Ведення особової справи державного службовця.

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Державний службовець переведений з одного структурного підрозділу райдержадміністрації до іншого. Передали по акту його особову справу. То на новому місці роботи потрібно лише заповнити нову особову картку і все?. Копії документрів і всі додатки (попередження, перевірки..... все це є).

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:Державний службовець переведений з одного структурного підрозділу райдержадміністрації до іншого. Передали по акту його особову справу. То на новому місці роботи потрібно лише заповнити нову особову картку і все?. Копії документрів і всі додатки (попередження, перевірки..... все це є).
як я розумію, переведення від однієї юр особи до іншої - з однієї установи до іншої. особова справа має зберігатися в тій установі, в якій вона заведена. в новій установі заводиться нова особова справа в повному, так би мовити, порядку.
передача особових справ можливе при злитті двох підрозділів, наприклад.

Антоніна кадри
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 26 липня 2018, 09:36
Регіон: Черкасская область
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Антоніна кадри »

Козиренко Віталій писав:як я розумію, переведення від однієї юр особи до іншої - з однієї установи до іншої. особова справа має зберігатися в тій установі, в якій вона заведена. в новій установі заводиться нова особова справа в повному, так би мовити, порядку.
передача особових справ можливе при злитті двох підрозділів, наприклад.
 Дякую. А це є десь прописано, а то мені по акту передали і сказали що просто нову особову картку.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Антоніна кадри писав:
Козиренко Віталій писав:як я розумію, переведення від однієї юр особи до іншої - з однієї установи до іншої. особова справа має зберігатися в тій установі, в якій вона заведена. в новій установі заводиться нова особова справа в повному, так би мовити, порядку.
передача особових справ можливе при злитті двох підрозділів, наприклад.
 Дякую. А це є десь прописано, а то мені по акту передали і сказали що просто нову особову картку.
прописано, як мінімум, у затвердженій номенклатурі: особові справи - 75 років (із поясненням- після звільнення).

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”