Перереєстрація зобов'язань за кредиторською заборгованістю

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
lusia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 листопада 2013, 13:41
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення lusia »

Які документи потрібні для перереєстрації зобов'язань по кредиторській заборгованості 2014 року по державному бюджету - виплати на карткові рахунки по КЕКВ 2240 та КЕКВ 2250 (КПКВК не змінювався). Заявка на видачу готівки - та, що зареєстрована 2014 року, чи 2015 роком? І як далі? Допоможіть, будь ласка, бо казначейство мене вже зовсім запутало.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Все платежные документы по-новой, вообще-то. Хотя, по логике - заявка должна быть именно та. Но меня заставляли делать новую. Юр-фин - перерегистрация этим годом, ссылка на документы 2014 года. Платежки текущей датой

Аватар користувача
lusia
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 25 листопада 2013, 13:41
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Хмельницкий

Повідомлення lusia »

Радистка_Кэт писав:Все платежные документы по-новой, вообще-то. Хотя, по логике - заявка должна быть именно та. Но меня заставляли делать новую. Юр-фин - перерегистрация этим годом, ссылка на документы 2014 года. Платежки текущей датой
Дело в том, что так я и сделала (зарегистрировала прошлогодние, но с новыми платежками). Казначейство зарегистрировало, но (почему то) отдали оба экземпляра заявок, почему - не объясняют.

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Ну, зарегистрировали же. Может, для того, чтобы вы потом при оплате вложили второй экземпляр.

Відповісти

Повернутись до “Різне”