придбання послуг за власні кошти працівника. Чи можливе відшкодування

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго дня! Чи може працівник сплатити за установу за генерецію нового ключа з подальшою подачею авансового звіту та відшкодування понесених витрат по КЕКВ 2240?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Ау! Ніхто не стикався з таким?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

JAFA писав:Доброго дня! Чи може працівник сплатити за установу за генерецію нового ключа з подальшою подачею авансового звіту та відшкодування понесених витрат по КЕКВ 2240?
В загалі я би так не робив! Так можна що завгодно купити а потім відшкодовувати! А ці кошти у вас заплановані? Хоча знаю що так марки купують деякі!

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

EVGENIY писав:
JAFA писав:Доброго дня! Чи може працівник сплатити за установу за генерецію нового ключа з подальшою подачею авансового звіту та відшкодування понесених витрат по КЕКВ 2240?
В загалі я би так не робив! Так можна що завгодно купити а потім відшкодовувати! А ці кошти у вас заплановані? Хоча знаю що так марки купують деякі!
Я то з Вами згодна, але в нас одному працівникові сильно горіло, він заплатив з власної кишені, не захотів чекати 2 дні, коли сплатиться по договору, а тепер у мене головний біль, як це все правильно оформити.

Відповісти

Повернутись до “Різне”