кредиторка по кап.видаткам

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
АлінаП
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 03 січня 2013, 09:27
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення АлінаП »

Подскажите, может кто знает. Казначейство отказывается регистрировать кредиторку по кап.видаткам без проверки фин.инспекции. Сумма смешная -2500,00. Ссылаются на 65 постанову. А там написано, что не проверяется кредиторка меньше 300 тыс., яка утворена СТАНОМ НА   01 березня 2014р. Что делать с кредиторкой на 01.01.2015 ?????

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2485
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 450 разів

Повідомлення yaoleg »

АлінаП, згідно ПКМУ №65 перевіряється заборгованість станом на 01.03.2014 і яка перевищує 300 тис.грн. Отже, казначейство має зареєструвати Вашу заборгованість. Якщо ж відмовляються нехай дають письмову відмову із ґрунтовним поясненням!

Аватар користувача
левочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 08:09
Звідки: Николаев

Повідомлення левочка »

Дівчатка !!! Караул 30.01.15 повернулися кошти на рахунок  не пройшли кошти по харчуванню. Чи є це кредиторкою.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Вы их отправили в этом году? Тогда можно снова отправить, указав правильные реквизиты

В доход бюджета отправляются те суммы, которые ушли в прошлом бюджетном периоде, а вернулись в текущем.

Аватар користувача
левочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 08:09
Звідки: Николаев

Повідомлення левочка »

Не можу промовчати!!! Оце країна!!! Кредиторка по дорогам по спецрахунку,кошти держава забрала ,а сільська рада може її погасти тільки по рішенню  суда!!!Оце даєм!!! КАПЕЦЬ!!!

Добавлено (19.03.2015, 10:24)
---------------------------------------------
Тільки кредиторка по поточним  роботам

Аватар користувача
tinamar
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 459
З нами з: 06 жовтня 2011, 10:39
Регіон: Полтавская область
Звідки: Полтавська область
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення tinamar »

левочка, а можна детальніше, де прочитати що тільки за рішенням суду? в мене аналогічна ситуація, але не по дорогах, а по інших кап.видатках, які виконані за програмами: з місцевого проплата пройшла, а з виділених субвенцій-ні, не дали підкріплення: кінець року і всьо-гроші забрали. Тепер теж хочемо якось сплатити за свої, але якиий порядок?

Аватар користувача
левочка
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 40
З нами з: 27 липня 2011, 08:09
Звідки: Николаев

Повідомлення левочка »

tinamar!!!    мене ця  ситуація  достала- так я уже достала свій фінвідділ і казначейство ,а вони дальше всих достають,як буде напишу.

Відповісти

Повернутись до “Різне”