Прострочене присвоєння чергового рангу дежслужбовцю

Юлья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 грудня 2018, 00:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення Юлья »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, як бути в ситуації, яка склалася у нашому державному органі. Завідувачу сектору бухгалтерського обліку та звітності-головному бухгалтеру, якого призначено на посаду в нашій установі з 30.05.2017, присвоєно 6 ранг державного службовця. За наданими роз'ясненнями НАДС їй мали присвоїли 5 ранг ще на попередньому місці роботи у 2016 році, на даний час наша установа має присвоїти їй 5 ранг заднім числом, з моменту призначення на посаду, тобто з 30.05.2017 та виплатити надбавку за ранг починаючи з 01.01.2018, за бюджетний рік. Підскажіть як оформити правильно документально таку ситуацію, та як правильно зробити запис в трудовій книжці?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

а що НАДС дало роз’яснення, що виправляти чиюсь помилку має установа, яка нічого не порушувала? 

присвоїти ранг з 30.05.2017, а виплатити надбавку з 01.01.2018? 

як на мене, то це досить сумнівно: першу помилку має виправляти та установа, яка її допустила (якщо не добровільно, то у судовому порядку разом з компенсацією втрат по сьогодні), а другу - щодо неперахування заробітної плати (а з урахуванням зміни надбавки на рівень середнього заробітку - це не 100 грн на місяць) з 30.05.2017 - буде виправляти вже теперішня установа при найближчій фінансовій перевірці.
Востаннє редагувалось 17 грудня 2018, 14:11 користувачем Козиренко Віталій, всього редагувалось 1 раз.

Юлья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 грудня 2018, 00:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення Юлья »

Саме так написала НАДС, що присвоїти має теперішня установа, з моменту прийняття на роботу, а виплатити тільки за бюджетний рік. Але як це зробити ні слова. Якщо робітниця хоче щоб їй присвоїли 5 ранг з моменту коли саме він їй мав бути присвоєний, тобто у 2016 році, то вона має звернутися до суду.

Юлья
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 грудня 2018, 00:29
Регіон: Киевская область

Повідомлення Юлья »

Хочу уточнити я написала, що присвоїти з 30.05.2017,а не 30.05.2018

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Юлья писав:Хочу уточнити я написала, що присвоїти з 30.05.2017,а не 30.05.2018
так, то моя опечатка

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Юлья писав:Саме так написала НАДС, що присвоїти має теперішня установа, з моменту прийняття на роботу, а виплатити тільки за бюджетний рік. Але як це зробити ні слова. Якщо робітниця хоче щоб їй присвоїли 5 ранг з моменту коли саме він їй мав бути присвоєний, тобто у 2016 році, то вона має звернутися до суду.
на мою думку виправляти ситуацію має та організація, яка допустила помилку і, звичайно, коштом своїх працівників.
як на мене, спочатку треба звернутися (письмово!) до тої організації з проханням не лише виправити ранг, а й перерахувати заробітну плату (як уже писав, то буде більше ніж просто добуток 100 грн на кількість місяців).
При відмові - до суду з позовом: по-перше, ранг; по-друге, перерахунок зарплати за ввесь період; по-третє, втрати, які понесла особа вже в новій установі через помилку попередньої.
ПН А чи можливо поділитися запитом до НАДС та її відповіддю, бо може там є щось таке, що я не враховую у своїх коментарях?

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”