отчётность за месяц

Тут пишемо про помилки, пропозиції, поліпшення, питання щодо заповнення та інше
Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

EEEEEEEEEEEEEE, согласно Наказу №44

"2.6.2. Бюджетна звітність:
а) місячна - до органів Казначейства за формами (додатки 9-12), визначеними абзацами сьомим-десятим підпункту 2.1.2 пункту 2.1 цієї глави."

а в квартальной будут форми 2; 4-1; 4-2.

Аватар користувача
mulberry
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 527
З нами з: 09 серпня 2012, 10:33
Регіон: Cortés
Звідки: Barrio San Antonio
Подякували: 2 рази

Повідомлення mulberry »

EVGENIY, моє шанування- бланки квартальної та місясної звітності- просто супер! До цього часу звітність робила в Парус-консолідації, поки обслуговуючі програмісти її не запороли, опісля- робила у Ворді , із мінфінівського наказу. Але в Екселі- це просто супер, зникає необхідність рутинного клацання при заповненні ідентичних комірок та мудрування, яку суму куди вліпити. Спасибі, що хочете і можете допомагати! До річних бланків іще не дивилась, немає необхідності.

Туманский
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 94
З нами з: 07 травня 2011, 10:15
Подякували: 3 рази

Повідомлення Туманский »

EVGENIY, ПОПРАВТЕ В ЗВІТНОСТІ В ЗНОСТІ ПО ПОРЯДКУ ВОВИНЕН БУТИ ТЕКСТ З 370 ПО 350

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Туманский, где именно?? Вот копирую прям из наказа "У місячній бюджетній звітності рядки з 370 по 550 не заповнюються."

SJV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2013, 15:07
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення SJV »

Цитата писав:кто нашёл какие ошибки в бланках или в формулах пишите сюда, или может
пожелания какие-нибудь, предложения по усовершенствованию и т.д.
в Ф.7 месячная отобразила листы (всего14), в сводную считает всего 4 листа. Как быть? Набрать формулу в ручную, сняв защиту.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

SJV, только что октрыл двадцатый лист написал туда данные и в сводную всё посчиталось!! Возможно вы переименовали листы!!

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

EVGENIY, В зв"язку з чим зміна "дизайну" звіту?:-))) Як на мене подвійні лінії дуже "гублять" курсор при внесенні даних.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

GalinaT, в связи с тем что тут многие писали что казначества не принимают отчёт так как линий в бланке две, а тут одна мне тоже это не нравится и писать формулы было неудобно так как правда теперь не видно на какой ячейке работаешь, но что ж тут уже поделать, хочется же чтоб для всех подходил! 

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

EVGENIY, ну а от такого я ще ні від кого не чула,щоб не приймати звіти через лінії в бланках...:-((((

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

GalinaT, так тут же на сайте жаловались я только не помню на форуме или в коментариях к новостям, но я это запомнил и сейчас применил

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

EVGENIY, думаю вони вже пожалкували про це :-)

refrogg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 01 лютого 2013, 16:37
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення refrogg »

Самое интересное, что в нашем казначействе отчеты , которые согласно приказу должны быть на 3 листах, типа Ф-7, сжатые до 2 листов , уже принимать не хотят, мотивируя тем, что не соответсвуют приказу. И вообще, там все так мелко напечатано, что ничего не видно. Поэтому, судя по всему, прийдется немного модифицировать листы форм

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

refrogg, У меня просто нет слов, пусть бы они попробывали попринимать отчёты сделанные в ворде и посидели бы посчитали все суммы на калькуляторе вот тогда бы я на них посмотрел! Вобще то я эти формы когда то в 2008 году сделал для своих клиентов особенно для советов у которых много КФК чтоб они не мучались в ворде! Я бы принципиально таким сдавал на двух листах и пусть бы писали отказ в принятии и интересно на что бы они сослались!! Цифры в формах можно увеличить просто у кого то миллионы а у кого то тысячи вот тем у кого тысячи свободно можно увеличить шрифт если им мелко и отчёт вместится на двух листах и цифры будут больше чем если бы в ворде набирали!!!! Вобще я в шоке!!! Маразм крепчает!!! Я уже когда то писал и про две полосочки и про три листа щас напишу!!! Не в одном обзорном письме после ревизий органов ДКСУ не было что отчёты принимались не в соответсвии с формами или то что они на двух листах вместо трёх или то что одна полосочка вместо двух!!! НУ ОТКУДА КАЗНАЧЕИ ВЫХВАТЫВАЮТ ТАКИЕ МЫСЛИ????????????? 
П.С. Вот реально я бы специально для них сделал в ворде и специально бы по ошибался в итоговых цифрах пусть бы считали на калькуляторе! И ещё бы пусть бы сами попробывали в ворде набрать 25 КФК а потом ещё и зведену!! И просчитать всю математику!!! 

refrogg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: 01 лютого 2013, 16:37
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення refrogg »

Это все слова и только .... В образцах к приказу как указана форма № 2 к примеру ? На трех листах.....

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

refrogg, это не слова, это логика, наказом утверждены ФОРМЫ а не бланки! Если вы откроете Лигу и попробуете там почитать приказ 44 то увидите что у них вобще не разрываются формы! и в приказе не образцы а формы утверждены!! Ещё раз говорю ФОРМЫ а не БЛАНКИ!!!!!!!! Если вы печатаете на двух листах то ФОРМУ вы не нарушаете!!!!!!!!!!!!! Разве не так?????

Аватар користувача
Павлова Анна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 06 березня 2012, 21:05
Звідки: Диканька

Повідомлення Павлова Анна »

refrogg, якщо ваше казначейство не хоче приймати звіти на 2 листках, то робіть їм з наказу (у ворді), а формами Євгена користується дуже багато установ з усіх областей і нарікань ніяких не має. Навпаки це економить папір та час казначеїв на їх візування. 

Аватар користувача
KOTIK
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 101
З нами з: 11 квітня 2011, 09:03
Регіон: Дніпропетровський
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення KOTIK »

У нас 36 КФК по местному и 5 КПКВ по "державному" бюджету, а потом еще и "зведена по розпорядни кам" так что нам очень подходит и казначеи наши никогда ничего на этот счет (2 листа или 3 листа ) не говорили!!!!!!!!!!!!!!!!

kazna
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 28 січня 2013, 09:23
Регіон: Киевская область
Звідки: Киевская область

Повідомлення kazna »

Добрий день.Я казначей. І я своїм установам сама поскачувала з Вашого сайту звіти (за яке велике спасибі від установ). Ми все приймаємо, не має різниці на скількох листах. Це все залежить від конкретного управління ДКСУ. Не потрібно на всіх наговарювать. Ми також люди. І із своїми установами співпрацюємо. І за 7 форму і за річний звіт дякуємо. Пробуємо 7 форму в цьому місяці на електронних носіях, чи в нас получиться побачимо. Бухгалтерам після екселя тяжко.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

kazna, я пробовал в программе от казначейства набрать семёрки и затем вкачать их в БУДЖЕМ, у меня выдало ПОМИЛКОВА СТРУКТУРА поэтому не стал напрягать клиентов чтоб они делали в ней нам всё равно вручную потом вносить! А у вас получилось втянуть? Сегодня вроде обновление сделали программы может там уже что то поправили! Дело в том что я могу сделать чтоб и ексель сохранял в дбф для импорта в БУДЖЕМ но если проги казны такие дбфники не делают то как мне догадаться какой нужен файл БУДЖЕМУ я незнаю

Аватар користувача
sana_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 21 лютого 2012, 12:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення sana_ubr »

EVGENIY, пересмотрите, пожалуйста, формулы в кв. формах КЕКВ 2700 относится к защищенным статьям, а в Ваших формах (в частности в ф.2 ) он в общий итог по 5 колонке не входит. Спасибо!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sana, перезакачайте это поправлено

SJV
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 16 січня 2013, 15:07
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення SJV »

Подскажите, пожалуйста, как в форме 7 создать дополнительные сводные. Необходимо: 1. Сводный 070401(НЦДП+ЦДЮТ). 2. 070000 с ЦДЮТ. 3. 070
000 без ЦДЮТ. 4. Сводный с ЦДЮТ. 5. Сводный без ЦДЮТ.

Аватар користувача
tanymeg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 серпня 2012, 12:14
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення tanymeg »

Підкажіть будьласка хто знає, чого з розділу фін.звітність не скачуються файли звітності пише що нема доступа до файла та файл, диск або каталог може буже бути доступним дільки для чтенія або сервір не відповідає на запит, далі запитує повторити чи відмінити, нажимаєш повторити ніякої реакції, а нажимаєш відмінити пише нема доступу и нажити ок. Інший варіант при загрузкє пише сбой конвертера при відкритті файла і ок. Що мені робити? Бо напряжно набирати вручну у ворді Форму 7 тимбільш робити квартальний. Можливо в когось є щоб нормально відкривалося скиньте мені будьласка на пошту megveselsil@mail.dp.gov.ua . Дякую за допомогу!!!!!!!!

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

tanymeg, все скачивается, пробуйте на другом компе или с помощью другого браузера. И, пожайлуста, более конкретней указывайте что именно не скачивается: "Квартальна звітність в екселі для 2003 офіса" или что-то другое.

Аватар користувача
tanymeg
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 31 серпня 2012, 12:14
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск

Повідомлення tanymeg »

Не скачуєтья усе і кварталка і місячна звітність і обох офісах також пробовала на другому компі там і вінда нова сучасна і браузер опера, і захист відключала, що я тільки не робила пісня одна й таж сама. Якби все було окей, чи я просилаб допомоги?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

tanymeg, отправил вам все отчёты на емейл возможно скорость закачки маленькая и вы не дожидаетесь пока всё загрузится

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Алена1440, на главной странице там где "Меню сайта" выберите "Отчётность в ДКСУ" и будет вам счастье

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

LEDI, До конца месяца обновлю во всех формах и в кошторисах и в квартальной и в месячной отчётности! Я сообщу в новостях 

Аватар користувача
sana_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 21 лютого 2012, 12:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення sana_ubr »

EVGENIY, Доброго дня! В формі 7м.(заг.фонд) в листі 1 є незареєстрована кредиторська заборгованість по КЕКВ 2240,колонка 9 і колонка 13 по кекв 2240 відрізняється на суму нереєстрації, загальна сума кредиторської заборгованості (стовбчик 9 і 13) також відрізняються на цю суму. В зведеній формі 7м. загальна сума кредиторської заборгованості -стовбчик 9 і 13 відрізняються на суму нереєстрації (так як і має бути), а по КЕКВ 2240 стовбчик 9 і 13 мають однакову суму -як все зареєстровано ( а різниця має бути на НА СУМУ НЕРЕЄСТРАЦІЇ).

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10292
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sana, ничего не понял! Всё что незарегестрировано в казне теперь отображается в 19 додатке рядок 120 "Кредиторська заборгованістьза бюджетними зобов'язаннями, не взятими на облік органами Казначейства"

Відповісти

Повернутись до “Звітність в Excel яка викладена на сайті”