Попередня оплата

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Чи відноситься оплата за природній газ до послуг з енергопостачання згідно постанови №1404, щоб зробити предоплату за газ на жовтень 2013? Якщо так, як писати в призначенні платежу?

Добавлено (26.09.2013, 15:28)
---------------------------------------------
Цитата писав:МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ
Л И С Т

11.12.2006 N 31-09000-18-13/26471

Щодо здійснення попередньої оплати товарів, робіт
та послуг за рахунок бюджетних коштів

Щодо поняття "послуги з енергопостачання"

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 р.
N 1404 ( 1404-2006-п ) "Питання попередньої оплати товарів, робітта послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" передбачено
можливість здійснення попередньої оплати на строк не більше одного
місяця в разі закупівлі послуг з енергопостачання. За Законом
України "Про енергозбереження" ( 74/94-ВР ) паливно-енергетичними
ресурсами визначено сукупність усіх природних і перетворених видів
палива та енергії, які використовуються в національному
господарстві.

Тому вважаємо, що відповідні положення постанови слід
застосовувати до всіх видів енергоносіїв, до яких, зокрема,
відносяться кам'яне і буре вугілля, торф, інші види первинного,
твердого палива, кам'яновугільні брикети, інші види вторинного
твердого палива, буровугільні і торф'яні брикети, газ
нафтопереробки, нафтопродукти, природний газ, природні енергетичні
ресурси (ядерна, гідравлічна та геотермальна енергія, інші
природні ресурси), електрична і теплова енергія (Закон України
"Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування
підприємств паливно-енергетичного комплексу" ( 2711-15 ).
Що відноситься природний газ до послуг з енергопостачання роз"яснення знайшла, повний текст цього листа:http://uazakon.com/documents/date_6u/pg_gcndos.htm
Але ж напевно, в самому договорі потрібно, щоб була прописана сума авансування і термін сплати? А в мене звичайний договір по транспортуванню газу і про оплату там написано : здійснюється  авансовими та/або плановими платежами, але суми не має, чи в такому договорі цей пункт не потрібний?

Аватар користувача
kasper232
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 02 квітня 2012, 18:29
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Артемовск

Повідомлення kasper232 »

tinamar, там  і не буде суми, в договорі вказано має бути ціна за 1 ттсячу кубів газу, а до нього потім йдуть додатки де розписано в якому місяці скільки газу Ви будете споживати. принаймні у нас такий договір уже не один рік, якщо потрібно можу відсканувати та вислати Вам.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

tinamar, а чому ви завели розмову про передоплату? Наприклад у нас  газконтора ніколи не вимагає авансових платежів, хоча рахунки на авансові суми щоразу акуратно виписують. Але платимо по факту споживання. В нашому договорі теж не прописано сум авансування. Договір типовий, думаю, що і  у вас він такого ж приблизно змісту.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

kasper232, mulberry, дякую, що відповіли, в кінці вересня нам газове поставило умову, що не підключать опалення з 01.10.13 без передоплати, але потім все вирішилось (мабуть вказівка зверху), і підключили, будемо сплачувати як звичайно за фактично спожитий.

Аватар користувача
IRENE
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 19 травня 2011, 10:44
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення IRENE »

Мы оплачиваем по факту потребления и ни днем раньше. Только в декабре стараемся закрыть декабрь, но все равно по факту потребления (в журнале проставляем приблизительный обьем потребления, берем счет и акт 25 числа и сразу же заказываем в Департ. бюджета деньги).

оля27
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2013, 14:05
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Камьянец-Подольский

Повідомлення оля27 »

Добрий день підскажіть чи можна бюджетній установі придбати модем

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

оля27, Если вы имеете ввиду по предоплате, то с разрешения вышестоящей можно купить модем по предоплате!!!

Zoya3726
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 09 січня 2014, 21:36
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Zoya3726 »

Бюджетна установа заключила договір на виконання капітального ремонту ДНЗ(заміна вікон), перерахувала частину коштів попередньої оплати для придбання матеріалів. Якими документами підрядна організація повинна відчитатися за отримані кошти попередньої оплати перед бюджетною установою, щоб остання могла закрити дебіторську заборгованість в установлений постановою 1404 строк ?

Аватар користувача
viktoriy_ubr
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 98
З нами з: 14 лютого 2012, 23:19
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення viktoriy_ubr »

У  нас акт виконаних робіт. У акті позиції локольного кошторису в основному на придбані матеріали.Якось так.

Zoya3726
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 09 січня 2014, 21:36
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Zoya3726 »

Тобто в акті виконаних робіт самих робіт не зазначено, а лише придбані матеріали?

Аватар користувача
ОК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Волноваха

Повідомлення ОК »

Згідно Постанови КМУ від 23.04.2014 р. № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можут передбачити відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі:.........    Підскажіть будьласка, що мається на увазі "відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів"?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

ОК, я беру письмо у вышестояшей, что они разрешают мне предоплату по такому-то договору на такой-то период. В казну предоставляю копию этого письма.

а  вот недавно задумалась, а можно разрешение просто на предоплату оформить без уточнения конкретного договора? Кто-то таким занимался?

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

orif писав:а  вот недавно задумалась, а можно разрешение просто на предоплату оформить без уточнения конкретного договора? Кто-то таким занимался?
В нашем случае вышестоящая организация сделала приказ о возможности предоплаты на год, ссылка только на постановление. Один раз сдали в казну копию и далее делаем договора с предоплатой.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Goldfish, спасибо, надо и себе так сделать

Аватар користувача
ОК
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 15
З нами з: 05 січня 2012, 13:11
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Волноваха

Повідомлення ОК »

А как будет отображаться сумма предоплаты в отчете "про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, № 7м)", если она не будет перечислена в течение отчетного месяца? Финансовые обязательства регистрируем по предоставленному счету.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10290
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ОК, будут стоять только в столбике Финобязательства в столбиках кредиторка ничего не будет

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

Подскажите, пожалуйста, мы планируем приобрести компьютерный комплекс на сумму 80000,00 грн. Поскольку не знаю, будет ли казна вовремя проводить платеж, не хочу себе на шею вешать такую сумму по приходной накладной. Вот думаю о договоре предоплаты. Скажите, кто знает, могу ли я заключить такой Договор на покупку компьютерного комплекса? В Постанове №117 вроде бы не встречала, но там написано - инши товары до 100 тыс. 
Еще вопрос - написано - на строк не більше одного місяця. Это что, в течение месяца я должна оплатить согласно этого Договора? Спасибо за ответы.

Chaklunka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення Chaklunka »

IrinaKovalchuk писав:Подскажите, пожалуйста, мы планируем приобрести компьютерный комплекс на сумму 80000,00 грн. Поскольку не знаю, будет ли казна вовремя проводить платеж, не хочу себе на шею вешать такую сумму по приходной накладной. Вот думаю о договоре предоплаты. Скажите, кто знает, могу ли я заключить такой Договор на покупку компьютерного комплекса? В Постанове №117 вроде бы не встречала, но там написано - инши товары до 100 тыс.  Еще вопрос - написано - на строк не більше одного місяця. Это что, в течение месяца я должна оплатить согласно этого Договора? Спасибо за ответы.
Прямого запрета нет - в 100 тыс. укладываетесь, все ок.
По поводу оплаты: в течение месяца ПОСЛЕ оплаты Вам должны поставить товар. Я уточняла в нашем казначействе (Херсон). То есть платеж может сколько угодно лежать, но через месяц после оплаты товар должен быть у Вас.
Только смотрите на предельные суммы (Постановление о предельных суммах) - там есть компьютеры.

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

Добавлено (25.06.2014, 17:11)
---------------------------------------------
Chaklunka писав:По поводу оплаты: в течение месяца ПОСЛЕ оплаты Вам должны поставить товар. Я уточняла в нашем казначействе (Херсон). То есть платеж может сколько угодно лежать, но через месяц после оплаты товар должен быть у Вас.
узнавала и я сегодня. у меня другая информация. через месяц после выписанного счета поставщик обязан выдать накладную и поставить товар. вот так. а меня этот месяц и не спасает никак. значит буду заключать обычный договор, брать накладную, ставить на приход. и заключать договор ответственного хранения. по-другому никак.

Chaklunka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 31
З нами з: 15 лютого 2014, 12:26
Регіон: Херсонская Область
Звідки: Херсон

Повідомлення Chaklunka »

IrinaKovalchuk писав:узнавала и я сегодня. у меня другая информация. через месяц после выписанного счета поставщик обязан выдать накладную и поставить товар. вот так. а меня этот месяц и не спасает никак. значит буду заключать обычный договор, брать накладную, ставить на приход. и заключать договор ответственного хранения. по-другому никак.
Ирина, я уже не первый раз спрашиваю у различных специалистов - все подтверждают то, что сказали мне. Будем искать разъяснение. Вечно напишут в постановлениях двояко-трояко, а потом думай (( Не отчаивайтесь. Я тоже не буду ))

Аватар користувача
IrinaKovalchuk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 вересня 2011, 11:36
Регіон: Киевская область

Повідомлення IrinaKovalchuk »

А у нас засада вообще. Поставщик не имеет в наличии компьютеров, поэтому подписать Договор о хранении не может. Тупик какой-то. Будем, наверное, вообще отказываться от этих денег, поскольку выхода я не вижу. Петлю на шею в размере 80 000 грн. вешать ни я ни директор не хотим(((

Аватар користувача
Goldfish
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 03 вересня 2013, 23:14
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харьков

Повідомлення Goldfish »

Lana5260 писав:Можно ли делать предоплату по тендерному договору (бензин и ДТ) сумма договора 400 тыс.грн.
   Я думаю,что нет. Одним из необходимых условий предоплаты являются и договорные отношения, а именно: в договоре должно быть предусмотрено, что оплата осуществляется по предоплате (сроки поставки товара после предоплаты и ответственность за несвоевременную поставку, условия возврата предоплаты тоже необходимо предусмотреть) и регистрировать обязательства в казне по такому договору нужно как на предоплату. Поэтому, я 
думаю, что условие предоплаты необходимо применять к договору в целом, что делает невозможным применение предоплаты к тендерному договору.

ДОР
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 01 березня 2014, 23:31
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення ДОР »

девочки,кто работает по счетам-как вы отражаете счета в мемордерах и в квартале считаете фактические?а если проплатилась часть товара по счту-и его не дали до отчета -тогда это дебиторка?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Да. Отражается в м/о№ 4. Будет дебетовое сальдо по счету 364. Факта, естественно, нет, только касса

ДОР
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 01 березня 2014, 23:31
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення ДОР »

если не сложно напишите проводки по приобретении товаров по предоплате?а дебиторку в казне в квартальном показывать как?

ДЖКГ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2014, 15:59
Регіон: Полтавская Область
Звідки: Комсомольск

Повідомлення ДЖКГ »

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, в Постанові №117 в п.1.1 по передплаті на один місяць написано "інших робіт і послуг, якщо розмір такої оплати не перевищує 30 відсотків їх вартості": які це інші роботи, якщо не будівництво, реконструкція, кап.ремонт?

Barabashka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 107
З нами з: 14 грудня 2011, 08:56

Повідомлення Barabashka »

Здравствуйте. Подскажите, а как быть с подпиской на 2016 год? Нет никакой возможности оплатить подписку в этом году?

Аватар користувача
Замазий Светлана
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 20
З нами з: 04 вересня 2015, 12:51
Регіон: Харьковская область
Контактна інформація:

Повідомлення Замазий Светлана »

Есть возможность оформить подписку на газету "Бюджетная бухгалтерия" с отсрочкой платежа. Позвоните по номеру (057) 76-500-76 или 719-41-14

Кузя
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 225
З нами з: 09 листопада 2012, 15:00
Регіон: Ровенская область
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Кузя »

Доброго дня. Чи можна провести попередню оплату за послуги страхування автомобіля.

Аватар користувача
bysinka
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 37
З нами з: 23 червня 2015, 13:23
Регіон: Днепропетровская область

Повідомлення bysinka »

Добрый день! Очень нужна помощь!  Подскажите,  пожалуйста, как правильно отразить в бух.учете (проводки) предоплату в следующих случаях:
1)     В декабре 2015г. Была осуществлена предоплата подписки на 2016 г. с общего фонда в размере 8926,44 грн.
2)     С общего фонда была сделана предоплата бензина на сумму 4967,50
3)     В декабре была осуществлена предоплата кап.ремонта по спец. Фонду  на сумму 294932,00 грн. Общая сумма договора 983000 грн.

Відповісти

Повернутись до “Різне”