Обробка персональних даних

Делимся опытом, спрашиваем!!
Аватар користувача
Козіна Віра
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 720
З нами з: 13 грудня 2013, 13:07
Регіон: Харків
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Козіна Віра »

Наскільки я зрозуміла з Вашого запитання, Вікторіє, запит пов"язаний з реалізацією покладених на Вас законом обов"язків та з метою забезпечення прав Вашого запитувача. У таких випадках згода особи на обробку персональних даних взагалі не потрібна. А тому, якщо у Вашому бланку передбачена ще й додаткова згода - усе в повному порядку, цього більше, ніж досить. Єдине, що хотілося б додатково побачити - текст самої згоди. Там можуть бути застарілі формулювання, які може потрібно дещо привести у відповідністьдо нової редакції Закону № 2297, яка діє з 1 січня. Якщо хочете - скиньте текст згоди на мою пошту: v.kozina@id.factor.ua, я її подивлюся та надам більш обширне роз"яснення.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

Козіна Віра писав:Наскільки я зрозуміла з Вашого запитання, Вікторіє, запит пов"язаний з реалізацією покладених на Вас законом обов"язків та з метою забезпечення прав Вашого запитувача. У таких випадках згода особи на обробку персональних даних взагалі не потрібна. А тому, якщо у Вашому бланку передбачена ще й додаткова згода - усе в повному порядку, цього більше, ніж досить. Єдине, що хотілося б додатково побачити - текст самої згоди. Там можуть бути застарілі формулювання, які може потрібно дещо привести у відповідністьдо нової редакції Закону № 2297, яка діє з 1 січня. Якщо хочете - скиньте текст згоди на мою пошту: v.kozina@id.factor.ua, я її подивлюся та надам більш обширне роз"яснення.
Всеж Закон потребує брати згоду, але можна не реєструвати саму базу даних, якщо робота з нею проводиться у рамках виконання законодавства, наприклад, кадрового.

Козиренко Віталій
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 998
З нами з: 13 березня 2015, 14:25
Регіон: Луганська область
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 211 разів

Повідомлення Козиренко Віталій »

inter1292 писав:Підскажіть будь-ласка, до нас в Управління надійшов запит від УМВС (на виконання кримінального впровадження) про надання переліку працівників установи (як працюючих, так і звільнених) із зазначенням їх мобільних телефонів. Чи буде порушенням надання контактних телефонів працівників Управління? Чи забов'язані ми надати контактні телефони? Дуже дякую за допомогу!
Ви маєте надавати інформацію, якою володієте або зобов’язані володіти. Якщо в особовій справі працівник залишив свої контакти з мобільним, думаю, маєте надати, а вести розслідування й визначати скільки телефонів має особа - ні.

Відповісти

Повернутись до “Робота з інформацією у бюджетних установах”