Отчётность за квартал

Тут пишемо про помилки, пропозиції, поліпшення, питання щодо заповнення та інше
1969
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 29 лютого 2012, 22:24
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення 1969 »

EVGENIY. а чем отличается отчет версии 7-3 от версии 7-2. Спасибо

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

1969, исправлена ошибка в ф7 КЕКВ 1160 в кредиторке ошибка в формуле была!! Больше ничем!

Аватар користувача
Nadiya002012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 28 березня 2012, 15:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Nadiya002012 »

EVGENIY, я - главный распорядитель, и мы делаем отчет в екселе, поэтому нам нужен додаток 34, очень прошу!!!!!)))

ФИЛЬЧУК

Повідомлення ФИЛЬЧУК »

Перш за все хочу подякувати за такий сайт і особливо за розроблені вами бланки звітності, що допомагають у роботі бухгалтерам, щастя і здоровя вам на довгі роки. на сайті я зареєструвалась сьогодні , ще не все тут роздивиласьі може ставлю питання недоцільне але строки здачі звітності піджимають тому надіюсь на позитивну відповідь
Моє питання: у мене є квартальна ( річна )звітність в екселі розроблена Вами версія 3.04. Справав тому що я працюю в ПТУ., а ПТУ із минулого року перейшли з державного бюджету на місцевий, але основні засоби залишились на державному бюджеті. тому я подаю звітність ф.1 баланс - 3штуки - державну, місцеву і зведену, так само ф.5 У версії 3,04 я дописувала ( копіювала існуючі і вносила формули) потрібні мені сторінки чи можна внести якось поновлення до діючої согодні версії щоб не переписувати всі дані заново.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nadiya002012, к сожелению у меня уже нет времени переносить в ексель, у меня же тоже квартальный отчёт скачайте на сайте наказ 44 там возьмите додаток 34 и заполните в ворде данные из него всё равно никуда не тянутся, в будущем добавлю!!

ФИЛЬЧУК, скачайте звит версия 7,03 один файл назовите ДЕРЖ второй МЕСН и третий ЗВЕД, непонимаю зачем вы усложняете, версия 3,04 это был годовой и на сегодня не актуальна, та и в годовом нет выдатков поэтому они не тянутся в баланс а в результаты!!! Ну ещё как вариант можете размножить любой лист в звите и переписать формулы под себя, к примеру форму 5 но в баланс будет тянутся именно родная форма копии не будут!! Вобще это как то не правильно, вроде в бюджетном кодексе написано что установа не может быть одновременно в двух разных бюджетах, вы скорее всего должны были перенести всё на месный бюджет!!

П.С.Если чо спрашивайте, я правда отвечать могу только вечером так как на работе нет интернета!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Galina0127, На сайте лежит новый бланк!! Застосовується, починаючи зі звіту за I квартал 2012 року. Что то ваш фонд чудит!! Щас ещё перепроверю конечно, но что то не то с вашим фондом!!!

Перепроверил, это последняя форма и он ПРАВИЛЬНАЯ!!!!!

сільрада
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 09 серпня 2011, 11:56
Регіон: Одесская Область
Звідки: Одесса

Повідомлення сільрада »

Добрий вечір ! Підскажіть будь ласка, чи можливо зняти защиту листка в балансі( ф1),мені потрібно доходи загального фонду проставити вручну,так як у нас є нерозподілені,а так все добре з форм вноситься автоматизно за ,що вам дуже вдячні.Дякую за відповідь !!!!

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

сільрада, я ж вам в чате ответил, но вы правильно сделали что перешли на форум, теперь рааскажите конкретней какие доходы вы хотите поставить?????

ФИЛЬЧУК

Повідомлення ФИЛЬЧУК »

у нас казначеи требуют ставить прочерки в пустых ячейках. помогите снять защиту в ф.1 баланс .Мне завтра 05.04.12 здавать отчет. пожалуйта скажите пароль

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

ФИЛЬЧУК, вот пример уже сданого баланса (некоторая часть), где нужно прочерки ставить дополнительно?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
sana_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 21 лютого 2012, 12:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення sana_ubr »

EVGENIY,на счет того, что на сайте нет "Головних розпорядників" Вы ошибаетесь - есть! Мы такая же нищета как и все бюджетники

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

sana, Пока скажите спасибо Ивану, а в будущем я учту и в новых версиях добавлю додаток 34 и форм 4,2

Аватар користувача
sana_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 34
З нами з: 21 лютого 2012, 12:49
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення sana_ubr »

nechivan,большущее Вам СПАСИБО!

Аватар користувача
Allan
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 28 березня 2011, 11:51
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Нежин

Повідомлення Allan »

У Ф.2.1 в колонці 4 видатки всього не рахує КЕКВ 3000. Зняла "защиту" дописала сама.

Добавлено (05.04.2012, 11:10)
---------------------------------------------
У мене два КВК. Чи можна зробити так, щоб був один баланс і всі форми в розрізі двох КВК???

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Якщо комусь треба для звіту : два переліка форм та супровідний лист
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Аватар користувача
Natacha
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 11 листопада 2011, 17:48
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Дубровица

Повідомлення Natacha »

Велике дякую, на_та.

Аватар користувача
lol777
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 30
З нами з: 15 березня 2012, 14:13
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення lol777 »

Здравствуйте. За отчёт в Еxcel спасибо)). В д29 отсутствует возможность заполнения на несколько КФК, и сводной.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Allan писав:мене два КВК. Чи можна зробити так, щоб був один баланс і всі форми в розрізі двох КВК???

порядок складання цього не передбачує, отже складання зведеної звітності з різних КВК це порушення складання звітності!!
lol777 писав:В д29 отсутствует возможность заполнения на несколько КФК, и сводной

Тепер цей додкаток складається за КВК а не КФК тому зведена і не потрібна, доречі він не захищен паролем можете розмножити лист і для себе вже зробити на кількома КФК, але це не буде правильно!

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Tato4ka_1000455, прочитайте Наказ 44 "Про затвердження Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів" (на сайте есть), пункт 3.4 про порядок зповнення форми 2.
Поправка от админа: "это недоработочка кредиты должны сумироваться в 10 строчку пусть снимает защиту и правит сама. Потом в новой версии исправлю." Пароля нет, поправьте или попросите кого-нибудь.

ФИЛЬЧУК

Повідомлення ФИЛЬЧУК »

здраствуйте , в образце баланса который вы выложили жирные точки - они у нас не проходят , нужно было поставить прочерки примерно 1,5см

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

ФИЛЬЧУК, конкретнее - на каком листе и какой версии?
Проверил оба варианта: и 2003, и 2007 - у меня прочерки.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

ФИЛЬЧУК писав:жирные точки - они у нас не проходят
может у вас ОПЕНОФИС?? Я когда то и в нём пробывал там разметка чуток сбивается но чтоб прочерки были точками такого не наблюдал!! Может с принтером связано?? Дрова кривые?? Я даже не представляю что это может быть!! Возможно даже вирус!!!

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

EVGENIY, неа, проверил опенофисом - нормально, скорее всего драйвера для видео надо обновить. Или ОС переустановить.

малыш
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 24
З нами з: 12 березня 2012, 15:36
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення малыш »

Будь-ласка дайте пароль доступу до захищених листів квартальног звіту . Деякі працівники не бажають вносити свої данні і тому формули на БАЛАНС їх не виносять. Якщо це секретно надішліть на ел.пошту. Щиро дякую. Чекаю з нетерпінням

Тиран
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 квітня 2012, 10:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Тиран »

Добрий день. Я сам мав таку необхідність в зняття пароля з зведених форм (треба було елементарно замість підкресленого КВАРТАЛЬНА виправити на місячна або річна).
Я знаю спосіб зняти пароль (сам пароль не знаю, але обнулити його можу) - якщо цікавить -пишіть в ОП, допоможу. (На сайті буваю щоденно в проміжок часу від 09:00 до 13:00).

Аватар користувача
nechivan
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 388
З нами з: 28 жовтня 2011, 20:02
Регіон: Житомирская Область
Звідки: Коростень
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 17 разів

Повідомлення nechivan »

Nyurochka, пожайлуста, укажите какая ячейка (или КЕКВ) не сбивается, или неправильная на ваш взгляд формула.

Аватар користувача
GalinaT
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 179
З нами з: 14 лютого 2011, 20:09
Регіон: Львовская область

Повідомлення GalinaT »

Тиран, Цікаво для вам було йти таким шляхом як ламання пароля...На сайті є всі необхідні форми - і місячні ,і квартальні ,і річні.Не треба ж велосипед вигадувати...І,якщо всі дані установа вносить коректо,починаючи з заповнення форм - пароль не потрібен.Він стоїть суто з питань необхідності - щоб установи не ламали формул - тут EVGENIY, все передбачив абсолютно вірно. Можу погодитись хіба у випадку малыш, якщо в централізованій бухгалтерії різні люди ведуть різні ділянки роботи і формують самі окремо взяті звіти...Хоча і тут ,якщо ви керівник і формуєте зведений звіт - у ваших силах зробити так,щоб дані були набрані у тих формах у яких зручно Вам.

Тиран
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 17 квітня 2012, 10:20
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Тиран »

Справа в тому, що мені цей файл скинули в районній УДКСУ (діло було ще в 1 кварталі 2011 року).
Про сайт цей я не знав ще тоді, в районному УДКСУ теж про сайт не знали (вони самі файл отримали з іншої районної УДКСУ).
Так що по питанням звернутись не було до кого.
Про сайт взнав буквально в квітні цього року.
Тепер зрозуміло ламати пароль не треба. А тоді була необхідність.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nyurochka писав:не везде срабатывают формулы. например в отчёте 4-1 (спецфонд) не бьётся сводная форма
только что проверил всё бьётся, возможно вы переименовали лист! Там защита стоит не просто так, отчёт уже ну просто универсальный учёл все пожелания которые звучали при тестировании, а защита стоит чтоб не ставили лишнего!!
Тиран, Способы снять пароль и я знаю, но откуда вы знаете что люди не бонально ошибаются пытаясь снят защиту?? Я уже когда то писал в 95% случаях когда обращаются за паролем он реально не нужен!! На сайте я пытаюсь всем отвечать! ТАк что пишите если будут вопросы

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10308
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1369 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

малыш, читайте личные сообщения на сайте

Відповісти

Повернутись до “Звітність в Excel яка викладена на сайті”