ПОДСКАЖИТЕ ПЛИЗ!!!!!!!

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

vikosok писав:Добрий вечір. Сільська рада має намір придбати кабінку для голосування (проведення місцевих виборів). По якому КФК правильно провести цю оплату? Наперед вдячна.
а хіба на проведення виборів не надається субвенція? Мені здається саме за кошти цієї субвенції ви і повинні проводити такі видатки! Витрачається ця субвенція тільки по одному КФК!

vikosok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2011, 21:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vikosok »

А якщо це позачергові місцеві вибори?

vikosok
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 84
З нами з: 02 червня 2011, 21:08
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення vikosok »

у разі дострокового припинення зобов'язань депутата чи голови.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

vikosok писав:А якщо це позачергові місцеві вибори?
Витрати на підготовку і проведення чергових, позачергових та перших виборів депутатів, сільських, селищних, міських голів здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на здійснення Центральною виборчою комісією керівництва та управління у сфері проведення виборів та референдумів, коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, а також коштів власних виборчих фондів місцевих організацій партій, кандидати в депутати від яких зареєстровані у багатомандатних виборчих округах, кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости.

Розділ X ФІНАНСОВЕ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ Стаття 68. Фінансування місцевих виборів
(Закон, ВР України, від 14.07.2015, № 595-VIII "Про місцеві вибори")

aljona-rurak
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 19 травня 2015, 09:38
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення aljona-rurak »

Допоможіть, будь ласка! В мене виникла пеня за електроенергію, в наявності є рахунок на пеню. Мені потрібно зареєструвати її в Казначействі. Який документ є підставою для бюджетних зобов'язань, а який для фінансових? Дякую за допомогу.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10264
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 145 разів
Подякували: 1366 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

aljona-rurak писав:Допоможіть, будь ласка! В мене виникла пеня за електроенергію, в наявності є рахунок на пеню. Мені потрібно зареєструвати її в Казначействі. Який документ є підставою для бюджетних зобов'язань, а який для фінансових? Дякую за допомогу.
Скоріш за все цей рахунок буде і юридичним і фінансовим зобов'язанням!

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

aljona-rurak писав:Допоможіть, будь ласка! В мене виникла пеня за електроенергію, в наявності є рахунок на пеню. Мені потрібно зареєструвати її в Казначействі. Який документ є підставою для бюджетних зобов'язань, а який для фінансових? Дякую за допомогу.
Тут ще необхідно з'ясувати з якої причини виникла пеня - помилка бухгалтера чи несвоєчасне фінансування?

Відповісти

Повернутись до “Різне”