Реєстрація договору

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Добрий день. Мені в банку дали новий договір на безкоштовне обслоговування ((по зарахувані зарплати) (раніше платили 0,15%).). В договорі відсутня сума стоїть "вартість обслуловування 0 грн." Як мені даний договір зареєструвати у казначейтві. Просто принести договір без юридичних і фінансових зобовязань і все?
Востаннє редагувалось 04 лютого 2016, 17:59 користувачем lena-1992, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10285
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1367 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

lena-1992 писав:Добрий день. Мені в банку дали новий договір на безкоштовне обслоговування ((по зарахувані зарплаті) (раніше платили 0,15%).). В договорі відсутня сума стоїть "вартість обслуловування 0 грн." Як мені даний договір зареєструвати у казначейтві. Просто принести договір без юридичних і фінансових зобовязань і все?
А навіщо тоді його в казначействі реєструвати??

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

EVGENIY писав:
lena-1992 писав:Добрий день. Мені в банку дали новий договір на безкоштовне обслоговування ((по зарахувані зарплаті) (раніше платили 0,15%).). В договорі відсутня сума стоїть "вартість обслуловування 0 грн." Як мені даний договір зареєструвати у казначейтві. Просто принести договір без юридичних і фінансових зобовязань і все?
А навіщо тоді його в казначействі реєструвати??
Дякую. Я також так думала, що не потрібно. Але  в банку цікавилися коли я буду його реєструвати у казначействі, щоб знати яку їм ставити дату.

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

Марусяк Андрей писав:Договір по оренді заключений 31.12.2015. Як його зареєструвати в ДКУ в лютому 2016 р.? Може через додаткову угоду?
Потрібно заключити новий договір (1. або попросіть щоб вам дали новий договір без дати для казначейства повинні війти в ситуацію; 2. або якщо дата стоїть лише на перші сторінці і там немає підпису їх організації передрукуйте її і поставте лютневу дату (незаконно але як варіант)) і протягом 5 днів від дати заключення зареєструвати у казначействі. Додаткова угода може бути зареєстрована лише до договору який вже був зареєстрований у казначействі.

Аватар користувача
Боровых Людмила
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 лютого 2016, 15:48
Звідки: Украина, Гвардейское

Повідомлення Боровых Людмила »

Марусяк Андрей писав:Договір по оренді заключений 31.12.2015. Як його зареєструвати в ДКУ в лютому 2016 р.? Може через додаткову угоду?
Поставьте на договоре свой штамп входящего документа,например,с сегодняшней датой и в течении 5-ти дней зарегистрируйте в казначействе.

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

З юридичими зобов'зяанням таке не проходить. Адже договір підписують дві сторони в один робочий день!

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Добрий день!!!!!!!!!!!! Скажіть як правильно в бюджетній організації погоджувати або візувати договір(будь- який нд на придбання на ремонт), повинен погоджувати юрист і бухгалтер чи достатньо тільки юриста??????

lena-1992
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 91
З нами з: 18 листопада 2015, 20:20
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення lena-1992 »

ЛІДІЯ Кулешник писав:Добрий день!!!!!!!!!!!! Скажіть як правильно в бюджетній організації погоджувати або візувати договір(будь- який нд на придбання на ремонт), повинен погоджувати юрист і бухгалтер чи достатньо тільки юриста??????
У нас наприклад договір підписує тільки директор. Бухгалтер заносить лише інформацію про договір (з ким заключений, на що, суму, процедура закупівлі) лише у реєстр договорів де ставить свій підпис. Юрист лише готує договори (наші вихідні) свого підпису ніде не ставить.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Вообще, в идеале в организации должно быть Положення про довговірну роботу. Там прописывается, кто и что визирует, и порядок подписания. В больших организациях это очень строго работает. Кучу виз бухгалтерия собирает на договора - юристы, хозяйственники, зам - потом руководителю на подпись.

В маленьких это часто делает бухгалтер единолично, но если есть юротдел или хотя бы юрист - правильно визировать договора у него,он же записывает в журнал договора

ЛІДІЯ Кулешник
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 130
З нами з: 11 вересня 2015, 09:31
Регіон: Львовская область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ЛІДІЯ Кулешник »

Радистка_Кэт писав:Вообще, в идеале в организации должно быть Положення про довговірну роботу. Там прописывается, кто и что визирует, и порядок подписания. В больших организациях это очень строго работает. Кучу виз бухгалтерия собирает на договора - юристы, хозяйственники, зам - потом руководителю на подпись.

В маленьких это часто делает бухгалтер единолично, но если есть юротдел или хотя бы юрист - правильно визировать договора у него,он же записывает в журнал договора
так у нас є положення про договірну політику на 2016 рік ))))))))) у 2015 не було тому візував тільки юрист а тепер і юрист і бухгалтер))))))))))

Відповісти

Повернутись до “Різне”