як скоригувати раніше зроблену помилку?

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Заболотная Наталия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2018, 22:22

Повідомлення Заболотная Наталия »

Добрий вечір! Я бухгалтер - початківець,  без попереднього досвіду роботи бухгалтера. Я веду облік продуктів харчування. Облік ведеться у програмі Excel. В кінці місяця роздруковується відомість по надходженню та списанню продуктів харчування. 

Нещодавно звіряла залишки по відомості з Головною книгою, виявила велику розбіжність. Виявилось, що кілька місяців тому я не записала у колонку "прибуток" дві позиції, а ще неправильно перенесла залишок на початок наступного місяця. (Часом буває, що програма "глючить": не спрацьовує формула). Але ці позиції відображені у 7 та 11 меморіальних ордерах.

Підкажіть будь-ласка, як цю розбіжність  можна скоригувати?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Ці розбіжності якось вплинули на вашу фінансову та бюджетну звітність?  Ви в балансі скільки показали продуктів ?

Заболотная Наталия
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 15 листопада 2018, 22:22

Повідомлення Заболотная Наталия »

EVGENIY писав:Ці розбіжності якось вплинули на вашу фінансову та бюджетну звітність?  Ви в балансі скільки показали продуктів ?
Ні, не вплинули. Помилка тільки в даному звіті, який вже підшитий. А в балансі все згідно даних 7, 11 та 12 меморіальних ордерів.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10304
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Заболотная Наталия писав:
EVGENIY писав:Ці розбіжності якось вплинули на вашу фінансову та бюджетну звітність?  Ви в балансі скільки показали продуктів ?
Ні, не вплинули. Помилка тільки в даному звіті, який вже підшитий. А в балансі все згідно даних 7, 11 та 12 меморіальних ордерів.
Зробіть все вірно і підшийте заново!

Відповісти

Повернутись до “Різне”