
Держ. службовець самостійно визначається щодо потреби підготовки та подання письмового звіту (це зазначено в рекомендаціях розділ ІІІ п 2). Висновок ( додаток 7) спочатку заповнює держ.службовець і подає в електронному вигляді безпосередньому керівнику, щоб той виставив бали (висновок буде зберігатися в особовій справі!). А Додаток 6 то завдання, які затверджувалися на початку року.
Премія лише тим хто має відмінну оцінку, але розмір визначає керівник (в однакових відсотках для всіх хто має відмінне оцінювання) відповідно до Положення про преміювання. Це окремив вид премії (за результатами щорічного оцінювання)

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

доброго дня! підкажіть ще, будь-ласка, ми самостійний структурний підрозділ РДА, нашого начальника буде оцінювати голова РДА, а наказ на нього хто має робити? я так зрозуміла, наказ на нас робить наш начальник, але його в списку держслужбовців не буде, на начальника буде окремий наказ голови РДА????дякую

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Людмила Король писав:доброго дня! підкажіть ще, будь-ласка, ми самостійний структурний підрозділ РДА, нашого начальника буде оцінювати голова РДА, а наказ на нього хто має робити? я так зрозуміла, наказ на нас робить наш начальник, але його в списку держслужбовців не буде, на начальника буде окремий наказ голови РДА????дякую
з огляду на все мова йде про підрозділ зі статусом юр особи публічного права. У такому випадку служба управління персоналом апарату РДА готує розпорядження про оцінювання до списку якого входять керівник апарату та керівники структурних підрозділів зі статусом юр особи публічного права. Отже, Ваш керівник у списках розпорядження горови РДА.

nata2078
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 вересня 2013, 20:32
Регіон: Донецкая область

Повідомлення nata2078 »

Доброго дня! Підкажіть, хто знає як правильно оцінювати завдання, строк виконання яких у грудні 2018 року. Згідно завдань, затверджених у грудні 2017 року, строк їх виконання - грудень 2018 року. Наказ про проведення оцінювання прийнято 28 вересня 2018 року. 

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

nata2078 писав:Доброго дня! Підкажіть, хто знає як правильно оцінювати завдання, строк виконання яких у грудні 2018 року. Згідно завдань, затверджених у грудні 2017 року, строк їх виконання - грудень 2018 року. Наказ про проведення оцінювання прийнято 28 вересня 2018 року. 
1. ще при розробці показників ставилася задача про ключові показники з термінами до 01.10.2018! За деяких обставин можна трошечки пізніше, з урахуванням того, що й наказ/розпорядження про проведення оцінювання будуть видані з відповідним затягуванням. А так треба писати, що не оцінюється через ненастання строків виконання. І який сенс такого ключового показника?
2. за Законом оцінювання проводиться у жовтні-грудні. тому наказ від 28.10 із фальстартом.

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Козиренко Віталій писав:
nata2078 писав:Доброго дня! Підкажіть, хто знає як правильно оцінювати завдання, строк виконання яких у грудні 2018 року. Згідно завдань, затверджених у грудні 2017 року, строк їх виконання - грудень 2018 року. Наказ про проведення оцінювання прийнято 28 вересня 2018 року. 
1. ще при розробці показників ставилася задача про ключові показники з термінами до 01.10.2018! За деяких обставин можна трошечки пізніше, з урахуванням того, що й наказ/розпорядження про проведення оцінювання будуть видані з відповідним затягуванням. А так треба писати, що не оцінюється через ненастання строків виконання. І який сенс такого ключового показника?
2. за Законом оцінювання проводиться у жовтні-грудні. тому наказ від 28.10 із фальстартом.
Віталій, нам наша РДА теж сказала видати наказ до 1 жовтня - 28 вересня. Віталій, а скажіть будь-ласка, Висновок затверджуємо наказом про проведення оцінювання чи Наказом про затвердження результатів. І ще, можливо  у когось вже є зразок наказу про затвердження рез-в???? Наперед  дякую.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Наказом про затвердження результатів

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

В когось є зразок цього наказу, що там прописувати?????

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Людмила Король писав:В когось є зразок цього наказу, що там прописувати?????
ще зарано, але, думаю, будуть такі пункти:
1. затвердити висновки за переліком додатку1 (відповідно до затвердженого 01.10 списку)
2. встановити річну премію у розмірі _% до пос окл  державним службовцям, які отримали відмінну оцінку за списком (дод2)
3. СУП до 29.12.2018 провести організаційну роботу щодо затвердження КПР на 2019 рік

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Козиренко Віталій писав:
Людмила Король писав:В когось є зразок цього наказу, що там прописувати?????
ще зарано, але, думаю, будуть такі пункти:
1. затвердити висновки за переліком додатку1 (відповідно до затвердженого 01.10 списку)
2. встановити річну премію у розмірі _% до пос окл  державним службовцям, які отримали відмінну оцінку за списком (дод2)
3. СУП до 29.12.2018 провести організаційну роботу щодо затвердження КПР на 2019 рік
Віталію, дякую! Поки що зроблю так, просто мені вже портібно! у мене 3 держслужбовця і згідно наказу результати затвердити треба було до 24 жовтня.

Мась Олена
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 02 січня 2018, 13:00
Звідки: Ukraine, Rovno
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Мась Олена »

Чи є у когось розроблений перелік завдань та ключових показників хоча б орієнтовний для працівників відділу бухгалтерського обліку?
Поділітья будь ласка :15:

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Мась Олена писав:Чи є у когось розроблений перелік завдань та ключових показників хоча б орієнтовний для працівників відділу бухгалтерського обліку?
Поділітья будь ласка :15:
Олена, давайте Вам скину свої завдання! напишіть куди

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Людмила Король писав:
Мась Олена писав:Чи є у когось розроблений перелік завдань та ключових показників хоча б орієнтовний для працівників відділу бухгалтерського обліку?
Поділітья будь ласка :15:
Олена, давайте Вам скину свої завдання! напишіть куди
Прикріпіть будь ласка файл к повідомленню і все! Інакше тема перетвориться на "попрашайку" з викладанням емейлів! Вже три таких повідомлення видалив!

Людмила*
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 61
З нами з: 15 червня 2016, 11:20
Регіон: Херсонская область
Подякували: 12 разів

Повідомлення Людмила* »

Мась Олена писав:Чи є у когось розроблений перелік завдань та ключових показників хоча б орієнтовний для працівників відділу бухгалтерського обліку?
Поділітья будь ласка :15:
Зустрічне прохання! якщо у когось є зразок наказу про затвердження результатів оцінювання, поділіться будь-ласка!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”