Зняття бюджетних зобов'язань

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
Beti
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 20 вересня 2013, 15:16

Повідомлення Beti »

С такой же датой и номером юридические не даст ни снять ни добавит.. в этом году у нас улучшеная мережа )

Аватар користувача
Pacific
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 48
З нами з: 14 січня 2013, 20:23
Регіон: Одесская область
Звідки: Одесская область
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Pacific »

masya, я робила так: спочатку вносила дані фінансового ,а вже потім бюджетого зобов'язання, тоді мінус пускає.

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

masya писав:Коллеги, в программе Мережа, не могу снять обязательства( тоесть зарегистрировать с минусом), пишет уже есть и все тут. Может что-то не так делаю. Как снять обязательства финансовые и юридические?

В мене було таке, що фін. зобов'язання були видалені, але в залишках по фін.зоб  ці сіми відображалися, і писало те ж саме, я видаляла фін. зоб в самому файлі  URZB.DBF

Ще маленьке запитання:
В серпні 2013 року нам виділили кошти на кап. придбання, накладні ми взяли, посадили юр. і фін. зоб, так як кошти нам на рахунок надійшли. По цей день зобов'язання висять (ну, як і в всіх), ту апаратуру нам звичайно на руки не дали, і не знати чи дадуть, і чи на складі така буде, і за такою ціною... Ми б хотіли зняти зобов'язання, але ж ми апаратуру оприбуткували... Що ж нам робити?

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 234
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Pacific, Огромнейшее, благодарю Сделала как вы подсказали, все получилось

Добавлено (05.03.2014, 09:06)
---------------------------------------------
myzschool, Выход один, возвратную накладную, только нужно очень хорошо придумать причину возврата( не качественная, не подходит а заменить у поставщика нечем) ) и уговорить поставщика подписать накладные, другого выхода у вас нет. Тут еще не дай бог какой-нибудь внеплановой инвентаризации...

Аватар користувача
ulin44
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 03 січня 2014, 21:43
Регіон: Винницкая область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення ulin44 »

Мені потрібен список усіх документів, які потрібні для казначейства, для того щоб відзвати зобов'язання. Якщо можете напишіть.....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10303
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

У разі зняття з реєстрації бюджетних фінансовихзобов'язань до органів Казначейства подається Реєстр фінансових зобов'язань
разом з документами (накладна, акт тощо), що підтверджують повернення товару
постачальнику з причин невідповідності договірним умовам, відповідним рішенням
суду стосовно обсягів або якості виконаних робіт, наданих послуг, додатковою
угодою про зміну умов договору тощо.

При знятті з обліку бюджетних зобов'язань табюджетних фінансових зобов'язань суми у реєстрах проставляються з мінусом.

(Наказ|Порядок, Мінфін, від 02.03.2012,№ 309 "Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань
розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах
Державної казначейської служби України")

Аватар користувача
myzschool
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 89
З нами з: 19 вересня 2012, 15:40
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення myzschool »

Свою ситуацію описала вище. але виникло ще одне запитання: чи можна в такому випадку скористатися ОХОРОННОЮ ЗАПИСКОЮ? Так як взято на баланс в серпні 2013 року, договір зберігання пізно робити, знімати зобов'язання нам заборонили, а перевірка може наглянути в будь-яку хвилину.

mamochka
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 358
З нами з: 29 січня 2014, 14:18
Дякував (ла): 7 разів

Повідомлення mamochka »

юр.зобовав'язання були зареєстровані в січня по 31.03.2014, лишився залишок 150 грн. Я роблю з "-", тобто все теж що ї в січні просто мінусую ці 150 грн?, а потім реєструю нові юр.зобов., тільки з 01.04.2014 по 31.12.2014 чи з січня (коли реєстр. перше зоб.) і по 31.12.2014 ? це дог. по телефону.

Аватар користувача
753
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 квітня 2012, 14:27
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 753 »

Добрый день, дорогие коллеги!!!!! нуждаюсь в помощи вашей!!!! ситуация такая..... была кредиторка за 2013 год обслуживание аквариума по КФК 091214, на данный момент уже просроченная дважды!!!! естественно денег не дают......заведующая отделения ДЦП нашла  спонсора и те заплатили ..кредиторку за 2013 год, написали письмо в казну , что бы снять юридические и  финансовые обязательства, теперь казна просить дополнительный договор на это,  может быть у кого есть "коза" такого  договора что б я могла отправить этой компании  для подписания . Буду очень признательна!

Татьяна2743
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2013, 14:08
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Красноармейск

Повідомлення Татьяна2743 »

Добрий день . Допоможіть будь ласка. У 2013 році за Постановою КМУ були виділені з Держ бюджету  кошти нашим організаціям на придбання приладів системи геоіннформаційного контролю,моніторингу та управління транспортними засобами . Були зареєстровані зобовязання по КЕКВ 3110 - вартість  приладів та по КЕКВ 2240- обслуговування цих приладів. але проплат так і не було. На сьогоднішній день немає цільових призначеннь на оплату цих приладів та їх обслуговування  . Як мені правильно повернути ці прилади і зняти зобовязання. Фірма яка нам їх поставляла знаходиться в Києві а ми за 250 км Чи можу я відправити  їх цінною банделоллю  з описом вкладееня і по цьому опису зняти зобовязання . .Дякую .Дуже потрібна  допомога.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Татьяна2743, а як Ви їх отримувавали? можете звичайно відправити і так, і новою поштою, але щоб прослідкували щоб у документах перевізника була прописана їх відповідальність за цілісність доставки, в разі чого вони зобов"язані повернути кошти в разі пошкодження посилки при перевезенні, і звичайно ж щоб ваш постачальник підписав возвратну накладну про отримання.... Але є ще один суттєвий нюанс: вартість приладів, вона повинна вказуватися повністю, щоб у разі чого трапиться, перевізник відшкодовує цю суму. Але зазвичай, на пошті говорять, що можете оцінити посилку дешевше, щоб платити меншу комісію за пересилку. Тобто виходить палка з двох кінців, Вам вирішувати..

Татьяна2743
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 22 січня 2013, 14:08
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Красноармейск

Повідомлення Татьяна2743 »

tinamar, нам вони теж надходили курєрською службою. вчора відрпавила цінною посилкою з курєрською доставкою. чекаю результат.

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

Татьяна2743, успіхів!

Відповісти

Повернутись до “Різне”