Повернення посвідчення про вільне володіння державною мовою

Vladyslav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2019, 15:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vladyslav »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можливо надіслати заяву на повернення посвідчення (після участі в конкурсі) поштою з проханням повернути посвідчення поштою? Чи необхідно тільки особисто його забирати? У "Порядку проведення конкурсу..."  мова йде просто про звернення до держ. органу з відповідною заявою (без уточнення: особистого звернення чи можливості дистанційного). Дякую.
P.S. Додзвонитись до них неможливо, а я знаходжуся в іншій частині країни.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Vladyslav писав:Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можливо надіслати заяву на повернення посвідчення (після участі в конкурсі) поштою з проханням повернути посвідчення поштою? Чи необхідно тільки особисто його забирати? У "Порядку проведення конкурсу..."  мова йде просто про звернення до держ. органу з відповідною заявою (без уточнення: особистого звернення чи можливості дистанційного). Дякую.
P.S. Додзвонитись до них неможливо, а я знаходжуся в іншій частині країни.
я би до листа додав конверт з марками десь на 15 грн і попросив би направити документ рекомендованим листом. У будь-якому випадку має бути офіційна відповідь. але в наших реаліях може бути все що завгодно. людський фактор, м’яко кажучи...

Vladyslav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2019, 15:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vladyslav »

Дякую. Надіслали, але власним конвертом.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”