Поясните логику "переможець не визначений"

Vladyslav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2019, 15:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vladyslav »

Добрый день. Поясните, пожалуйста, логику результата конкурса на должности категории "В" в виде "переможець не визначений", особенно когда собеседование прошли десятки кандидатов? Ведь, как правило, должности этой категории не требуют даже опыта работы, не говоря уже об образовательном цензе в виде младшего специалиста.
Имею бакалавра, учусь на магистра. Четыре раза пытался пройти конкурс на должности категории "В". В итоге на тестировании набрал 39 из 40 за 8 минут, досконально учу специальное законодательство, но все 4 раза после собеседования "переможець не визначений". На некоторые должности вообще был единственным кандидатом. Я вовсе не вижу логики в подобных действиях. Поясните, пожалуйста.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Vladyslav писав:Добрый день. Поясните, пожалуйста, логику результата конкурса на должности категории "В" в виде "переможець не визначений", особенно когда собеседование прошли десятки кандидатов? Ведь, как правило, должности этой категории не требуют даже опыта работы, не говоря уже об образовательном цензе в виде младшего специалиста.
Имею бакалавра, учусь на магистра. Четыре раза пытался пройти конкурс на должности категории "В". В итоге на тестировании набрал 39 из 40 за 8 минут, досконально учу специальное законодательство, но все 4 раза после собеседования "переможець не визначений". На некоторые должности вообще был единственным кандидатом. Я вовсе не вижу логики в подобных действиях. Поясните, пожалуйста.
на співбесіді оцінюються критерії, які не оцінювалися на попередніх (у даному випадку - попередньому) етапах конкурсу. критерії можна побачити у вимогах до кандидата, які розміщені на сайті НАДС у розділі вакансії (там всі вакансії, на які оголошені конкурси, по всій країні з вимогами до кожного кандидата на вакансію). потім попросіть надати результати своєї співбесіди і вияснити за яким критерієм набрано 0,5 бала. наступне - оскарження протягом 10 днів після повідомлення результатів про "невиявлення".

Vladyslav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2019, 15:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vladyslav »

Козиренко Віталій писав:
Vladyslav писав:Добрый день. Поясните, пожалуйста, логику результата конкурса на должности категории "В" в виде "переможець не визначений", особенно когда собеседование прошли десятки кандидатов? Ведь, как правило, должности этой категории не требуют даже опыта работы, не говоря уже об образовательном цензе в виде младшего специалиста.
Имею бакалавра, учусь на магистра. Четыре раза пытался пройти конкурс на должности категории "В". В итоге на тестировании набрал 39 из 40 за 8 минут, досконально учу специальное законодательство, но все 4 раза после собеседования "переможець не визначений". На некоторые должности вообще был единственным кандидатом. Я вовсе не вижу логики в подобных действиях. Поясните, пожалуйста.
на співбесіді оцінюються критерії, які не оцінювалися на попередніх (у даному випадку - попередньому) етапах конкурсу. критерії можна побачити у вимогах до кандидата, які розміщені на сайті НАДС у розділі вакансії (там всі вакансії, на які оголошені конкурси, по всій країні з вимогами до кожного кандидата на вакансію). потім попросіть надати результати своєї співбесіди і вияснити за яким критерієм набрано 0,5 бала. наступне - оскарження протягом 10 днів після повідомлення результатів про "невиявлення".
Добрий день. Дякую. Я знайомий з цією процедурою. Однак я ставлю під сумнів, що Нацдержслужба зобов'яже скасувати результати конкурсу лише на одній моєй незгоді з результатами. Тому, що окрім хронічного суб'єктивізму конкурсних комісій під час співбесіди, незгода кандидата також може виявитися суб'єктивною.
Мені здається, що якщо державному органу дійсно потрібен працівник, то співбесіда буде формальною (так всюди в Україні у всіх галузях було, є і буде). Бачив я "переможців" в деяких ЦА антикорупційних органів, які два слова не взмозі зв'язати державною мовою та навіть зробити елементарного - заповнити реквізити поштового листа.
Я намагаюся зрозуміти інше: навіщо оголошуються подібні фіктивні конкурси, куди не збираються брати кандидатів? Я що, граюся з ними? Я витрачаю свій час і кошти в надії на отримання посади. Якесь несерьозне відношення до справи з боку комісій. Дитячий садок.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Vladyslav писав:

Я намагаюся зрозуміти інше: навіщо оголошуються подібні фіктивні конкурси, куди не збираються брати кандидатів? 
Востаннє редагувалось 07 лютого 2019, 18:07 користувачем Козиренко Віталій, всього редагувалось 1 раз.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

наприклад, щоб зберегти вакансію і перерозподіляти виділені на цю одиницю кошти між наявними працівниками. за Законом вакансія маю бути ліквідована через рік без оголошення конкурсу.

Vladyslav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 03 січня 2019, 15:57
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Vladyslav »

Козиренко Віталій писав:наприклад, щоб зберегти вакансію і перерозподіляти виділені на цю одиницю кошти між наявними працівниками. за Законом вакансія маю бути ліквідована через рік без оголошення конкурсу.
Так, а чому тоді просто не встановити підвищені вимоги? Наприклад, якоїсь окремої спеціальності вищої освіти тощо. У такому разі не розумію, навіщо тоді виставляти "голі" вимоги та ще й волати про це по ЗМІ?

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

попросіть надати результати своєї співбесіди щоб зрозуміти за яким критерієм набрано 0,5 бала. ото й буде ключовим критерієм.

Відповісти

Повернутись до “Державна служба”