Паспорт бюджетной програмы

санек_ubr
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 23
З нами з: 03 червня 2013, 16:38
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення санек_ubr »

В звязку  з набуттям чинності 12.02.2019 Змін до Правил складання паспортів бюджетних програм МБ наше фінуправління сказало, що треба припинити дію попереднього наказу про затвердження паспортів МБ на 2019р. (затверджені 23.01.2019р) і затвердити їх уже в новій редакції по нових формах. Я вважаю, що підстав для затвердження по новому паспортів немає без зміни  Як вважаєте ви? Допоможіть, бо терміни піджимають.

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

санек_ubr писав:В звязку  з набуттям чинності 12.02.2019 Змін до Правил складання паспортів бюджетних програм МБ наше фінуправління сказало, що треба припинити дію попереднього наказу про затвердження паспортів МБ на 2019р. (затверджені 23.01.2019р) і затвердити їх уже в новій редакції по нових формах. Я вважаю, що підстав для затвердження по новому паспортів немає без зміни  Як вважаєте ви? Допоможіть, бо терміни піджимають.
Моя думка, що ваше фінуправління не праве. Зміни набрали чинності з 12.02.2019, отже, уже зміни до паспортів та паспорти по нових програмах - за новою формою. Закон не має зворотньої дії в часі. Цим же наказом внесено зміни до форм кошторисів, то і кошториси перероблять?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Доброго вечора!звіт про виконання паспорта бюджетної прог7рами робиться раз на рік чи і за півріччя?

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 109
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Уже сама знайшла відповідь: "у терміни, визначені для подання зведеної річної бюджетної звітності, подають до місцевих фінансових органів звіти про виконання паспортів бюджетних програм за формою, затвердженою цим наказом, у паперовому та електронному вигляді"

rayrada
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 188
З нами з: 17 жовтня 2013, 09:23
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення rayrada »

Доброго дня! Скажіть, хто знає... Якщо по КПК 0110180 виконується 4 програми, ці програми відображаються в одному папспорті одна за одною, чи на кожну програму окремий паспорт? Я в минулому році зробила окремо, а тепер фінансове управління говорить, що це не правильно.

Відповісти

Повернутись до “ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД СКЛАДАННЯ БЮДЖЕТУ”