Во время проверки сменить место работы

Денис Карандаш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 10:15

Повідомлення Денис Карандаш »

Привет в сентябре прошел конкурс на главного специалиста, оптравили документы на проверку сказали проверка скоро закончиться, так вот не давно на сайте держслубовцев заметил что есть вакансии ближе от меня в 15 км, то есть я могу машиной ездить каждое утро и не снимать желье, так как первая вакансия была аж в 95 км от меня.

Если я откажусь от первой вакнасии, результаты тестов у меня есть, проверка заново надо будет проходить или как вообще процедура проходит ? Или проще поработать неделе 2 и оформиться переводом ? как быть лучшие ? может что то подскажите

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

механізм використання пройденого тестування прописано у порядку проведення конкурсу. результати пройденого тестування мають бути роздрукованими та підписаними вже іншою конкурсною комісією. тому можливі обидва варіанти. А щодо люстраційної перевірки, то мало би бути призначення, а вже потім відправлення документів суб’єктам перевірки.

Денис Карандаш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 10:15

Повідомлення Денис Карандаш »

Козиренко Віталій писав:механізм використання пройденого тестування прописано у порядку проведення конкурсу. результати пройденого тестування мають бути роздрукованими та підписаними вже іншою конкурсною комісією. тому можливі обидва варіанти. А щодо люстраційної перевірки, то мало би бути призначення, а вже потім відправлення документів суб’єктам перевірки.
а скажите я могу пока проверка идет подать документы на другой конкурс или нет так как у меня нету оригинала сертификата про укр. язык ?

Денис Карандаш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 24 січня 2017, 10:15

Повідомлення Денис Карандаш »

Я уже думаю я поспешил подать документы на первую вакансию

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

оригінал сертифіката мають повернути за заявою

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”